Faizsiz Sistemler

200.000 TL’lik Ev İçin 1.000 TL Taksitle Alma Fırsatı

Ev almak; herkesin hayalidir. Ancak, günümüz ekonomik koşullarında ev almak için birikmiş paranız olmalı veya finansal destek almalısınız. Konut kredilerinin faiz oranları bir hayli yüksektir. Her ne kadar emlak sektörünü canlandırmak adına 2019 yaz döneminde konut kredisi faiz oranlarını yüzde birin altına düşüren bankalar olsa da bu kampanyalar fazla uzun sürmemiştir.

Sonuç olarak, hem faizsiz hem de peşinatsız ev alma hayali kuruyorsanız doğru yerdesiniz! Bu yazıda sizlere tanıtacağımız Birevim ev kampanyaları sayesinde 200.000 TL’lik evi 1.000 TL taksitle alma fırsatı elde edebilirsiniz. Peki nasıl?

Birevim Nedir? Neler Vaat Eder?

Birevim; insanların imece usulüyle faizsiz ve peşinat zorunluluğu olmadan ev sahibi olmasını mümkün kılan bir sistemdir. Birevim’de tüketiciler, ödeme güçlerine göre belirli gruplara katılırlar. Katıldıkları gruplardaki üye sayısı; ödeyecekleri taksit tutarını temsil etmektedir. Üyeler, taksitlerini düzenli olarak ödedikleri takdirde hiçbir sorun yaşamadan ev sahibi olabilirler. Ayrıca, çekilişler, her zaman noter huzurunda yapılmaktadır. Birevim; faiz ve vade farkı ödemeden, farklı ödemeler yapmadan ev sahibi olma fırsatını tüketicilere sunmaktadır.

Birevim Avantajları Nelerdir?

Birevim’de peşinat ödediğiniz takdirde ödemeleriniz daha önce bitecektir. Ancak, peşinat ödeme zorunluluğunuz yoktur. Ayrıca, kira yardımı uygulaması bulunmaz. Bu sayede, yalnızca alacağınız evin maliyetini ödeme şansına sahip olabilirsiniz. Buna ek olarak, Türkiye’nin neresinde oturursanız oturun, Birevim’e üye olabilirsiniz. Bulunduğunuz yerdeki Birevim şubelerine gidebileceğiniz gibi internet sitesi üzerinden form doldurarak veya 444 2353 numarası üzerinden Birevim ile iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca, Türkiye’nin her yerindeki gayrimenkulü alma şansınız bulunmaktadır.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

200.000 TL’lik ev için 1.000 TL taksitle alma fırsatını size yalnızca Birevim sunmaktadır. Diğer taksitli ev alma yöntemlerinden çok daha ucuza ev sahibi olursunuz. Birevim’de 60,80,120,180,240,360 ve 480 kişilik gruplar bulunmaktadır. Bu gruplara katılarak aylık ne kadar taksit ödeyeceğinizi kendiniz belirlemiş olursunuz.

Birevim avantajları arasında borcunuzu erken bitirme fırsatı, bütçeyi zorlamadan ev sahibi olma şansı ve kısa sürede evine kavuşma imkanı bulunmaktadır. Buna ek olarak, istediğiniz takdirde sistemden ayrılabilirsiniz. Ödediğiniz taksit tutarlarında değişiklikler yapabilirsiniz. Birevim’de müşteri memnuniyeti esas alınmaktadır. Tüm işlemler; güvenli bir şekilde yapılmaktadır.

Birevim Kampanyaları Nelerdir?

Birevim; 200.000 TL’lik ev için 1.000 TL taksitle alma fırsatını belirli yöntemler dahilinde sunmaktadır. Örneğin, iki adet sıra tespitli tasarruf yöntemi bulunmaktadır. İlkinde, alacağınız evi belirlersiniz. Ardından, kaç kişilik gruba dahil olacağınıza karar verirsiniz. Bir sonraki aşamada ise noter huzurunda çekiliş yapılarak evi alacağınız tarih belirlenir. İkincisinde, yıllık %8 oranında olmak üzere taksitler arttırılmaktadır.

Serbest planlı tasarruf yönteminde evinizi teslim alacağınız tarihi ödemelerinize göre siz belirlersiniz. Konut değer endeksli tasarruf yönteminde ise konut fiyat endeksine evinizin değeri artacaktır. Bu sayede, evinizin değeri günden güne yükselecektir.

birevim

TOKİ Kütahya Projeleri ve Proje Bilgileri

Önceki Yazı

İstanbul’da Taksitle Ev Almak İsteyenler Dikkat!

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

8 + 17 =