Faizsiz Sistemler

Aylık 500 TL Taksitle Ev Sahibi Olma Fırsatı!

Günümüzde ev sahibi olabilmek için uzun yıllar kredi ödemesi veya birikim yapmanız gerekmektedir. Bunu birikim için de gelirinizin büyük bir kısmını ayırmanız gerekmektedir. Önemli olan doğru ve makul bir şekilde birikim yapabilmektir.

birevim faizsiz ev

Küçük taksitlerle ödeme yaparak ev sahibi olabilme herkesiz hayali olmuştur. Bu hayalinize kavuşmak için uzun yıllardır bu amaca hizmet eden firmalar bulunmaktadır. Finansal destek olan firmalar sayesinde peşinat vererek veya peşinat vermeden 500 TL taksitlerle ev sahibi olabilirsiniz. Bu firmalar tasarrufa dayalı yöntemlerle sizi ev sahibi yapmaktadır.

Örneğin; 100 bin TL değerinde ev almak için 200 kişilik gruba dahil olabilirsiniz. 200 kişilik bir grupta 100 bin TL değerinde bir evin teslim tarihi 1. ay ile 150. ay arasında değişmektedir. Bu yöntemde peşinat ödeme zorunluluğu yoktur. Eğer %10 peşinat verilirse evin teslim tarihi 1. ay ile 120. ay; %40 peşinat verilirse 1. ay ile 80. ay arasında yapılacaktır.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Bu firmalarda peşinat verme zorunlu bulunmaktadır. Peşinat verme durumunda evin size çıkma süresi azalmaktadır. Türkiye’nin istediğiniz yerinden ev, dükkan, arsa ve araba alma fırsatları sunmaktadır. Tüm firmaların çalışma ücreti gireceğiniz tutara göre değişmektedir. Ortalama olarak %5 ile %15 arasındadır.

Örneğin; 100.000 TL’lik bir sisteme dahil olduğunuzda, 10.000 TL gibi bir çalışma bedeli ödemesi yapmanız gerekmektedir. Toplam ödemeniz gereken tutar 110.000 TL olacaktır.

500 TL taksitle ev, dükkan, arsa ve araba alabileceğiniz firmalar; Birevim, Eminevim, Fuzulev, Finansevim bazılarıdır. Ayrıca formu doldurarak, daha detaylı bilgi almanıza yardımcı olabiliriz.

birevim

İstanbul Metro Durakları

Önceki Yazı

Ankara Metro Durakları

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

seventeen − 1 =