Emlak & Konut

Ankara Konut Projeleri – Ankara Projeleri ve Fiyatları

Ankara’da yeni bir eve taşınmak isteyen kişiler kira ödemek yerine ev sahibi olmak isteyebilir. Ayrıca daha güvenli bir evde ve ortamda ikamet etmek isteyenler Ankara konut projeleri olanağı ile karşılaşabilir. Depreme dayanıklı olan, kimliği bulunan ve mahalle kültürünün yaşanabileceği bir eve sahip olmak isteyen aileler konut projesi sayesinde bu isteğini karşılayabilir.

birevim faizsiz ev

Asgari ücret ile çalışan ya dar gelire sahip olan kişiler Ankara konut projesi ile kiraya bedel ya da az bir maliyet ile ev sahibi olabilir. Uzun vadeli düşük faiz fırsatı sayesinde herhangi bir zorluk çekmeden kolay bir şekilde hayalinde yer alan eve herkes sahip olabilir.

Ankara’ya taşınmak isteyen ya da Ankara’da yeni bir ev sahibi olmak isteyen kişiler için konut projeleri ev modelleri, ödeme ve vade detayları, uygulama özellikleri ile birçok olanağa sahip bulunur. Bu sayede istediği modelde ve ortamda olan evlere her aile kolay bir şekilde ulaşabilir.

Yeni bir ev sahibi olmak Ankara’dan ev almak gibi bir hayaliniz varsa BİREVİM her zaman birbirinden farklı birçok olanak sunmaktadır. Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi, Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi, Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi V2 ve Konut Değer Endeksli Tasarruf Yöntemi ile her bütçeye ve ödeneğe uygun fırsatı BİREVİM sunmaktadır. İstediğiniz eve ulaşmak için aşağıda belirtilen şubeler ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Çankaya Şube

Adres: Strazburg Cad. No:27 Korkutreis Mah.

Telefon: 0312 990 11 11

Etimesgut Şube

Adres: Kazımkarabekir Mah. İstasyon Cad. No:45/A

Telefon: 0212 622 14 67

Keçiören Şube

Adres: Güçlükaya Mah. Kızlarpınarı Cad. No:21

Telefon: 0212 622 14 68

Mamak Şube

Adres: Harman Mah. Mamak Çarşıiçi Cad. No:27A

Telefon: 444 23 53

Sincan Şube

Adres: Atatürk Mahallesi, Ankara Caddesi, No: 14/6-7-8

Telefon: 0312 270 38 49

Yenimahalle Şube

Adres: Ragıp Tüzün Cad. No:167

Telefon: 0212 622 14 83

Ankara’nın istediğiniz ilçesinde Marina Ankara, Referans Ankara ve Gala Batıkent gibi birçok konut projesinde ev sahibi olabilirsiniz.

birevim

Ziraat Bankası Anlaşmalı Konut Projeleri

Önceki Yazı

İstanbul Konut Projeleri – İstanbul Projeleri ve Fiyatları

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

5 × 3 =