Faizsiz Sistemler

Birevim Telefon Kampanyası – Taksitle Telefon Alın

Birevim kurmuş olduğu güçlü sistem ve öz sermayesi sayesinde binlerce ailenin ev ve araba sahibi olmalarına iman tanımaktadır. Tasarruf sistemi sayesinde başvuru yapan herkes faiz, vade farkı ödemeden, ödeme planını kendisi yaparak istediği eve ulaşma şansına sahip olmaktadır. Bu konuda çok ideal bir tercih yapan sisteme günümüzde yeni kampanyalarda ekleniyor. Telefon kampanyası başta olmak olarak farklı temel ihtiyaçlarınıza ve zevklerinize uygun olarak alabileceğiniz ürünlere destek sağlanıyor. Müşteri temsilcisi ile konuşarak veya şubelerini ziyaret ederek sizlerde bu avantajdan sonuna kadar yararlanma şansına sahip olabiliyorsunuz.

birevim faizsiz ev

Birevim Telefon Kampanyası

Birevim telefon kampanyasına dahil olmak isteyen herkes için firma 60 TL’den başlayan taksit ödeme imkanı sunuluyor. Bu tasarrufa ilk adımın atılması anlamına geliyor. Avantajlı çalışma bedeli sayesinde istediğiniz cep telefonuna istediğiniz ödeme planıyla sahip olma şansına sahip olabiliyorsunuz.

Büyüyen tasarruf yöntemi sayesinde uzun vadeli ödeme planı ve aylık gelirinize göre belirleyeceğiniz taksit sayısıyla rahatça ödeme yaparak tüm temel ihtiyaçlarınızı karşılamanız mümkün oluyor. En uygun maliyeti belirlemek için çift rakamlı tasarruf programını tercih etmenize imkan veriyor. Bu tercih sizlerin en uygun maliyeti tercih ederek telefonu almanıza yardımcı olunuyor. Burada önemli olan telefonu ne zaman alacağınızdan daha çok en düşük maliyetle sahip olmak oluyor.

Taksitle Telefon Almak

Birevim taksitle telefon almak isteyen herkese 60 TL’den başlayan aylık taksit ödeme imkanının yanı sıra 23 bin TL’ye kadar ulaşan bir üst limit sunuyor. Sizlerde bu limit dahilinde cep telefonu başta olmak üzere e-scooter, mobilya, buzdolabı, cep telefonu, bilgisayar, robot süpürge, oyun konsolu ve akıllı saat almanıza imkan veriliyor.

İster tek bir ürün için bu tasarruf sistemine dahil olabilir isterseniz limit dahilinde birçok ürüne ulaşmak için başvuruda bulunabilirsiniz. Bu sisteme isteyen herkes gerekli şartları kabul ederek dahil olabiliyor. Konuyla ilgili olarak firmayla iletişime geçen herkes rahatça bilgi alarak aklında bulunan soruların cevaplarını alarak kararlarını verebiliyor.

Birevim Tasarruf Kampanyaları

Birevim oluşturmuş olduğu birlikte tasarruf finansmanı sayesinde birçok insanı tek ve güvenli bir çatı altında toplamayı başarıyor. Ev almak veya araba almak için kurulan bu sistem günümüzde farklı ihtiyaçların karşılanması için sunuluyor. En uygun tarihte teslimatın olmasını sağlamak için tek rakamlı tasarruf programlarına yönelmek gerekiyor. Hızlı ödeme size ürünün hızlı teslim edilmesine yardımcı olurken, uzun vadeli ödeme maliyetin düşmesine imkan tanıyor. Firma tarafından dönemsel olarak farklı tasarruf kampanyaları düzenlenerek sunuluyor. Her kampanyada katılım ücreti talep ediliyor. Bu ücretin dışında herhangi bir vade farkı, ara ödeme veya faiz talep edilmiyor. Bu da istenilen her türlü ödeme planının aynı maliyete sahip olması anlamına geliyor.

birevim

Faizsiz ev alımına devlet güvencesi geliyor!

Önceki Yazı

Sıfır Faizli KOSGEB Kredisi 300 Bin TL Başvuru Şartları

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

5 Comments

  1. Birevimin bu sektöre giriş yapması gerçekten çok iyi oldu

  2. Birevim telefon kampanyasına bende başvurdum bakalım dönüş yapacaklar yaptıklarında tekrar yorum yaparım 🙂

  3. Telefon satışına başlamaları çok iyi olmuş 🙂

  4. Telefon kampanyası yapmaları çok iyi olmuş gerçekten 🙂

  5. Telefon konusunda da finansman sağlamaları çok iyi 🙂

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

5 × five =