Faizsiz Sistemler

2022 Birevim Çekiliş Tarihi ve Sonuçları – Canlı Yayın

İnternet üzerinden sosyal medya yâda diğer portallar aracılığı ile 2022 Birevim çekiliş sonuçları videolarında tüm detaylara ulaşabilirsiniz. Birevim’in yüzlerce kişiye sunduğu tasarruf sistemlerinden dilediğinize ulaşabilirsiniz. Gerçek kişilerin gerçek hikâyelerini videolar aracılığı ile tanıklık edebilirsiniz. Ayda sadece 990 Türk lirasından başlayan taksitler ile ev sahibi yapan Birevim’in noter huzurunda gerçekleştirilen çekiliş sonuçlarını canlı yayında izleyebileceğiniz gibi sonrasında video kayıtlarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Faizsiz ev sahibi olmanın yollarını tekrar tanımlayan Birevim ile 364 kişilik tasarruf gurupları ile hiç peşinatsız, vade farksız ve faizsiz ev sahibi olabileceğinizi delillendiren bu videolarda bu sistem ile toplam borcunuzu 102 ayda bitirebileceksiniz.

2022 Kura Çekiliş Canlı Yayınları

Birevim sisteminin kurucusu ve yönetim kurulu başkanı Murat Çiftçi yerli tasarruf modellerinin avantajlarını en iyi şekilde kullanabilmeniz için teknoloji aracılığı ile sistemi tanıtıyor. İmece usulü yâda altın günlerinin gelişmiş hali diyebileceğimiz Birevim sistemi, herkesin bir evinin olabilmesi için emek veren milli tasarruf modelidir.

Birevim’e Hızlı Başvuru Fırsatını Yakalayın!

Bu milli tasarruf modeli ile vatandaşların yüzü gülerken hem de ülke ekonomisi canlanıyor. Ve noter huzurunda yapılan çekilişlere canlı yayın ile tanıklık ediyorsunuz. Daha sonra internet üzerinden her hangi bir aya ait 2019 çekiliş sonuçlarına ulaşabiliyorsunuz.

2022 Çekiliş Sonuçları

Bankaların kredi faiz oranlarının artması ile bilinirliği artan faizsiz ev edindirme sistemi esasen 1990 yılından beri aktif olarak kullanılıyor. Ocak, Şubat, Mart, Nisan, Mayıs, Haziran 2022 kura çekiliş sonuçlarına ulaşabileceğiniz sistemde videoların yanı sıra kişilerin yorumlarına yâda resimlerine de ulaşabilirsiniz.

Ülke genelinde ev veya araç edinilebilen sistemde peşinat zorunluluğunun olmaması ve yüksek taksitlere ihtiyaç duyulmaması, ek ödemeler çıkarılmaması tercih avantajlarını artırıyor.

2022 çekiliş sonuçlarında kişilerin yüzlerindeki mutluluk sebeplerinden biride;  evlerini olması gereken rakamla aldıkları içindir.

Borcunuzu erken bitirme fırsatı sunan Birevim mülk edindirme sistemi her toplum grubuna hitap edebilmektedir.

Birevim uyguladığı bazı teminat yöntemleri vardır. Bu teminat yöntemleri her müşterisinin hakkını koruyucu nitelikte ve güvenliktedir.

2022 Kura Çekiliş canlı yayınları sayesinde Birevim ile güvenli hissetmek ile kalmaz güvende olursunuz.

2022 Ocak Ayı Çekiliş Sonuçları

Türkiye’nin faizsiz ev alma sistemlerinden Birevim’in Mayıs ayı kura çekiliş canlı yayınını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. Video’da çekilişte kazanların isimler belli olmaktadır.

2022 Şubat Ayı Çekiliş Sonuçları

Türkiye’nin faizsiz ev alma sistemlerinden Birevim’in Nisan ayı kura çekiliş canlı yayınını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. Video’da çekilişte kazanların isimler belli olmaktadır.

2022 Mart Ayı Çekiliş Sonuçları

Türkiye’nin faizsiz ev alma sistemlerinden Birevim’in Mart ayı kura çekiliş canlı yayınını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. Video’da çekilişte kazanların isimler belli olmaktadır.

birevim

Ziraat Bankası Kredi Erteleme 2021

Önceki Yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

9 Comments

 1. Videoları izledikçe insanlar adına mutlu oluyorum umarım bize de nasip olur bende kayıt olmayı düşünüyorum.

  1. Merhaba Şaban Bey;
   Faiz oranların yüksek olduğu dönemlerde bu tarz firmaların ev ve araba sahibi yapabilmeleri çok güzel birşey, Birevim firması iletişime geçip detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

 2. Birevim’den teyzem ev sahibi oldu, gerçekten biraz şans işi ama eninde sonunda çıkıyor 🙂

 3. Birevim uzun süredir bir çok insanı ev ve araba sahibi yapıyor. Benimde amcamın oğlu bu şirketin araba kısmından uygun ödeme yöntemiyle araç sahibi olmuştu

 4. Birevim gibi firmalar ne kadar güvenilir gelmese de ülkemizde bu kurumlar sayesinde çok fazla ev sahibi olmuş insanlar var. Ben bu olumlu yorumları gördükçe daha çok güveniyorum.

 5. Birevim şirketinin yorumlarına baktığımda olumsuz pek yorum görmedim, ancak firmayı çok duymadım güvenilir bir firma mıdır?

  1. Merhabalar;
   Birevim firması sektörde uzun yıllardan beri olan bir firmadır. Müşteri memnuniyetine çok önem vermektedir. Hatta Şikayetvar sitesinden ödül almıştır. Bu nedenle sektörde güvenebileceğiniz firmalardan biridir.

 6. Birevim, gerçekten müşteri memnuniyeti bir numaralı bir firma 🙂

 7. Birevim de de farklı sorunlar var. Web sayfasında sürekli birevim reklamı yapılmış ama şikayetvar.com a bakın anlarsınız. Muhtemelen birevimin hazırlattığı web sayfası yada yönlendirmelerden komisyon alıyorsunuz.

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

2 × 5 =