Faizsiz Sistemler

Birevim Oyun Konsolu Kampanyası – Taksitle Oyun Konsolu Alın

Birevim sunmuş olduğu sistem sayesinde ihtiyaç sahiplerinin istedikleri ürüne rahatça kavuşmalarına yardımcı oluyor. Ev ve araba almak isteyenlerin ilk tercihi olan şirket yeni düzenlemiş olduğu kampanya sayesinde oyun konsolu başta olmak üzere sekiz farklı ürünü uygun şekilde almanıza imkan tanıyor. Belirlenen özel tasarruf yöntemleri, uygun ödeme planı ve daha detaylı bilgiler sayesinde istediğiniz ürüne rahatça kavuşmanız mümkün olabiliyor. Bu hizmetten ve fırsatlardan yararlanmak için müşteri hizmetlerini arayabilir ya da internet sitesi üzerinden başvurunuzu rahatça gerçekleştirebilirsiniz.

birevim faizsiz ev

Taksitle Oyun Konsolu Almak

Taksiyle oyun konsolu almak aynı zaman fark vermek istemiyorsanız en doğru seçim buraya gelmek olacaktır. Aylık 60 TL’den başlayan taksitlerle ödemenizi yapabilir ve borcunuzun tamamından kurtulabilirsiniz. Ödeme planını kendi aylık gelir seviyenize göre tercih etmeniz mümkündür. En uygun maliyet sizin için önemliyse tercih etmeniz gereken sistem farklı olacaktır. Ancak eğer ürünü daha hızlı bir şekilde teslim almak istiyorsanız en uygun teslimata göre ödemenizi planlamanız gerekiyor. Bu planlamaları doğru şekilde yapan herkes istediği ürüne rahatça kavuşabiliyor. Özel olarak imzalanan sözleşme sayesinde sisteme dahil olan herkes ve şirket güvence altına alınıyor. Ara ödeme yapmadan, faiz vermeden, ödeme planını kendiniz belirleyerek ve vade farkı ödemeden oyun konsolu için başvuru yapabilirsiniz.

Birevim Oyun Konsolu Kampanyası

Birevim oyun konsolu kampanyasının yanı sıra farklı seçeneklerde bulunuyor. E-scooter, mobilya, buzdolabı, cep telefonu, bilgisayar, robot süpürge ve akıllı saat içinde sunulan özel tasarruf sistemine girebilirsiniz. Aylık ödeme miktarı 60 TL’den başlayıp toplamda 23 bin TL üst limite kadar sınırlanıyor. Tek bir ürün almak yerine bu listede yer alan ürünlerden üst limite kadar olanları almanız mümkündür. Birlikte tasarruf finansmanı sayesinde sizin gibi düşünen insanlarla Birevim çatısı altında bir araya gelerek istediğiniz eve rahatça ulaşmak mümkün olacaktır. Tasarrufa ilk adımı doğru şekilde atan herkes istediği ürüne daha yüksek bir bedel ödemeden sadece katılım ücreti vererek kolayca sahip olabilecektir.

Birevim Tasarruf Kampanyalarının Avantajları

Birevim uzun yıllardır ev ve araba almak isteyenlerin ilk adresi oldu. Şirket özel yapısı sayesinde müşterilerinden sadece katılım ücreti alıyor. Bunun dışında herhangi bir vade farkı, faiz, erken ödeme, peşinat gibi zorunlulukları istemiyor. Tüm ödeme planı müşteri temsilcisiyle sizin aranızda yapılan planlamayla noktalanıyor. Bunu yapmak istiyorsanız acele etmeden karar vermenizde fayda var. Yapacağınız her hata sizi olduğunuzdan daha yüksek bir borcun altına sokacaktır. Ancak şirket tarafından size sunulan tasarruf kampanyaları ile bunun aksi bir durum yaşanacaktır. Alacağınız ürünün bedeli neyse düzenli taksit ödemeleriyle ona sahip olmak varken diğer yöntemi tercih etmek yanlış bir tercihe yöneldiğiniz anlamına gelmektedir.

birevim

Birevim Mobilya Kampanyası – Taksitle Mobilya Alın

Önceki Yazı

Birevim Robot Süpürge Kampanyası – Taksitle Robot Süpürge Alın

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

5 Comments

  1. Oyun konsolu ve benzeri teknolojik eşyaları satması çok güzel olmuş

  2. Oyun konsolunun haricinde beyaz eşyada satmaya başlamışlar, sistem düşünceleri çok iyi gerçekten

  3. Birevim bu sektöre de adım attı demek, çok kaliteli işler yapıyorlar valla:)

  4. Oyun konsolu sektöründe de çok ciddi bir başarı kazanacak bence 🙂

  5. Birevimin teknoloji sektöründe de hizmet vermesi süper 🙂

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

20 − three =