Emlak & Konut

Akzirve Strada Bahçeşehir Projesi

İstanbul Başakşehir’de yer alan Akzirve Strada Bahçeşehir projesi, 105 bin metrekarelik alanda 3 etap şeklinde tasarlanmıştır. Projenin ilk etabı 8 blokta 747 konuttan oluşmaktadır. 350 bin metrekare inşaat alanına sahip projede konutların yanı sıra 100’ün üzerinde cadde mağazaları da bulunmaktadır. Akzirve Gayrimenkul tarafından yapılan projede 100’ün üzerinde bağımsız bölüm bulunmaktadır. Tasarımı ünlü mimar Bünyamin Derman imzası taşıyan Akzirve Bahçeşehir projesi, toplamda 2.500 adet konuttan oluşmaktadır. Ayrıca Akzirve Gayrimekul firması, Sudi Arabistan kökenli ve 1990’lı yıllardan bu yana ülkemizde faaliyet gösteren ve Türk ortağı bulunmayan tamamen yabancı sermayeli bir firmadır.

Akzirve Strada Bahçeşehir Kat Planları

Akzirve Strada Bahçeşehir kat planları, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 4+1 dubleks tipinde dairelerin bulunduğu, dairelerin büyüklüklerinin 60 metrekare ile 243 metrekare aralığında değişkenlik gösterdiği planlardır. Akzirve Gayrimenkul Yatırım tarafından İstanbul Başakşehir’de geliştirilen bu konut projesinin, ilk etabında 747 konut yer almaktadır. Akzirve Gayrimenkul tarafından inşa edilen Akzirve Strada projesi 105 bin metrekarelik alanda 3 etap şeklinde tasarlanmıştır. 350 bin metrekare inşaat alanına sahip projede konutların yanı sıra 100’ün üzerinde cadde mağazaları da bulunmaktadır.

Akzirve Strada Bahçeşehir Ödeme Seçenekleri

Akzirve Strada Bahçeşehir projesi 105 bin metrekare alanda inşa edilen bir projedir. Konut fiyatları 345 bin 500 TL-1 milyon 432 bin 500 TL arasında değişebilmektedir. Akzirve Strada Bahçeşehir ödeme seçenekleri şu şekilde olabilmektedir:

  • Ödeme Planı: Nakit indirimi, 15 Haziran’a kadar %20 şeklindedir.
  • Ödeme Planı: %20 peşin kalanı %0,98 faiz oran ile vadelendirme şeklindedir.
  • Ödeme Planı: %5 peşinat ile banka ve şirket bünyesinde kişiye özel ödeme planı şeklindedir.

Akzirve Strada Bahçeşehir Özellikleri

Strada Bahçeşehir, Akzirve Gayrimenkul Yatırım tarafından İstanbul Başakşehir’de geliştirilen bir konut projesidir. Akzirve Strada Bahçeşehir özellikleri şu şekildedir:

  • Genel özellikler: merkezi ısıtma sistemi, ücretsiz otopark, 16 bina kat sayısı, 102000 metrekare arsa alanı, 114 mağaza sayısı
  • Güvenlik özellikleri: Görüntülü diyafon, özel güvenlik, kapalı devre TV
  • Sosyal özellikler: Bahçe, çocuk oyun alanı, kafe ve restoran
  • Spor olanakları: Sauna, tam donanımlı spor salonu, çocuk yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu
  • İç özellikler: Ses yalıtımı, ısı yalıtımı, ebeveyn banyosu, ankastre mutfak
  • Teknik özellikler: Su deposu, yük asansörü, hidrofor, otopark asansörü

Akzirve Strada Bahçeşehir Nerede ve Yakın Çevre

İstanbul Başakşehir’de yer alan Akzirve Strada Bahçeşehir, yalıtım ve deprem yönetmeliğine uygun bir projedir. Akzirve Strada Bahçeşehir konumu, 3. havalimanı bağlantı yolları ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne yakınlığı ile avantaj sağlamaktadır. Üçüncü havalimanına 20 dakika uzaklıkta, İstanbul Avrupa yakasının en büyük yaşam parkı olan Hayat Park’a ise bisikletle sadece 5 dakikadır. Okullar, hastaneler, sanayi siteleri ve AVM’ler birkaç dakika yakınlıktadır. E-5 üzerinden, Haramidere – Bahçeşehir yolunda Bahçeşehir istikametine doğru ilerleyerek Bahçeşehir – Esenkent (Bahçeşehir Migros) yolu takip edilerek Hoşdere -Bahçeşehir (eski Pazartürk’ün olduğu cadde) yolu üzerinden ulaşılabilmektedir.

birevim

TOKİ Kırklareli Projeleri ve Proje Bilgileri

Önceki Yazı

Beysu Konakları Projesi

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

three × 4 =