Faizsiz Sistemler

Birevim ile Kazanç Dolu Bir Dönem Başlıyor!

Ev sahibi olmak için artık yıllarca birikim yapmanıza gerek yok. Faizsiz ve taksitle ev almak isteyenler ihtiyaç duydukları ayrıcalıklara Birevim ’de kolayca ulaşabilirler. Neredeyse her şehrimizde bulunan temsilcilikleri ile bir marka olan Birevim sunduğu güvenilir fırsatlarla hayallerinizdeki eve sahip olmak oldukça kolay. Güvenilir bir lider şirket olan Birevim, çok sayıda insanı taksitle ev sahibi yapmaktadır.

birevim faizsiz ev

Birevim, düşük ve orta gelirli tüketicilere ev ve araba finansmanı sunmaktadır. Birevim, bankalar gibi faiz almak yerine, yalnızca evin veya arabanın değerine göre nominal bir çalışma bedeli alır. Faizsiz sistemde kişi ekonomik durumuna göre her ay ödeyeceği taksiti belirler.

Bu avantajların yanısıra ekstra başlattığı tasarruf şenliği kampanyası ile Birevim fark yarattı.  Birevim, büyük ölçüde yeni müşteri hizmetleri yaklaşımı nedeniyle tercih edilen şirketlerden biridir.

Tasarruf Şenliği Kampanyası Yeni Müşteri İçin Avantajları Nelerdir?

7 Mart 2021 yılında yürürlüğe giren Finansal Kiralama, Faktöring ve Finansman Şirketleri Kanunu yasalaştı. Kabul edilen yasa sayesinde tasarruf finansman sektöründe başlayan yeni döneme özel Birevim tasarruf şenliği kampanyası büyük fırsatlarla geliyor.

Eğer ilk kez Birevim ile tanıştıysanız her yeni müşteriye özel ekstra kampanya avantajları var. Bunlara değinelim.  Öncelikle zaten uygun olan çalışma bedeli %5,99 oranına düşüyor. Faizsiz sistemde satın alabileceğiniz ev ya da arabanız için çalışma bedeli de bu kadar düşük olduğunda sağlayacağınız avantajı düşünün.

Tasarruf Şenliği Kampanyası Mevcut Müşteri İçin Avantajları Nelerdir?

Birevim, düşük ve orta gelirli 7 milyon Türk ailesinin marjinal çoğunluğunun kendi evlerini satın almasını sağlıyor. Zaman içinde konutlarının maliyetinin 2-3 katını ipotek faizi olarak ödemek yerine, müşteriler satın aldıkları evlerin değerine göre başlangıçta nominal bir çalışma bedeli ödüyor. Konsept o kadar basit ki, devrim niteliğindedir. Ve şimdi Birevim tasarruf şenliği kampanyası ile mevcut müşterilerine ekstra avantajlar sağlıyor.

Eğer Birevim müşterisi iseniz 1.000 TL ek ödemeye %10 tasarruf katkı payı + çekiliş hakkına sahipsiniz. Tahsilat barışı ile atlanan ya da ödenmeyen taksitlerin ödenmesi durumunda teslimat temrininin öne çekilmesi de tasarruf şenliği kampanyasının artılarından biridir.

Birevim uzmanlarından daha detaylı bilgi almak için 444 23 53 numaralı hattan ya da web sitesi üzerinden form doldurarak ulaşabilirsiniz. 

birevim

Hangi Eve Ne Kadar Kredi Çıkar?

Önceki Yazı

Senetle Araç Satışı Nasıl Yapılır?

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

3 × 4 =