Faizsiz Sistemler

Birevim 5 Günde 327 Teslimat Gerçekleştirdi

Birevim 27 Mart itibarı ile son 5 gün içerisinde ülke genelinde 327 teslimat gerçekleştirerek başarılarına bir yenisi daha ekledi.

birevim faizsiz ev

Uzun yıllardır sektörde birçok başarıya imza atan Birevim ile ilgili gerçek kişilerin vereceği bilgilere internet üzerinden sosyal medya yâda diğer portallar aracılığı ile ulaşabilirsiniz.  Çekiliş sonuçları videolarında tüm detaylara ulaşabilirsiniz. BirEvim’in yüzlerce kişiye sunduğu tasarruf sistemlerinden dilediğinizi tercih edebilir ve gerçek kişilerin gerçek hikâyelerini videolar aracılığı ile tanıklık edebilirsiniz.

Küçük taksitler ile ev sahibi yapan BirEvim’in noter huzurunda gerçekleştirilen çekiliş sonuçlarını canlı yayında izleyebileceğiniz gibi sonrasında video kayıtlarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Faizsiz ev sahibi olmanın yollarını tekrar tanımlayan Birevim ile hiç peşinatsız, vade farksız ve faizsiz ev sahibi olabileceğinizi delillendiren bu videolarda bu sistem ile toplam borcunuzu kısa sürede bitirebilirsiniz.

Birevim sisteminin kurucusu ve yönetim kurulu başkanı Murat Çiftçi yerli tasarruf modellerinin avantajlarını en iyi şekilde kullanabilmeniz için teknoloji aracılığı ile sistemi tanıtıyor. Bu faydalı sitemde Birevim ile son 5 gün içerisinde 327 teslimat gerçekleşti.

İmece usulü yâda altın günlerinin gelişmiş hali diyebileceğimiz Birevim sistemi, herkesin bir evinin olabilmesi için emek veren milli tasarruf modelidir.

Bu milli tasarruf modeli ile vatandaşların yüzü gülerken hem de ülke ekonomisi canlanıyor. Ve noter huzurunda yapılan çekilişlere canlı yayın ile tanıklık ediyorsunuz. Daha sonra internet üzerinden her hangi bir aya ait çekiliş sonuçlarına ulaşabiliyorsunuz.

5 gün içinde yapılan teslimat sayısı göz önüne alındığında firmanın güven ve istikrar konusunda çok yol aldığını da söyleyebiliriz.

327 teslimat gerçekleşti ancak Birevim Covid-19 ile ilgili ne gibi önlemler aldı?

Birevim Mart ayı içerisinde korona virüs ile ilgili aldığı önlemleri yayınladı.  İlk olarak şube genel müdürlüklerindeki hijyen uygulamalarını sıklaştırdıklarını söyleyen firma dezenfeksiyon işlemlerini artırmanın yanı sıra personeli daha yakından takip etmeye başladı.  Temassız iletişim düzenine geçen firma görüntülü görüşmeler ile danışan ve müşteri mağduriyetlerini en aza indirme çabasındadır.

Şubeler ve genel müdürlük çalışma saatlerini 10.00 – 17.30 ve hafta sonu ise 10.00 – 18.30 olarak düzenlendi.

birevim

Finansevim Müşterileri İçin Ekonomik Destek Paketini Açıkladı

Önceki Yazı

3 Kamu Bankasından Yeni Kredi Paketi

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

nineteen − 7 =