Faizsiz Sistemler

2019 FuzulEv Çekiliş Tarihi ve Sonuçları

Ülkemizde artan kredi faiz oranları sebebi ile ev almak için kredi kullanmak istemeyen kişileri bir araya getirerek oluşturulan gruplarda canlı yayında yapılan çekiliş ile ev sahibi olmanıza olanak sağlanıyor. Bu çekilişler yâda kuralar noter huzurunda yapılarak sonrada izleyebilmeniz için kaydedilmektedir.

Taksitlerinizin yarısı bittiğinde hala sıra size gelmemiş ise; FuzulEv sisteminde geri kalan taksitleri evinizde yâda işyerinizde otururken ödersiniz.

27 senedir sektörde ihtiyaca uygun faizsiz sistemler oluşturan FuzulEv çekiliş tarihleri belli olduğunda uzman müşteri temsilciniz bulunduğunuz guruba sıra geldiğinde sizi haberdar edecektir. Faizsiz, peşinatsız, kredisiz, ara ödeme yükü olmadan FuzulEv güvencesi ile ev sahibi olabilirsiniz.

FuzulEv güvencesiyle ev sahibi olmanın mutluluğunu yaşarsınız, 27 senelik deneyimi ile;

 • Faizsiz,
 • Peşinatsız,
 • Kredisiz,
 • Ara ödemesiz

2019 Kura Çekiliş Canlı Yayınları

FuzulEv 2019 çekiliş röportajları hazırlayarak bir ilke adım attı. Elbette daha önce videolar yayınlandı ancak bu sistemde profesyonel olarak hazırlanan sorular ve reel kişilerin yorumları güvenlik konusunda içinizi rahatlatacaktır. Faizsiz sisteme adım atmak isteyen kişileri rahatlatan röportaj veren kişilerin gerçek kişiler olmasıdır. Kişilerin isimleri ve hangi illerden ev sahibi oldukları gibi detaylara da ulaşabilmektesiniz.  Özellikle önceden sistemi tanıyan kişilerin referansları ile FuzulEv 2019 çekilişlerine tabi olan kişiler kısa sürede evlerine kavuşuyor.

2019 kura çekim tarihlerinizi firma size bildirir. Ve istediğiniz sayıda kişi ile katılabilirsiniz. Çekilişte kaçıncı sırada olursanız olun, taksitleriniz yarılandığında evinizde oturarak geri kalan taksitleri ödersiniz.

2019 Çekiliş Sonuçları

FuzulEv çekilişli sistem ile kısa sürede evinize yerleşmeniz mümkündür. Canlı yayında çekilişleri izlemek isterseniz yapmanız gereken sadece internet üzerinden sosyal medya sayfalarını yâda video yayını yapan noktaları kontrol etmektir.

Kısaca FPK sistemi olarak adlandırılan FuzulEv sisteminde orta ve dar gelirli kişilerin ev sahibi olmalarına olanak sağlayan bir sistemdir. Ve çekiliş sonuçları aynı anda canlı yayında gösterilir. Siz orada olamasanız da birebir izleme şansınız bulunur.

Çekilişleri izlemek için teknolojinin olanaklarını değerlendirebilirsiniz. Eğer canlı yayın kaçırdıysanız video kayıtlarına da ulaşmanız mümkündür.

birevim

2019 Destekevim Çekiliş Tarihi ve Sonuçları

Önceki Yazı

2019 Hedefevim Çekiliş Tarihi ve Sonuçları

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

7 Comments

 1. Fuzulev sayesinde bir çok insan ev sahibi oluyor bu çok güzel bir şey

  1. Merhaba Serkan Bey;
   Dediğiniz gibi bu sektörde hizmet veren firmalar sayesinde binlerce aile faizsiz ev sahibi oldular. Fuzulev’de bu firmalardan biridir.

 2. Fuzulev çok eski bir firma bu alanda ve şimdiye kadar hiç bir ev çekilişlerinde şüphe yoktu, işini güzel yapan bir şirket

 3. Fuzulev köklü firmalardan biri, çekilişle ev sahibi yapmaları da güzel, sıra beklemek istemeyenler içinde sıralı sistem var galiba

 4. Fuzulev sayesinde birçok tanıdığım ev sahibi oldu. Bende kayıt olmayı çok düşündüm ama imkanlar biraz daha iyileştiğinde başvuracağım.

 5. 2020 çekilişleri yapıldı mı? Pandemi sebebiyle bir kısmı ertelendi diye duymuştum?

  1. Merhaba Şaban Bey,
   Fuzulev çekilişlerine hız kesmeden devam ediyor. Son çekilişlerini 11 Ağustos 2020 Salı günü gerçekleştirdiler.

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

fourteen − twelve =