Faizsiz Sistemler

Adana Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Birevim; bilhassa faizli işlemlerden kaçınan tüketiciler tarafından tercih edilmektedir. Bugüne kadar binlerce insanı ev sahibi yapan bu sistemde peşinat ödeme zorunluluğu yoktur. Ayrıca, faiz, vade farkı, ara ödeme, kira yardımı gibi detaylar da bulunmaz. Bu sayede, insanların en avantajlı şartlarla ev sahibi olmasını sağlamaktadır. Siz de Adana kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı arayışında iseniz vakit kaybetmeden Birevim ile temas kurmalısınız.

Birevim ile Ev Alma Yöntemi

Ülkemiz şartlarında ev sahibi olmak son derece zordur. Peşin ödemeyle ev almak hayal olduğu gibi ev için gerekli olan peşinat tutarını dahi denkleştiremeyen sayısız insan bulunmaktadır. Bu noktada, birçok kişinin konut kredisi için başvuruda bulunduğunu söyleyebiliriz. Ancak, her isteyen tüketici, konut kredisi alamaz. Çünkü, bankalar, yalnızca kredi notu yüksek olan tüketicilere konut kredisi verirler. Bunun yanı sıra konut kredisi almanın eskisi kadar popüler olmadığını söylemeliyiz. Günümüz şartlarında yüzde birin altında faiz oranıyla konut kredisi sunan bir banka bulamazsınız. Bu yüzden, 100 bin TL tutarında alacağınız bir krediyi en az 200 bin TL olarak geri ödersiniz. Aylık kredi taksit ödemelerinizde birkaç ay gecikme olduğu takdirde mahkemelik olabilirsiniz. Eviniz elinizden alınabilir.

Birevim ise yukarıdaki anlattığımız gibi insanların faiz oranlarına takılmadan ve ekstra harcamalar yapmadan ev sahibi olmasını sağlayan bir sistemdir. Türkiye’deki 18 yaşını doldurmuş her insanın Birevim’e katılma hakkı bulunmaktadır. Adana kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı sunan Birevim; bunu yaparken de tüketiciye geniş bir özgürlük alanı vaat etmektedir. Bir başka deyişle, ikamet ettiğiniz yerden bağımsız olarak Türkiye’nin 81 ilinden ev sahibi olma şansına erişebilirsiniz.

Birevim Seçenekleri Nelerdir?

Birevim’den hem düşük hem de yüksek gelirli vatandaşlar faydalanabilirler. Çünkü, herkesin bütçesine uygun ödeme grupları yer almaktadır. Tüketicilere dört farklı ödeme yöntemi sunulmaktadır. Sıra tespitli tasarruf yöntemlerinde ilk olarak hangi evin satın alınmak istendiğine karar verilmektedir. Bu sayede, tüketici, aylık ne kadar ödeyeceğini belirler. Maddi detayların belli olmasının ardından ise sözleşme yapılır. Bu aşamada, tüketici, 60 kişilikten başlayarak 480 kişiliğe kadar uzanan tasarruf gruplarına katılmaktadır. Ardından, noter huzurunda yapılan çekiliş ile tüketicinin hangi tarihte evine sahip olacağı belirlenir. Evin teslim tarihinin gelmesinin ardından tüketicinin ödemiş olduğu aylık taksit tutarlarına belirli bir oranda zam yapılmaktadır.

Serbest planlı tasarruf yönteminde ise tüketici; aylık ödeyeceği taksit tutarına kendisi karar vermekle beraber noter huzurunda yapılan çekiliş olmadan evini ne zaman teslim alacağını da belirlemektedir. Konut değer endeksli yöntemde evin satın alındığı tarihteki değeri korunmaya çalışılmaktadır.

Sonuç olarak, Birevim; yukarıdaki ödeme seçenekleri ile her yaştan ve gelir seviyesinden insanın ev sahibi olmasını sağlamaktadır. 2020’li yıllarda yıldızı daha da parlayan bir organizasyon olacaktır.

birevim

Bilecik Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Önceki Yazı

Adıyaman Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

2 × 1 =