Faizsiz Sistemler

80.000 TL’lik Arabayı 400 TL Taksitle Sahip Olun!

Pahalı otomobiller ve yüksek faiz oranlarına sahip olan taşıt kredileri yüzünden otomobil sahibi olma hayalinizi ertelemek zorunda değilsiniz! Faizsiz ve peşinat zorunluluğu olmadan ev almak nasıl mümkün ise aynı şartlarla araba sahibi olma fırsatınız da bulunmaktadır. Peki nasıl?

Yıllardan bu yana birçok tüketicinin kira öder gibi düşük taksitlerle ve peşinatsız olarak ev alma hayalini gerçeğe dönüştüren Birevim; aynı şartları araba almak isteyenlere de sunmaktadır. Sektörde Birarabam olarak da adını duyabileceğiniz bu kampanya sayesinde düşük taksitlerle araba sahibi olabilirsiniz.

Otomobil almak için yüksek faiz oranlarına sahip olan taşıt veya ihtiyaç kredisi kullanmak zorunda değilsiniz! Örneğin, 80.000 TL’lik arabayı 400 TL taksitle satın alma şansına sahip olabilirsiniz. Gelin, biraz Birevim’in sunmuş olduğu 80.000 TL’lik arabayı 400 TL taksitle satın alma kampanyasından bahsedelim!

Birevim Araba Kampanyaları Neler Vaat Ediyor?

Birarabam; Birevim araba kampanyası var mı diye düşünenler için oluşturulmuş Birevim’in alt kategorisidir. Adından da anlaşılacağı üzere tüketicilerin faizsiz ve isteğe bağlı olarak peşinat vererek araba sahibi olmalarını mümkün kılmaktadır.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

2020 yılında olduğumuz şu günlerde bilhassa dar gelirli insanların araba sahibi olması mümkün değildir. 2020 asgari ücretinin 2324 TL olduğu bir ortamda araba sahibi olmak adına mutlaka finansal destek almak gerekir. Bu destek genel olarak, bankaların sunmuş olduğu taşıt veya ihtiyaç kredileri olmaktadır. Ancak, güncel taşıt kredileri arasında en düşük faiz oranı; %1,02 olarak bilinmektedir. Bu oran bile yüksek olarak değerlendirebilir. Ayrıca, her otomobil için taşıt kredisi almanız mümkün değildir. Bu noktada, tercihiniz kesinlikle Birevim araba kampanyaları olmalıdır.

Birevim 80.000 TL’lik arabayı 400 TL taksitle satın alma fikri size de inanılmaz geliyor değil mi? Birevim; inanılmazı başararak tüketicilerin vade farkı, kefil talebi, yüksek taksit zorunlulukları, ek ödeme zorunlulukları gibi hususlar olmadan otomobil sahibi olmasını mümkün kılmaktadır.

Birevim Araba Kampanyalarından Nasıl Faydalanabilirim?

Birevim; faizsiz, senetle ve taksitle araba alma fırsatını sunmaktadır. Birevim araba kampanyalarında taksitleriniz 400 TL tutarında olacaktır. Bu sayede, 80.000 TL’lik bir arabaya kısa zamanda sahip olacaksınız. Ayrıca, araba ödemelerini yaparken kendi bütçenizi aşmamış olacaksınız.

Birevim 80.000 TL’lik araba kampanyası hakkında daha çok bilgi almak için 444 23 53 numarasını arayabilirsiniz. Bunun yanı sıra, Birarabam.com sitesine giderek burada bulunan formu doldurabilirsiniz. Müşteri temsilcileri; iletişim bilgileri üzerinden sizinle kısa zamanda temas kuracaktır. Birevim 80.000 TL’lik arabayı 400 TL taksitle alma fırsatının avantajlarından bahsetmek gerekirse;

  1. Hiçbir fark ödemeden arabanıza sahip olacaksınız.
  2. Aylık taksitleri kendiniz belirleyebilirsiniz.
  3. Peşinat zorunluluğu yoktur.
  4. Borcunuz normalden önce bitecektir.
  5. Arabanızı diğer araba alma yöntemlerine kıyasla daha ucuza alacaksınız.
  6. Türkiye’nin her yerinden bu kampanyaya başvurabilirsiniz.
birevim

TOKİ Osmaniye Projeleri ve Proje Bilgileri

Önceki Yazı

TOKİ Kütahya Projeleri ve Proje Bilgileri

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

twenty − 10 =