Faizsiz Sistemler

Birevim Buzdolabı Kampanyası – Taksitle Buzdolabı Alın

Birevim müşterilerine yıllarca ev almak veya araba almak konusunda sunmuş oldu sistemler ile yardımcı oluyor. Faiz, vade farkı ödemeden başvuran kişinin istediği şekilde ödeme planı yaparak işlem yapmasına izin veriliyor. Sizlerde bundan faydalanarak firmanın tasarruf yapısına dahil olma şansına sahip olabilirsiniz. Bu konuda son dönemde yapılan değişiklikle birlikte ev ve arabanın yanı sıra buzdolabı başta olmak üzere e-scooter, mobilya, cep telefonu, bilgisayar, robot süpürge, oyun konsolu ve akıllı saat gibi ürünleri de aynı şekilde sunuyorlar. Sizlerde başvurunuzu yaparak kolay ödeme koşullarından yararlanarak istediğiniz ürünü alma şansına sahip oluyorsunuz.

birevim faizsiz ev

Taksitle Buzdolabı Alın

Taksitle buzdolabı alarak evin temel ihtiyaçlarından birisi olan bu ürüne sahip olabilirsiniz. Her evde olması gereken eşyalardan birisi olan buzdolabına 60 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olmanız mümkün kılınıyor. Bu fırsattan yararlanmak için kredi çekmenize, borç almanıza veya kredi kartı ile uğraşmanıza gerek kalmıyor.

Birevim hem bu ürün hem de diğer ürünler için özel olarak düzenlediği tasarruf kampanyaları sayesinde insanların rahatça tasarruf yaparak istediklerine sahip olmasına imkan tanımış oluyor. Sizlerde bunlardan yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken ister şubeye giderek, ister internet sitesi üzerinden isterseniz de müşteri hizmetlerine giderek başvuruda bulunabilirsiniz. Satış temsilcileri bu konu hakkında sizlere gerekli yardımı sağlayacaklardır.

Birevim Buzdolabı Kampanyası

Birevim buzdolabı kampanyası ve diğer kampanyalar için özel olarak düzenlenen bir sistemi bulunuyor. Bu sistemde ilk adım başvuru yapmak oluyor. Aylık 60 TL’den başlayan taksit ödemelerinden yararlanarak 23 bin TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınızı karşılamanız mümkün kılınıyor. Bu sistem içerisinde farklı detayları kendiniz belirleme şansına sahip oluyorsunuz.

Büyüyen tasarruf yöntemi sayesinde ödeme planını kendiniz yapıyorsunuz. İster maliyeti düşürecek tercihlere yönelebilir, isterseniz sizin için teslimatı en uygun olan tarihi belirleyebilirsiniz. Tüm bu planlamayı kendiniz yapabilecek ve istediğiniz şekilde ödemeyi yerine getirebileceksiniz. Size bu konuda en iyi tercihi yapma ve uygulama anlamında firma tarafından birçok avantaj ile kolaylık sunulmuş durumdadır.

Birevim Tasarruf Kampanyaları

Birevim uzun süredir tasarruf sistemleri içerisinde bulunuyor. İlk olarak ev almak daha sonra araba almak isteyenlere bu hizmeti sundular. Şuan için farklı ürünlerden yararlanmanıza yardımcı olunuyor. Dönemsel olarak özel kampanyalar düzenleniyor. Tasarrufa ilk adım paketi içerisinde yukarıda saydığımız tüm ürünlere sahip olmanıza imkan veriliyor. Bu sayede somut ihtiyaçlarınıza rahatça ulaşmanıza yardımcı olunuyor.

Buzdolabı başta olmak üzere diğer tüm ürünlere en uygun maliyet ve en iyi teslimat zamanı tercihi yaparak ulaşmanıza yardımcı olunuyor. Ödeme planını kendinize uygun olarak belirliyor ve bu plana göre size teslimat tarihi sunuluyor. Biraz fazla ödeme yaparak teslimat tarihini öne çekmenize imkan veriliyor.

birevim

Birevim Bilgisayar Kampanyası – Taksitle Bilgisayar Alın

Önceki Yazı

Birevim E-scooter Kampanyası – Taksitle E-scooter Alın

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

8 Comments

 1. Birevim buzdolabı kampanyası tüm şehirlerindeki ofislerinde geçerli mi acaba?

  1. Merhaba Yılmaz Bey,
   Tüm şehirlerdeki ofislerde geçerlidir.

 2. Çok güzel fırsatlar sunuyor birevim bizlere gerçekten 🙂

 3. Buzdolabı peşin alabilmek artık biraz zor, taksitle alınabilmesi güzel gerçekten

 4. Buzdolabında da kura ile mi belirleniyor teslimat süresi?

  1. Merhaba Filiz Hanım,
   Evet kura sistemi ile belirlenmektedir.

 5. Bu ürünlerde de peşinatlı erken teslim fırsatı var mı acaba?

  1. Merhaba İrem Hanım,
   Peşinatlı seçenekte bulunmakta. Detaylı bilgi için en yakın Birevim şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

5 × 2 =