Faizsiz Sistemler

Adıyaman Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Faizsiz, kredisiz ve taksitle ev almak denildiği zaman birçok kişinin bu fikri ütopik bulduğunu söyleyebiliriz. Ancak, Birevim sayesinde Adıyaman kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı gerçeğe dönüşebilir.

1990’lı yıllardan bu yana varlığını devam ettiren birlikte tasarruf yöntemini benimseyen Birevim; binlerce insanın kısa sürede evine kavuşmasını sağlamıştır.

Faizsiz Ev Nasıl Alınır?

Konut kredisi ve faiz oranlarıyla uğraşmak istemiyorsanız Birevim dünyasına adım atmalısınız. Hem faizsiz hem de kredisiz ev alma fırsatını sizlere sunan Birevim; aynı zamanda peşinat ödeme zorunluluğunuzun olmadığı bir organizasyondur. Birevim; bununla yetinmeyerek size aşağıdaki avantajları sunacaktır.

  • Kredi puanı düşük bir tüketici iseniz Birevim sayesinde bankaların kara listesine takılmadan ev için gerekli maddi desteği bulabilirsiniz.
  • Birevim; size konut kredisi almadan ve senet imzalamadan da ev sahibi olacağınızı göstermektedir. Aynı zamanda, peşinat ödemeden ve vade farkıyla muhattap olmadan da evinize sahip olabilirsiniz.
  • Ödeme planınızı aylık bütçenize uygun olarak belirlemenizi sağlayan seçenekler sunulmaktadır.
  • Birçok tüketicinin dosya masrafları ve sürpriz ek masraflar yüzünden sıkıntılar çektiği bilinmektedir. Birevim’de bu tür masrafların hiçbirisine rastlayamazsınız.
  • Gecikme faizi ve yıllık faiz oranları; bilhassa konut kredisi alanları sıkıntıya düşüren bir husustur.
  • Birevim ile diğer taksitle ev alma yöntemlerine kıyasla çok daha kısa sürede evinize kavuşabilirsiniz.
  • Birevim’de daha önce de söylediğimiz gibi tüm ödemeleriniz taksitlerle yapılmaktadır. Herhangi bir zaman diliminde peşin para ödemek zorunda kalmazsınız.

Birevim Faizsiz Ev Alma Seçenekleri

Birevim hakkında bu kadar bilgi verdikten sonra biraz da nasıl iletişim kuracağınızı söyleyelim! Her şeyden önce, 444 23 53 numarasından Birevim’i arayarak müşteri temsilcileri ile görüşmeler yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra, internet sitesi üzerinden form doldurarak Birevim emlak danışmanlarının dakikalar içerisinde sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Son olarak, Türkiye’nin birçok yerinde şubesi bulunan Birevim’in size en yakın olan şubesini ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Aylık belirli bir bütçeniz olduğu takdirde Birevim faizsiz ev alma seçeneklerine başvuru yapabilirsiniz. Evinizi kira öder gibi almanızı sağlayacak sıra tespitli tasarruf yönteminden faydalanabilirsiniz. Çekiliş ve kura ile evinizi teslim alacağınız bu sistemde her ay tasarruf grubundaki bir üyeye ev alınmaktadır. Noter huzurunda yapılan çekilişlerin güvenilirliği konusunda herhangi bir şüpheniz olmamalı! Yine de kuraya katılmak istemiyorsanız serbest planlı tasarruf yöntemine dahil olabilirsiniz. Bu yöntemde hem aylık ödeyeceğiniz taksit tutarlarınızı hem de evinizi ne zaman teslim alacağınızı belirleyebilirsiniz.

Türkiye’nin her şehrinden ev almanızı sağlayan Birevim’de diğer taksitle ev alma yöntemlerinin tam aksine evinizde diken üstünde oturmak zorunda kalmazsınız. Çünkü, taksitlerinizi ödeyemediğiniz veya tutarlarının bütçenizi aştığı hallerde erteleme, dondurma veya tutar değiştirme gibi seçenekleriniz yer almaktadır.

Sonuç olarak, Birevim; başka hiçbir yerde bulamayacağınız bir ev alma fırsatını sizlere sunmaktadır.

birevim

Adana Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Önceki Yazı

Afyonkarahisar Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

1 × 5 =