Emlak & Konut

Beysu Konakları Projesi

Beysu Konakları projesi; MV Holding, Köroğlu İnşaat ve Emir İnşaat iş ortaklığı ile hayata geçirilen bir projedir. Çankaya bölgesinde hayata geçirilen bu proje kapsamında toplamda 359 daire bulunmaktadır. 266 metrekare ile 529 metrekare arasında daireler bulunmaktadır. 106.500 metrekare peyzaj alanı, 2000 metrekare sosyal ve ticari alan, 26.000 metrekare de konutların yerleştirildiği alan bulunmaktadır.

Beysu Konakları Kat Planları

Beysu Konakları kat planlarına bakıldığında; katta konaklar, bahçe konakları, seyir konakları ve koru konakları olmak üzere 4 farklı yaşam alanında 4+2, 5+1, 5+2 ve 6+2 daireler bulunmaktadır. 4+2 dairelerde; 20 metrekare antre, 57 metrekare salon, 43 metrekare mutfak+oturma odası bulunmaktadır. Ayrıca 19, 19.50 ve 16 metrekare olmak üzere 3 adet yatak odası+banyo bulunmaktadır. 2 koridor ve 2 adet balkon ile beraber 5.50 metrekare çok amaçlı odası olan bu daireler toplamda 266 metrekaredir. Bahçe konakları 5+2 ve 4+2 olabilmektedir. 5+2 daireler 393 metrekare ve 4+2 daireler de 343 metrekaredir. 6+2 daireleri olan seyir konakları toplamda 529 metrekaredir. 5+1 daireleri bulunan koru konakları ise 421 metrekare olmaktadır.

Beysu Konakları Ödeme Seçenekleri

Beysu Konakları ödeme seçenekleri arasında peşin ödemeye ek olarak konut kredisi de bulunmaktadır. Bankalardan konut kredisi alınmasına uygun durumda olan bir projedir. Projenin ödeme seçenekleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alınmak istenmesi durumunda https://www.beysukonaklari.com adresine giriş yapılarak iletişim menüsünden form doldurulmalıdır. Hangi yaşam alanı ile ilgili bilgi alınmak isteniyor ise işaretlenerek iletişim bilgileri yazıldığında, kişi yetkililer tarafından aranmaktadır.

Beysu Konakları Özellikleri

Beysu Konakları’nın özelliklerine bakıldığında sayılabilecekler şunlardır:

 • Güvenlik ve gözetim hizmetleri, misafir kabulü ve yönlendirme, çöp toplama ve atık yönetimi, peyzaj ve bitki bakım hizmetleri, ortak alanların temizlik ve bakımı, ilaçlama hizmetleri, havuz bakım hizmetleri, yönetici/idari personel hizmetleri gibi genel yönetim hizmetleri verilmektedir.
 • 500 metrekarelik bir alanda biyolojik gölü bulunmaktadır. Suda oksijen üreten bitkiler, çakıllar, taşlar, su ile uyumlu olan ağaçlar, sazlıklar ile beraber muhteşem bir doğa manzarası ile karşılaşılmaktadır.
 • Bisiklet yolları, kapalı ve açık çocuk oyun alanları ile beraber çocuklara çocuk olmanın keyfini çıkartma fırsatı sunmaktadır.
 • 000 metrekarelik bir alanda otoparkı bulunmaktadır.
 • 000 metrekarelik alana yerleştirilmiş olan konutlarda; merkezi ısıtma, ısı pay ölçer, ebeveyn banyosu, balkon ve rezidans hizmetleri vardır.
 • Bina özelliklerine bakıldığında; su deposu, hidrofor, jeneratör, asansör ve sprinkler sistemi bulunmaktadır.

Beysu Konakları Nerede ve Yakın Çevre

Beysu Konakları’nın konumu Ankara’da, Beysukent’te bulunmaktadır. En yakınındaki parselden 30 metre yükseklikte hayata geçirilmiş olan bu proje lokasyon itibari ile de oldukça avantajlı bir bölgede yer almaktadır. Şehre tepeden bakabilmenin mümkün olduğu bir alana yerleştirilen konutlardan oluşmaktadır. Toplamda 150.000 metrekarelik bir alana yayılmış olan bir projedir.

birevim

Akzirve Strada Bahçeşehir Projesi

Önceki Yazı

Brand İstanbul Park Projesi

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

8 Comments

 1. Projenin güncel fiyatları hakkında bilgi var mı acaba?

  1. Merhaba Filiz Hanım,
   Beysu Konakları güncel fiyatları 2.980.000 – 4.400.000 TL aralığında değişmektedir.

 2. Sitesini incelediğimde şahane bir ortam, ancak fiyatlarına rastlayamadım sitesinde, güncel bir bilgi var mı fiyatları konusunda?

  1. Merhaba Musa Bey,
   Ankara Beysu Konakları Çankaya projesinde konut fiyatları 1 milyon 850 bin TL ile 3 milyon 200 bin TL’ye çıkıyor.

 3. Sitesinden güncel kampanyalarını takip ediyordum, çok iyi kampanya yapmışlar pandemi de.

  1. Merhaba Tuğba Hanım,
   Pandemi sürecinde hemen hemen tüm inşaat firmaları piyasadaki durgunluğu gidermek için kampanyalar oluşturdular.

 4. Pandemi de olmasına rağmen yoğun bir ilgi olduğunu düşünüyorum projeye, manzarası ve lokasyonu şahane çünkü

 5. Beysu konaklarının manzara olarak şahane bir manzarası var

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

fourteen − five =