Faizsiz Sistemler

Afyonkarahisar Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Birlikte mümkün sloganıyla yola çıkan ve yalnızca 12 ayda ev sahibi olmanızı mümkün kılan Birevim’in avantajlarını duydukça daha çok şaşıracaksınız. Bir insanın kendi evinin olması son derece önemlidir. Ancak, ekonomik şartlardan dolayı bilhassa ülkemizde bunu başaranların sayısı oldukça azdır. Bireysel tasarruf finansının ev almak için ne kadar yetersiz kaldığı aşikar! Bu durumu fark eden Birevim; birlikte tasarruf finansı ile insanların ev sahibi olmasını sağlayacak bir sistem kurmuştur. Türkiye’nin her bir şehrinden ev alınmasını mümkün kılan Birevim; Afyonkarahisar kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı için de sizinle tanışmayı beklemektedir.

Birevim’i Tercih Etmek Adına Geçerli Sebepler!

Ev alma konusu açıldığı zaman “ev almak kim, ben kim” cümlesini söylüyor olabilirsiniz. Ancak, Birevim’in sunmuş olduğu özel fırsatlar ile ev almak son derece kolaydır. Sizi kısa sürede ev sahibi yapacak Birevim; aşağıdaki fırsatları ayağınıza getirmektedir.

  • Birevim’de peşinat zorunluluğu, yüksek taksitler, faiz, vade farkı veya maliyeti arttıran kira yardımı bulunmaz. Alacağınız evin değeri ne ise onu ödersiniz.
  • Birevim’e Türkiye’nin neresinde olursanız olun katılabilirsiniz. Bununla yetinmeyerek yine Türkiye’nin beğendiğiniz her şehrindeki satılık evi satın alma şansınız bulunmaktadır.
  • Diğer taksitli ev alma yöntemlerine kıyasla evinizi çok daha ucuza mal edersiniz. Aynı evi Birevim ile aldığınız takdirde evin değeri kadar ödeme yaparken bilhassa konut kredisi ile almayı tercih ettiğiniz takdirde evin değerinin iki katından fazla ödeme yaparsınız.
  • Birevim’de taksitlerinizi kendiniz belirlersiniz. Herkesin bildiği gibi konut kredisinde yalnızca vadeye karar verme hakkınız bulunmaktadır. Vadeyi seçmenizle beraber aylık ödeyeceğiniz taksit tutarları otomatik olarak belirlenmektedir. Ancak, Birevim’de ödeyeceğiniz taksit tutarları doğrultusunda vade süreniz belirlenir. Ödeyeceğiniz taksit miktarları ile hangi tasarruf grubuna katılacağınız belli olmaktadır. Bu konuda, yüzde yüz özgür olmakla beraber Birevim’in herhangi bir dayatması bulunmaz.
  • Birevim’de 60 kişilikten başlayarak 480 kişiliğe kadar uzanan tasarruf grupları bulunmaktadır. Bu sayede, çok geniş maddi seçenekler arasından seçim yapma şansına erişirsiniz.
  • Birevim’de borcunuzu çok önceden bitirme şansınız da bulunmaktadır. Evinizi teslim aldıktan sonra bilginiz dahilinde çok düşük bir artış ile aylık taksit ödemeleriniz şekillendirilmektedir. Bu sayede, tüm borcunuz olması gerekenden daha önce bitmektedir.

Birevim Başvuru Şartları Nelerdir?

Birevim’e herhangi bir başvuru şartının olmadığını söylemeliyiz. 18 yaşından büyük olduğunuz takdirde bu sistemin avantajlarından faydalanabilirsiniz. Konut kredisi almak için birçok kriter vardır. Kredi notu, yaş, gelir durumu, kefil ve ipotek gibi konut kredisi için gerekli olan hususların hiçbirisine Birevim’de rastlayamazsınız.

Birevim’de 18 yaşın altındaki kişiler için de aileleri başvuru yapabilir. Örneğin, çocuğunuz için ev almak istiyorsanız siz bu sisteme dahil olabilirsiniz. Sonuç olarak, diğer taksitle ev alma yöntemleri gibi katı kurallar söz konusu değildir.

birevim

Adıyaman Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Önceki Yazı

Artvin Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

seventeen + four =