Emlak & Konut

AND Pastel Projesi

AND Pastel projesi; yeni nesil mahalle sloganıyla ortaya çıkmıştır. 1990’lı yıllardaki mahalle kültürünü geri getirmek ve insanların değişen alışkanlıklarını bozmadan farklı bir şekle sokarak devam ettirmeyi amaçlayan proje; oldukça dikkat çekmektedir. Penceresinin Adalar’a açılmasını isteyenler, hayatında hem mavi, hem yeşil hem de toprak rengine yer vermek isteyenler için ideal bir projedir. Buna ek olarak, Türkiye’de ilk kez uygulanan garden-room; AND Pastel projesi içerisinde yer almaktadır. Garden-room sayesinde insanların evinin bir odası bahçede olacaktır. Bunun yanı sıra, tüm sitenin buluşabileceği bir meydan yer almaktadır.

AND Pastel Fiyat Listesi

AND Pastel; İstanbul Kartal’da bulunan konut ve dükkan projesidir. Yedi bloktan meydana gelmektedir. Ayrıca, 1200 adet ünite bulunmaktadır. AND Pastel fiyat listesi; daire tiplerine göre şekillenmektedir. Buna göre, AND Pastel fiyat listesi, 636 bin TL ile 2 milyon 267 bin TL arasında değişen fiyatlara sahiptir. 2016 yılının Haziran ayından bu yana devam eden projenin 2019 yılında teslim edildiği bilinmektedir. 100m2’lik 2+1 dairelerin 885 bin TL ile 1 milyon 342 bin TL arasında değişen fiyatlara sahip olması söz konusudur.

AND Pastel Nerede?

AND Pastel nerede sorusuna İstanbul Kartal olarak cevap vermek mümkündür. Kartal metrosuna 300m, D100 karayoluna 350m, Anadolu Adliyesi’ne 500m, Kartal deniz otobüsüne 2.5km, TEM otoyoluna 10km, Sabiha Gökçen Havalimanına 15km, Boğaziçi Köprüsü’ne 25km, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne ise 30km uzaklıkta bulunmaktadır. Metro, marina ve sahil gibi avantajlara sahip olmasıyla dikkat çekmektedir. Kartal; devlet tarafından sürekli olarak yatırım yapılan bir bölgedir. Uluslararası şirket merkezleri; Kartal’a taşınmaktadır.

AND Pastel Kat Planları

AND Pastel kat planları; turuncu, mavi ve yeşil bloklara göre şekillenmektedir. Turuncu blokta 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri bulunmaktadır. Turuncu blok 1+1 dairelerde toplam brüt alan; 67,11m2 olarak bilinmektedir. Salon, mutfak, iki balkon, antre, banyo ve yatak odası bulunmaktadır. Mavi blokta ise 1+1, 2+1, 3+1 daire seçeneklerine ek olarak 4,5+1, 1+1 ve 2+1 dubleks seçenekleri yer almaktadır. Yeşil-3 blokta ise 2+1, 3+1, 4+1, 3+1 ve 4+1 dubleks seçenekleri vardır. Dubleks dairelerde alt ve üst planlarının farklı olduğunu belirtmek gerekir.

AND Pastel Özellikleri

AND Pastel özellikleri oldukça çeşitli ve tatmin edicidir. Merkezi sistemle ısıtma sağlanmaktadır. Kapalı ücretsiz otopark bulunmaktadır. Özel güvenlik, kapalı devre TV, kartlı giriş sistemi, görüntülü diyafon; önemli güvenlik özellikleri arasında yer almaktadır. Masaj salonu, bahçe, cafe, restoran, çocuk oyun alanı, kapıcı, parti alanı; AND Pastel özellikleri arasında bulunmaktadır. AND Pastel özellikleri arasında tam donanımlı spor salonu, futbol/basketbol sahası, sauna, açık, kapalı ve çocuk yüzme havuzu, squash kortu yer almaktadır. Ebeveyn banyosu ve ankastre mutfak; iç özellikler arasında yer almaktadır.

birevim

TOKİ Batman Projeleri ve Proje Bilgileri

Önceki Yazı

Büyükyalı İstanbul Projesi

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

four × 4 =