Emlak & Konut

Başkent Emlak Konutları Projesi

Başkent Emlak Konutları projesi; yıllardan bu yana varlığını duyuran bir projedir. Bu projenin insanların şehir hayatı stresinden uzaklaşmasını, trafikten ve kalabalıktan kurtulmasını hedeflediği rahatlıkla söylenebilir. Başkent Emlak Konutları projesi; Çankaya Oran’da faaliyete geçmektedir. Emlak Konut GYO güvencesiyle uygulanan bir projedir. Başkent Emlak Konutları projesi; Ankara’nın kalbinde yerini almıştır. Şehir hayatının yanı başında olmasına ek olarak doğanın en huzurlu halinin bu projede yer aldığını söylemek gerekir. Market, cafe, alışveriş merkezleri, çocuklar için uygun alanlar başta olmak üzere bu projenin çok şey vaat ettiğinden bahsetmek gerekir.

Başkent Emlak Konutları Fiyat Listesi

Başkent Emlak Konutları fiyat listesi; 738 bin TL’den başlamakla beraber 1.470.000 TL’ye kadar uzanmaktadır. Bu projenin 2017 yılının Şubat ayında başladığını ve teslim tarihinin 2020 yılının Ocak ayı olacağını ifade etmek gerekir. Bu proje; 19 bloktan oluşmaktadır. 1306 konut ve 22 adet mağaza bulunmaktadır. Buna ek olarak, daire m2 aralıklarının 70m2 ile 220m2 arasında değiştiğini belirtmek gerekir. Proje içerisinde üç adet caminin, ilkokulun, restoran ve kafelerin, sağlık tesisinin, sosyal merkezin, hobi odalarının, kapalı yüzme havuzunun ve daha birçok özelliğin yer aldığını eklemek şarttır.

Başkent Emlak Konutları Nerede?

Başkent Emlak Konutları nerede diye merak edenlere söz konusu projenin Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunduğunu söylemek gerekir. Atakule ve Çankaya Köşkü’ne dört km uzaklıktadır. Tren garına 11km, Mavi Göl’e ise 15km uzaklıktadır. Buna ek olarak, Kızılay’a 7.5km, Odtü Ormanı ve Eymir Gölü’ne 8km, Aşti Otobüs Terminali’ne 11km, Elmadağ Kayak Merkezi’ne ise 18.7km uzaklıkta olduğunu belirtmek gerekir. Başkent Emlak Konutları nerede diye merak edenlerin projenin birçok kilit noktaya yakın olduğunu bilmesi şarttır.

Başkent Emlak Konutları Kat Planları

Başkent Emlak Konutları kat planları; bir, iki, üç ve dört odalı daireler için ayrı ayrı oluşturulmuştur. Bir odalı dairelerin 70-77m2, iki odalı dairelerin 111-153m2, üç odalı dairelerin 152-203m2, dört odalı dairelerin 192-220m2 aralığında olduğu bilinmektedir. Buna ek olarak, balkon, salon ve diğer odaların yerleşim planları; söz konusu daireler 2+1 olsa dahi B1,B2,C1 gibi farklı bloklarda bulunmalarına göre değişkenlik göstermektedir.

Başkent Emlak Konutları Özellikleri

Manzaralı balkonları; Başkent Emlak Konutları özellikleri denilince akla ilk gelen kriterler arasında bulunmaktadır. Başkent Emlak Konutları’nda her türlü sosyal aktivitenin gerçekleşmesi mümkün olmaktadır. İnsanlar, aileleriyle veya arkadaşlarıyla vakit geçirmek için cafe ve restoran hizmetlerinden faydalanma şansına erişirler. Buna ek olarak, ilkokul ve caminin bulunması çok büyük bir avantajdır. Otopark hizmetlerinin gelişmiş olması, Başkent Emlak Konutları özellikleri arasında bulunmaktadır. Çocuk oyun alanlarının varlığı, rekreasyon alanı, dört yanı çiçeklerle çevrili ve eşsiz bir güzelliğe sahip olan peyzajı ve dikkat çeken mimarisi; Başkent Emlak Konutları özellikleri arasında bulunmaktadır.

birevim

Çiftçi Towers Projesi

Önceki Yazı

Dekar Kıyıbahçe Projesi

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

5 Comments

  1. Emlak konut projelerinin sıkı takipçisiyim, konutları çok güzel oluyor projeleri her türlü tutuyor.

  2. Manzarası ve lokasyonu çok güzel gözüküyor gerçekten

  3. Proje muhteşem gözüküyor güncel fiyatlarını nereden takip edebilirim?

    1. Merhaba Meral Hanım,
      Emlak Konut GYO tarafından Ankara Çankaya’da inşa edilen konut projesidir. 19 bloktan oluşan projede 1.306 konut ve 22 mağaza içermektedir. Projedeki konut fiyatları 645.000 – 1.362.000 TL arasında değişmektedir.

  4. Emlak Konut projeleri çok sağlam oluyor ya, gerçekten adamlar işin hakkını veriyor.

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

5 × one =