Faizsiz Sistemler

Birevim Stevie Awards’tan 4 Ödül Daha Kazandı!

Ev ve araba sahibi olmak isteyen ancak elinde yeterli birikimi olmayan insanların imdadına yetişen Birevim; gün geçtikçe daha popüler olmaktadır. Birevim sayesinde faizsiz, peşinatsız, vade farksız, ek masrafsız ev ve araba sahibi olmak mümkündür. Buna ek olarak, tüketicilerin kendi bütçelerine uygun gruplara katılmasına izin verilmektedir.

birevim faizsiz ev

İmece usulü ile tüketicilerin ev veya araba sahibi olmasını sağlayan Birevim’de tüketiciler ödeyecekleri toplam tutarı, vade süresini ve yine ödeyecekleri aylık taksit tutarını kendileri belirleme şansına sahip olurlar. Birevim’de 300 bin TL’lik bir ev için %10 civarında bir organizasyon ödeyerek evin en çok 330 bin TL’ye mal olmasını sağlayabilirsiniz. Ancak, bankadan konut kredisi aldığınız takdirde 300 bin TL’lik bir ev için en az 600 bin TL’lik ödeme yapmış olursunuz. Yalnızca bu detay bile Birevim’in farkını ortaya koymaktadır.

Birevim Başarısını Günden Güne Arttırıyor!

Faaliyete geçtiği günden bu yana binlerce insanın faydalandığı Birevim’de insanların kısa sürede ev ve araba sahibi olma imkanı bulunmaktadır. Sıra tespitli tasarruf yöntemi sayesinde noter huzurunda yapılan kura çekilişi sonucunda tüketicilerin vakit kaybetmeden evlerine kavuşması mümkündür. Bir başka deyişle, erken teslim avantajından faydalanabilirsiniz. Bunun yanı sıra, Birevim; yüzlerce insanın iş sahibi olmasını sağlamaktadır. Birevim’deki yönetici adayı projeleri sayesinde yeni mezun gençlerin kendilerini bu sektörde geliştirmek adına eğitim alması hedeflenmektedir. Bu gençlerin her birini şubelerinde görevlendiren Birevim; gençlere istihdam sağlanmasında önemli bir rol oynamaktadır.

Başarısını her geçen gün arttıran Birevim; almış olduğu ödüllerle de bu durumu kanıtlamaktadır. Birevim Genel Müdürü Mahir Orak; almış oldukları ödüllerin kendileri için önemli referanslar olduğunu ifade ederken müşteri memnuniyetine çok önem vermenin karşılığını aldıklarını ifade etmiştir. Birevim; Stevie Awards çatısı altında düzenlenen MENA Stevie Awards’tan bu yıl tam dört ödül birden kazanmıştır. 2017, 2018 ve 2019 yıllarında Birevim’in toplam 15 adet ödül aldığını söyleyen Mahir Orak; bu ödüllerden 10 tanesinin Stevie Awards kategorisinde olduğunu ifade etmiştir.

Birevim; sektörde bulunduğu 3.5 yıllık süre içerisinde toplam 19 ödül alarak kalitesini daha şimdiden ispatlayan bir firma olmuştur. Birevim’in 2020 ve sonrasında da ödül almaya devam edeceğini öngörmek pek zor değil! Sürdürülebilir Tasarruf Finansmanı konusundaki en başarılı örneklerden birisi olan Birevim; faaliyetleri sayesinde tüm dünyanın dikkatini çekmektedir.

2020 MENA Stevie Awards’ta 17 ülkeden sayısız projenin yarıştığını ifade etmek gerekir. Bu noktada, Birevim; Yenilikçilik, Yenilikçi Yönetim, Yenilikçi Müşteri İlişkileri kategorilerinde altın ödül kazanırken pazarlama kategorisinde ise gümüş ödül almıştır. Birevim’in başarısının asla tesadüf olmadığını vurgulayan Mahir Orak; söz konusu ödüllerin 21 Mart 2020 tarihinde Birleşik Arap Emirlikleri’nin Ras Al Khaimah kentinde düzenlenecek bir törenle kendilerine verileceğini ifade etmiştir.

birevim

Birevim 2020’yi Tasarruf Seferberliği Yılı İlan Etti!

Önceki Yazı

Yılda 4 Bin Aileyi Ev ve Otomobil Sahibi Yaptı!

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

five − four =