Faizsiz Sistemler

Ağrı Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

2020’li yıllarda olduğumuz şu günlerde insanların birikim yapması her geçen gün daha da zor hale gelmektedir. Bir yandan düşük maaşlar, bir yandan geçim sıkıntısı derken kenara para koymak neredeyse imkansızdır. Bu yüzden, ev sahibi olmak isteyen tüketiciler, bu isteklerini ertelemek zorunda kalırlar. Ancak, sizlere Ağrı kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı sunan Birevim ile hiçbir hayalinizi ertelemek zorunda değilsiniz!

Taksitle Ev Nasıl Alınır?

Taksitle ev almak isteyenlerin önünde çok fazla seçenek yoktur. Yıllardan bu yana gündemde olan konut kredisi sayesinde insanlar ev sahibi olabilirler. Ancak, konut kredisi, evin değerinin tamamı için verilmemektedir. Satın alınmak istenilen ev için yapılan ekspertiz işlemlerinin ardından evin değeri belirlenir. Bu değerin yüzde 75 veya 80’lik kısmı için kredi verilir. Geri kalan kısım ise evi satın almak isteyen kişi tarafından ödenmektedir. Bir başka deyişle, konut kredisi yoluyla ev sahibi olmak istiyorsanız belirli bir peşinat ödemek zorundasınız. Bu husus, konut kredisinin zannedildiği kadar avantajlı olmadığını gösteren detaylardan yalnızca birisi!

Taksitle ev almak isteyenlerin bir numaralı tercihi olan konut kredisine herkes başvuru yapsa da bu durum herkesin bu krediden faydalanacağı anlamına gelmemektedir. Kredi notunuz düşük ise ve bankaların gözünde kötü bir müşteri iseniz yapmış olduğunuz kredi başvurusu hiçbir şekilde kabul edilmeyecektir. Bunun yanı sıra, konut kredisi faiz oranları yüzünden almış olduğunuz kredinin neredeyse iki katını geri ödemek zorunda kalırsınız. Ayrıca, ödemelerde birkaç ay gecikme yaşadığınız takdirde ipotekli olan eviniz tamamen elinizden alınabilir.

Birevim ile Taksitle Ev Almak Son Derece Kolay!  

Taksitle ev almak için tek seçeneğiniz konut kredisi değil! 1990’lı yıllardan bu yana emlak piyasasında bulunan Birevim; insanların birlikte tasarruf yöntemiyle ev sahibi olmasını sağlamaktadır. Bir başka deyişle, insanların aylık taksit ödemeleri bir havuzda toplanmaktadır. Burada toplanan paralar ile her ay gruptan bir kişiye ev alınmaktadır. Kime ev alınacağı ise noter huzurunda yapılan çekiliş ile belirlenmektedir. Bir başka deyişle, herhangi bir adaletsizlik olmamaktadır.

Birevim ile tüketiciler 60 kişilikten başlayarak 480 kişiliğe kadar uzanan gruplara katılırlar. Gruptaki üye sayısı aynı zamanda ödemelerin vadesini belirlemektedir. Tüketiciler, aylık ödeyecekleri taksit tutarına göre en uygun gruba katılma hakkına erişirler. Noter huzurunda yapılan çekilişin ardından evini belirlenen tarihte satın almaya hak kazanan tüketicinin ödemelerine kendi bilgisi doğrultusunda düşük bir yüzdeyle zam yapılmaktadır.

Birevim’de peşinat ödeme zorunluluğunuz yoktur. Ancak, istediğiniz takdirde peşinat ödeyerek ödemelerinizin erken bitmesini sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra, sizi maddi açıdan zora sokacak ara ödeme, toplu ödeme ve kira yardımı gibi hususların hiçbirisine Birevim’de rastlayamazsınız.

Sonuç olarak, Birevim; 2020 ve sonrası için en iyi taksitle ev alma yöntemi olacaktır. 

birevim

Bankadan Satılık Araçlar Bütün İcralık Satışların Listesi

Önceki Yazı

Aksaray Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

twenty − five =