Faizsiz Sistemler

Aksaray Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Birlikte tasarruf finansı yöntemiyle varlığını devam ettiren Birevim; bugüne kadar binlerce insanın ev sahibi olmasını sağlamıştır. İnsan merkezli sosyal finans anlayışıyla hareket eden Birevim; tüketicilerin ev başta olmak üzere araba ve daha birçok ihtiyacına geçerli çözümler üretmektedir. Siz de Aksaray kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı arayışında iseniz vakit kaybetmeden Birevim ile temas kurmalısınız.

Neden Birevim?

Birevim; sizi konut kredisi alıp yıllarca borç ödeme derdinden kurtarmaktadır. Ayrıca, evinizin ödemelerini yaparken bir yandan da öbür ay ne olacak diye düşünmek zorunda kalmazsınız. Çünkü, aylık ödeyeceğiniz taksit tutarlarına siz karar verirsiniz. Satın almak istediğiniz evin tutarını Birevim ile paylaştıktan sonra aylık ne kadar ödeyeceğinizi kararlaştırırsınız. Bu sayede, 60 kişilikten başlayarak 480 kişiliğe kadar uzanan tasarruf gruplarına katılırsınız. Tasarruf grupları; aynı zamanda ödeme yapacağınız vadeyi de göstermektedir.

Daha önce de söylediğimiz gibi Birevim’de ödeme yaparken endişe duymanıza gerek yok! Çünkü, belirlemiş olduğunuz aylık taksit tutarlarını ödeyemediğiniz hallerde ödemelerinizi dondurabilirsiniz. Buna ek olarak, istediğiniz takdirde ödemelerinizin miktarını düşürebilirsiniz. Daha çok ödeyecek durumda iseniz aylık tutarları arttırabilirsiniz. Bir başka deyişle, tamamen tüketici odaklı bir çalışma prensibi bulunmaktadır.

Birevim’de faiz, ara ödeme ve kira yardımı gibi sizi maddi olarak sıkıntıya sokacak detayların hiçbirisi bulunmamaktadır. Kendine özgü ev alma yöntemine sahip olan Birevim’de insanların gözünü korkutacak türden yüksek taksitler de bulunmaz. Faiz ve vade farkı olmadığı için alacağınız evin değeri ne ise onu ödersiniz.

Birevim sistemine Türkiye’nin neresinde olursanız olun katılabilirsiniz. Aksaray kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı sunmasından ziyade Türkiye’nin herhangi bir yerinden beğendiğiniz evi satın alma şansınız bulunmaktadır. Birevim ile diğer taksitle ev alma yöntemlerine kıyasla evinizi çok daha ucuza mal edebilirsiniz. Noter huzurunda yapılan çekilişin ardından evinizi ne zaman teslim alacağınız ortaya çıkmaktadır. Evinizi belirlenen tarihte almanız ile beraber aylık ödediğiniz taksit tutarlarına çok düşük bir zam yapılmaktadır. Bu sayede, ödemeleriniz, belirlediğiniz vadeden dahi önce bitecektir.

Birevim’in Sunmuş Olduğu Avantajlar Nelerdir?

Birevim’in avantajlarından birisi de taksitlerinizi kendinizin belirlemesi noktasında olmaktadır. Herkesin bildiği gibi özel veya kamu bankalarından almış olduğunuz konut kredilerinde yalnızca vade süresini seçebilirsiniz. Aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı ise seçmiş olduğunuz vadeye ve bankanın uygulamış olduğu faiz oranına göre şekillenecektir. Bir başka deyişle, aylık taksit tutarları üzerinde herhangi bir etkiniz olamaz. Ancak, Birevim’de ise aylık ödeyeceğiniz maksimum taksit tutarını belirledikten sonra buna uygun bir tasarruf grubuna yerleştirilirsiniz. Birevim serbest planlı tasarruf programında ise hem aylık ödeyeceğiniz taksit tutarını hem de evinizi ne zaman teslim almak istediğinizi siz belirlersiniz.

Sonuç olarak, taksitle ev alma noktasında Birevim dışındaki hiçbir organizasyonda yukarıdaki avantajları bulamazsınız.

birevim

Ağrı Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Önceki Yazı

Aydın Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

one × 2 =