Kredi Haberleri

3 Kamu Bankasından Yeni Kredi Paketi

Coronavirus Dünyayı Kalıcı Olarak Değiştirecek gibi görünüyor. Bu ölçekte bir kriz, toplumu dramatik şekillerde, daha iyi veya daha kötü bir şekilde yeniden şekillendiriyor. Korona günleri 2008 yılında dünyada yaşanan ekonomik krizi hatırlatıyor. Seyahat planlarımızdan eğitim planlarımıza geleceğimizin tamamen yeniden şekillendiği son günlerde devlet vatandaşlarını düşünerek destek paketleri hazırladı. Kamu Bankasından Yeni Kredi Paketi 5000 Türk lirasını aşmayan hane halkları için düzenlendi.

birevim faizsiz ev

Bizi küresel olarak evimizde tutmaya devam eden pandamı belki de aylarca devam edecek ve bu pandemi hükümetlerle, dış dünyayla, hatta birbirimizle olan ilişkimizi yeniden yönlendiriyor. Bu uzmanların önümüzdeki aylarda veya yıllarda görmeyi bekledikleri bazı değişiklikler rahatsız edici olabilir: Ülke sınırları kapalı mı kalacak, dokunmak artık bir tabu mu olacak,  Restoranlar ve sosyal alanlarımızın geleceği ne olacak?

Ancak kriz anları fırsat da sunar: teknolojinin daha sofistike ve esnek kullanımı, daha az polarizasyon, dış mekân için canlanan bir takdir ve hayatın diğer basit zevkleri… Kimse tam olarak neyin geleceğini bilmiyor, ama burada toplumun (hükümet, sağlık, ekonomi, yaşam tarzlarımız ve daha fazlası) değişeceği bilinmeyen yollarla ilgili hepimiz yolun başındayken, ev ekonomisi olarak hazır olmayan halk ne yapacak? İşte bu devrede devlet devreye girerek destek paketlerini sunmaya başladı.

Devlet Destekli Bireysel İhtiyaç Kredisine Hangi bankalardan kullanabilirsiniz?

3 kamu bankasından kredi kullanabilirsiniz.  Bu destek kredisi için şartla konusunda sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.  Eğer hane halkının toplam kazandığı tutar 5000 Türk lirasının altında ise 36 ay vadeli şekilde 6 ay ödemesiz eşit taksitle kredi alabilirsiniz.  Bu kredi konusunda online başvuru yapabilirsiniz.

Bireysel İhtiyaç desteği kredisi ile ailelerin birazda olsa kendilerini güvende hissedecekleri düşünülüyor. Ekonomik İstikrar Kalkanı tedbirleri doğrultusunda Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank internet sitelerinden online başvuru yapabilirsiniz.

Bireysel İhtiyaç Kredisine Ne Zaman Başvurabilirsiniz?

1 Nisan itibarı ile başvurular kabul ediliyor.   Dilerseniz mobil uygulama aracılığı ile de başvuru yapabilirsiniz.  Tutar direk hesabınıza yatacak olduğundan ATM lerden para çekimini gerçekleştirebilirsiniz.

Özetleyecek olursa;

  • 36 ay vadeli
  • 6 ay ödemesiz kredi başvurularınızı Halkbank, Ziraat yâda Vakıfbank aracılığı ile yapabilirsiniz.
birevim

Birevim 5 Günde 327 Teslimat Gerçekleştirdi

Önceki Yazı

Hazine ve Maliye Bakanlığından İşe Devam Desteği

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

eighteen + 15 =