Faizsiz Sistemler

Aydın Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Günümüz ekonomik şartlarında birçok tüketici kredi almadan ev sahibi olmanın imkansız olduğunu düşünmektedir. Ancak, böyle düşünenlerin henüz Birevim ile tanışmadığını söyleyebiliriz. Tasarruf ettiğiniz takdirde siz de bu yöntemle ev sahibi olabilirsiniz. Ev almak için çözüm tasarruf yöntemlerinden geçmektedir. Birevim; Aydın kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı için çok uygun şartlar sunmaktadır.

Taksitle Ev Alma Yöntemleri

Nakit ödeme koşulu ile ev almak son derece zordur. 2020 yılı içerisinde ev fiyatlarının ciddi şekilde arttığını söyleyebiliriz. Çok uzun süredir birikim yapmıyorsanız veya herhangi bir yerden gelecek toplu paranız yoksa bu yöntemin sizin için imkansız olduğunu söyleyebiliriz. Kısmi nakit ödeme, kısmi konut kredisi ile ev almanın sıklıkla uygulanan yöntemlerden birisi olduğunu söylemek mümkün! Ancak, bunun için de yine elinizde belirli bir tutarın hazır olarak bulunması gerekir. Yüzde 20 peşinat, geri kalan kısmı konut kredisi ile alma; birçok kişinin tercih ettiği bir yöntem olmaktadır. Ancak, kredi notu düşük ve aynı zamanda bankalar ile problem yaşayan bir tüketici iseniz konut kredisi alamazsınız. Ayrıca, yüzde 20 peşinatın da pek düşük bir tutar olduğunu söyleyemeyiz.

Senetle ev alma yöntemi ise çok daha büyük riskler teşkil etmektedir. Her şeyden önce, bu işi yapan çok sayıda kişi vardır. Bunlardan bazılarının tefeci olarak faaliyet gösterdiğini söyleyebiliriz. Bir başka deyişle, elinizdeki senetleri ciddiye almadan sizi çok daha büyük yüklerin altına sokabilecek kişilerin varlığı söz konusudur. Tasarruf planı ile ev satın alma ise bilhassa son yıllarda daha çok kişinin tercihi olmaktadır. Birevim başta olmak üzere emlak piyasasında bu şekilde faaliyet gösteren firmalar vardır. Hepsi de güvenilir ve sorunsuz olarak hizmet vermektedir.

Birevim ile Nasıl Ev Alınır?

Birevim; yukarıda saydığımız taksitle ev alma yöntemlerinin tamamından daha iyi şartlar sunmaktadır. Her şeyden önce, Birevim’de peşinat ödemek zorunda değilsiniz. Bu sayede, yalnızca aylık taksitlerinizi ödemeye odaklanabilirsiniz. Bunun yanı sıra, konut kredisi alan birçok kişinin korkulu rüyası olan kredi faiz oranlarına Birevim’de rastlayamazsınız. Evin değeri ne ise onu ödersiniz. Kamu ve özel bankalarda olduğu gibi aldığınız kredi tutarının iki katını geri ödemek zorunda kalmazsınız.

Birevim’de canınızı sıkacak türden ara ödemeler veya kira yardımı bulunmaz. İstediğiniz takdirde ödediğiniz aylık taksitlerinizi arttırabilirsiniz. Ancak, böyle bir zorunluluğunuzun olmadığını da hatırlatmalıyız. Birevim’de aylık ödeyeceğiniz taksit tutarlarını tamamen kendiniz belirlersiniz. Bütçeniz neye yetiyorsa onu ödersiniz. Sizi asla zorlamayacak, yüksek aylık taksitlerin Birevim’de olmadığını söylemeliyiz. Ayrıca, ödemelerde zorlandığınız takdirde erteleme imkanınız da bulunmaktadır. İşsiz kaldıysanız, doğal afetlerden dolayı ödeme yapamayacak hale geldiyseniz Birevim’e başvuru yapabilirsiniz.

Birevim; her koşulda müşterisini düşünen bir organizasyon olduğu için yukarıdaki şartlar ile hizmet sunmaktadır.

birevim

Aksaray Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Önceki Yazı

Balıkesir Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

1 × four =