Kredi Haberleri

240 Ay Vadeli Konut Projeleri ve Kampanyaları

Ev almak hayatınızın en büyük satın alımlarından biri olabilir ve elbette küçük hataların maliyeti büyük olabilir. Bir ev satın almak çok duygusal bir süreçtir. Ev sahipliğinin çok geniş kapsamlı sonuçları olduğundan, duygularınızı kontrol altında tutmak ve mümkün olan en akılcı kararı vermek önemlidir.

birevim faizsiz ev

Amacınız, maddi olarak karşılayabileceğiniz bir fiyata sevdiğiniz bir eve sahip olmaktır. Ancak ne yazık ki, birçok insan bu rüyaya ulaşmanın irade ile sistematik bazı programlardan geçmekte olduğunu algılayamamaktadır. Vadeli konut projeleri ve kampanyaları çok yoğun şekilde ülkenin dört bir yanında devam ediyor.

 • Ev alışverişine başlamadan önce, neleri karşılayabileceğiniz konusunda gerçekçi olun ve aramanızı buna göre uyarlayın.
 • Mali gelir gider listesi ayarlayın.
 • Her ay ne kadar tasarruf yapabildiğinizi gözden geçirin.
 • Değer kaybetme korkusu nedeniyle aşırı teklif vermeyin, çünkü değerleme, ipotek ve evi satma konusunda sorunlara yol açabilir.

Ev almaya karar verdiğinizde konut projelerinde güzel, ağaçlarla kaplı sokaklar, jakuzi, profesyonel sınıf aletlerle donatılmış geniş mutfak gibi konforlu alanlara sahip hayaller kurmaya başlıyorsunuz. İşe gerçekçi olmakla başlayın. Sonunda fiyat aralığınızın dışındaki yerlere bakarsanız, karşılayamayacağınız bir şeyin peşine düşersiniz. Bu, finansal olarak araçlarınızın ötesine geçmeye gerçekte satın alabileceğiniz şeylerden memnun olmamıza neden olabilir.

Birevimin Vadeli Konut Projelerine Verdiği Faizsiz Finansman Desteği

Birevim Konut Kredisi ile bulunduğunuz gurup için noter huzurunda bir çekiliş yapılır ve sizin ne zaman evinizi teslim alacağınız belirlenir. Türkiye’nin herhangi bir yerinde mülk edinebilirsiniz.

Almak istediğiniz konut projesinde yer alan daireye fiyat farkı ödemeden faizsiz şekilde satın almanıza olanak sağlar.

Fark ödemeksizin küçük taksitler ile ev sahibi olmanızı sağlayan bir sistemdir.  30 yılı aşkın süredir hizmet veren sistem peşinatsız ev sahibi olma avantajı sunmaktadır. Dilerseniz sıfır bir konut projesinden vadeli ev sahibi olabileceğiniz gibi ikinci bir evde satın alabilirsiniz.  Ancak günümüzde o kadar çok vadeli konut projesi var ki; içinde parkı, oyun alanları, spor alanları hatta havuz vb etkinlik alanları bulunan bu konut kampanyaları çok daha fazla cazip görünüyor.

Birevim İle Nasıl İletişime Geçebilirim?

Her ekonomi gurubuna özel farklı sistemler sunan faizsiz konut edindire sisteminin yöntem başlıklarına aşağıda yer veriyoruz.

 • Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi
 • Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi
 • Konut Değer Endeksli Tasarruf Yöntemi

Daha detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız 444 23 53 numaralı hattan irtibata geçebilirsiniz.  Merkezi İstanbul Ataköy’de yer alan Birevimin ülkenin neredeyse tüm şehirlerinde ofisleri bulunuyor.  Size en yakın şube için Birevim resmi adresini ziyaret edebilirsiniz.  [email protected] adresini de ziyaret edebilirsiniz.

Ev sahibi olmak kişiyi güvende hissettirir, özellikle faizsiz küçük taksitler ile vadeli konut proje ve kampanyalarını değerlendirebilirsiniz.

birevim

İzmir Konut Projeleri – İzmir Projeleri ve Fiyatları

Önceki Yazı

2020 TOKİ Afyonkarahisar İscehisar kura sonuçları isim listesi açıklandı mı?

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

11 Comments

 1. 240 vade uzun gibi gözükse de babamda 20 yıl önce girdiği borcu bu ay bitirdi çok şükür 🙂

 2. 240 ay vade çok uzun bir süreç 20 yıl 🙂

 3. 240 ay çok uzun gibi gelse de günümüz imkanlarıyla anca böyle oluyor 🙂

 4. 240 ay vade gerçekten uzun ancak günümüzde kira ödemektensede ev sahibi olup evin kredisini ödemeyi tercih ederim 🙂

 5. Bu kampanyalardan aktif olan var mı halen?

  1. Merhaba Asya Hanım,
   Bu kampanyalardan bir kısmı devam etmektedir.

 6. 240 ay gerçekten bazı vatandaşlar için çok iyi oluyor taksit rakamı düşüyor 🙂

 7. 240 ay vade çok iyi aslında, uzun süren bir kredi gibi ama taksit tutarı baya düşecektir 🙂

 8. 240 ay vadeli konutlar gerçekten çok uzun vade gözükse de o konutlar için değebilecek bir süre 🙂

 9. 240 ay vade gerçekten çok iyi, uzun gibi gözükse de taksit rakamını düşüreceğinden düşünülebilir

 10. 240 ay vade günümüz kredileri için gerçekten makul bir oran bence

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

10 − two =