Kredi Haberleri

Albaraka Türk Katılım Bankası

Albaraka Türk Katılım Bankası

Albaraka Türk Katılım Bankası Türkiye’de 1984 yılı itibarı ile katılım bankacılığının öncülüğünü yapmıştır. Ülkemizdeki değişen şartlar ve değişen müşteri portföyü özellikle dinen ihtiyaç haline gelen faizsiz bankacılık seçeneğini hayata geçiren öncü bankadır.  Ayrıca ülkemizdeki birçok ilke imza atmıştır;

birevim faizsiz ev

  • Ülkemizdeki ilk katılım bankasıdır ve 30 yılı aşkın tecrübesi ile hizmete devam etmektedir.
  • İlk özel finans kurumudur.
  • Faizsiz finansal kiralama işlemlerine başladı,

Albaraka Türk birçok ödüle layık görülmüş ve teknolojiyi en iyi kullana bankalardan biridir. Yurtiçi ve yurtdışındaki şubelerinde koordinasyonu en iyi şekilde sağlayan ve çalışanlarının eğitimine önem veren bir iç işleyişe sahiptir.

2016 Nitelikli yatırımcılar üzerine çalışma başlatan banka, 4 adet yurt içi kira sertifikası ihracını gerçekleştirdi.

Genel merkezi Ümraniye’de bulunan Albaraka Türk Genel Müdürlük binası birçok sertifikanın yanı sıra LEED Gold Sertifikasını da almaya hak kazanan bankalar arasındadır.  Banking Technology Awards da,

  • Albatros yani Yeni Ana Bankacılık Sistemi projesi,
  • Bireysel Bankacılıkta En İyi Teknoloji Kullanımı,

Ödüllerine layık görülen bankanın gelecekte de istikrarla büyüyeceğini görebiliyoruz.

Albaraka Türk Katılım Bankası ve Konut Kampanyası

Albaraka Türk Katılım Bankası 230 şube ile Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veriyor. Müşterilerine gayrimenkuller için 0,99%’dan başlayan kar oranları ile finansman seçeneği sunan banka şubelerinden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.  İsterseniz müşteri hizmetlerinden de destek alabilirsiniz. Yâda size önerimiz şubeleri ziyaret ederek birebir görüşerek şartlarınıza uygun konut satın alma kampanyalarını değerlendirebilirsiniz.

Herkesimden kişinin ev sahibi olma hayallerini desteklemek için konut finansmanı oranlarını düşüren Albaraka Türk Katılım Bankası’nın kampanya detaylarına aşağıda yer veriyoruz. Elbette küçük bir tavsiye ile başlamak istiyoruz.

Şimdiden Albaraka Türk Katılım Bankasında bir hesap sahibi olmanız daha fazla kampanya avantajına sahip olmanızı sağlar. Çünkü her bankanın kendi müşterilerine sunacağı ek avantajlar mutlaka vardır.

Konut Kampanyası ve Ek Sözleşmeler Hakkında

Sigorta şirketleri aracılığıyla yapılması gereken sözleşmeler aşağıdaki şekildedir;

  • Kredi Hayat Sigortası,
  • Türk Felaket Sigorta Havuzu,
  • Yangın Sigortası,

Albaraka Türk her ticari kurum gibi kendi yapısını ve mevcut müşterilerine karşı sorumluluğu sebebi ile değişen piyasa koşullarından dolayı kampanya şartlarını değiştirme veya kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.

Gayrimenkul.albaraka.com.tr adresinden değişen ve gelişen kampanyaları takip edebilirsiniz.

birevim

Kartal Metro Durakları

Önceki Yazı

Sultanbeyli’de Ev Yatırımı Yapma Fırsatı

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

1 × 1 =