Faizsiz Sistemler

2019 Birevim Çekiliş Tarihi ve Sonuçları – Canlı Yayın

İnternet üzerinden sosyal medya yâda diğer portallar aracılığı ile BirEvim’in 2019 yılında çekiliş sonuçları videolarında tüm detaylara ulaşabilirsiniz. BirEvim’in yüzlerce kişiye sunduğu tasarruf sistemlerinden dilediğinize ulaşabilirsiniz. Gerçek kişilerin gerçek hikâyelerini videolar aracılığı ile tanıklık edebilirsiniz. Ayda sadece 411 Türk lirasından başlayan taksitler ile ev sahibi yapan BirEvim’in noter huzurunda gerçekleştirilen çekiliş sonuçlarını canlı yayında izleyebileceğiniz gibi sonrasında video kayıtlarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Faizsiz ev sahibi olmanın yollarını tekrar tanımlayan Birevim ile 364 kişilik tasarruf gurupları ile hiç peşinatsız, vade farksız ve faizsiz ev sahibi olabileceğinizi delillendiren bu videolarda bu sistem ile toplam borcunuzu 102 ayda bitirebileceksiniz.

2019 Kura Çekiliş Canlı Yayınları

BirEvim sisteminin kurucusu ve yönetim kurulu başkanı Murat Çiftçi yerli tasarruf modellerinin avantajlarını en iyi şekilde kullanabilmeniz için teknoloji aracılığı ile sistemi tanıtıyor. İmece usulü yâda altın günlerinin gelişmiş hali diyebileceğimiz BirEvim sistemi, herkesin bir evinin olabilmesi için emek veren milli tasarruf modelidir.

Bu milli tasarruf modeli ile vatandaşların yüzü gülerken hem de ülke ekonomisi canlanıyor. Ve noter huzurunda yapılan çekilişlere canlı yayın ile tanıklık ediyorsunuz. Daha sonra internet üzerinden her hangi bir aya ait 2019 çekiliş sonuçlarına ulaşabiliyorsunuz.

2019 Çekiliş Sonuçları

Bankaların kredi faiz oranlarının artması ile bilinirliği artan faizsiz ev edindirme sistemi esasen 1990 yılından beri aktif olarak kullanılıyor. Ocak, Şubat, Mart, Nisan, Mayıs, Haziran 2019 kura çekiliş sonuçlarına ulaşabileceğiniz sistemde videoların yanı sıra kişilerin yorumlarına yâda resimlerine de ulaşabilirsiniz.

Ülke genelinde ev veya araç edinilebilen sistemde peşinat zorunluluğunun olmaması ve yüksek taksitlere ihtiyaç duyulmaması, ek ödemeler çıkarılmaması tercih avantajlarını artırıyor.

2019 çekiliş sonuçlarında kişilerin yüzlerindeki mutluluk sebeplerinden biride;  evlerini olması gereken rakamla aldıkları içindir.

Borcunuzu erken bitirme fırsatı sunan Birevim mülk edindirme sistemi her toplum grubuna hitap edebilmektedir.

Birevim uyguladığı bazı teminat yöntemleri vardır. Bu teminat yöntemleri her müşterisinin hakkını koruyucu nitelikte ve güvenliktedir.

2019 Kura Çekiliş canlı yayınları sayesinde Birevim ile güvenli hissetmek ile kalmaz güvende olursunuz.

2019 Mayıs Ayı Çekiliş Sonuçları

Türkiye’nin faizsiz ev alma sistemlerinden Birevim’in Mayıs ayı kura çekiliş canlı yayınını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. Video’da çekilişte kazanların isimler belli olmaktadır.

2019 Nisan Ayı Çekiliş Sonuçları

Türkiye’nin faizsiz ev alma sistemlerinden Birevim’in Nisan ayı kura çekiliş canlı yayınını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. Video’da çekilişte kazanların isimler belli olmaktadır.

2019 Mart Ayı Çekiliş Sonuçları

Türkiye’nin faizsiz ev alma sistemlerinden Birevim’in Mart ayı kura çekiliş canlı yayınını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. Video’da çekilişte kazanların isimler belli olmaktadır.

2019 Ocak ve Şubat Ayı Çekiliş Sonuçları

Türkiye’nin faizsiz ev alma sistemlerinden Birevim’in Ocak ve Şubat ayı kura çekiliş canlı yayınını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. Video’da çekilişte kazanların isimler belli olmaktadır.

Müstakil Ev Nedir?

Önceki Yazı

Wowwo İle Senetle Araba Alma Fırsatı

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR