Faizsiz Sistemler

Bingöl Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Bingöl kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı sunan Birevim dünyasına hoş geldiniz! Bilhassa son yıllarda popüler olan Birevim; sunmuş olduğu avantajlar ile taksitle ev alma yöntemleri arasında öne çıkmaktadır. Birevim’e birçok ihtiyacınız için başvurabilirsiniz. Ev, araba ve arsa gibi büyük ihtiyaçlarınızın yanı sıra diğer küçük ihtiyaçlarınız için de başvurma hakkınız bulunmaktadır. Kendinize uygun tasarruf planını seçtiğiniz takdirde aklınıza gelen her maddi ihtiyacınız için Birevim’den destek alabilirsiniz.

Birevim Güvenilir Mi?

Birevim’in güvenilir olup olmadığına dair birçok fikrin olduğunu söyleyebiliriz. Ancak, insan merkezli finans yaklaşımını benimseyen Birevim; tüketicilerin haklarını korumaya yönelik olarak birçok güvenilir yöntem sunmaktadır. Bir başka deyişle, Birevim’e katıldığınız takdirde yapmış olduğunuz tasarruflar hiçbir şekilde farklı bir amaç doğrultusunda kullanılmayacaktır. Hatta, Birevim; aşağıdaki hususları dikkate alarak tüketicilerin haklarını güvence altına alınmaktadır.

  • Teslimatını almış bir tasarruf sahibi iseniz gayrimenkulünüze veya arabanıza satılamaz kaydı eklenecektir. Bu durum; henüz teslimatını almamış tasarruf sahiplerinin yapmış olduğu ödemeler için garanti niteliği taşımaktadır.
  • Tasarruf sahibi olarak Birevim’den farklı belgeler talep edebilirsiniz. Teminat senedinin yanı sıra katılım bankalarından teminat mektubu veren Birevim; ne kadar güvenilir bir kurum olduğunu ispat etmektedir.
  • Birevim’e hangi amaçla katılırsanız katılın yapacağınız her işlem sözleşme ile garanti altına alınmaktadır. Birevim ile hak sahibi arasında yapılan sözleşmenin içeriğinde tasarruf sahibinin tüm hakları eksiksiz olarak belirtilmektedir. Bir başka deyişle, sözleşme sayesinde tasarruf sahiplerinin tüm hakları garanti altına alınmış olacaktır.

Birevim’de Hangi Tasarruf Planları Bulunmaktadır?

Bingöl kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı için başvurduğunuz Birevim’de bütçenize uygun tasarruf planları ile karşılaşacaksınız. Dört farklı tasarruf yönteminin bulunduğunu söylemeliyiz. Sıra tespitli iki tasarruf yöntemi vardır. Bu yöntemde tüketicinin evini ne zaman satın alacağı noter huzurunda yapılan çekiliş ile belirlenmektedir. Yapılan çekilişin ardından tüketicinin ödemiş olduğu aylık taksit tutarlarına belirli bir oranda zam yapılmaktadır. İki sıra tespitli tasarruf yönteminde de aynı şartlar bulunmaktadır. Yalnızca bahsettiğimiz zam oranının ikisinde de farklı olduğunu ifade etmeliyiz.

Birevim müşterileri tarafından en çok tercih edilen tasarruf planlarından birisi de serbest planlı tasarruf olmaktadır. Bu yöntemde, sıra tespitli tasarruf yönteminde olduğu gibi noter huzurunda çekiliş yapılması söz konusu değildir. Hem aylık ödeyeceğiniz taksit tutarını hem de evinizi ne zaman teslim alacağınızı siz belirlersiniz. Bir başka deyişle, yüzde yüz tüketici tarafından hazırlanan bir ödeme planı olmaktadır. Birevim’de konut değer endeksli olmak üzere farklı bir ödeme planı daha bulunmaktadır. Bu yöntem ile evinizi ne zaman teslim alacağınız yine noter huzurunda yapılan çekilişle belirlenmektedir. Ancak, evinizin teslim tarihi geldiği zaman herhangi bir değer kaybının yaşanmaması adına TCMB tarafından belirlenen konut fiyat endeksi dikkate alınmaktadır.

birevim

Bitlis Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Önceki Yazı

Bilecik Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

7 + twenty =