Faizsiz Sistemler

Birevim Tüm Şubelerini Tekrardan Tasarlıyor

Sektörde en eskilerden biri olan Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Murat Çiftçi tüm şubelerinin tekrardan tasarlandığını duyurdu. 

birevim faizsiz ev

Özellikle düşük gelire sahip kişilerin ihtiyaçlarını görerek kurulan Birevim sektördeki en eski faizsiz tasarruf şirketlerinden biridir. 30 yılı aşkın süredir hizmet veren tasarruf şirketleri Türkiye’nin herhangi bir yerinden ev sahibi olmanıza olanak sağlıyor.  Üstelik faizsiz ve peşinatsız olarak üstelik

Yapılan istatistikler, gayrimenkulün iyi bir yatırım olduğunu ve altın, hisse senetleri, tahviller ve tasarruflar gibi diğer seçeneklerin üstesinden geldiğini gösteriyor.  Özellikle sektördeki birçok şirkete öncülük yapmış olan Birevim şimdilerde yenilenen şubeleri ile farklı bir vizyon açıyor.

Geçmiş tecrübeleri, toplum ve şirket çalışanlarının hassasiyeti ve yenilikçi bir bakış açısını gözler önüne seren Birevim bu bakış açısını şüphesiz Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi ve uzman ekibinden alıyor.

Birevim sistemi yani tasarruf şirketlerinin kullandığı sistem altın günleri ve Anadolu’da ki imece sisteminden yola çıkarak hayata geçirildi. Ancak yenilikçi bakış açısı ile birleştirilerek günümüz ekonomik koşullarına ve çağın ihtiyaçlarına göre düzenlenerek Birevim sistemleri her gelir gurubuna yâda her gelir gurubunun ihtiyacına göre düzenlendi.

Zaman hızla akarken uzun yıllardır sektörde olan Birevim şube yenilemesine giderek sektörde yeniden bir dinamizm yarattı.

İnsanların zor kazanılan paralarını yatırmayı tercih etmelerinin birçok nedeni vardır. Bazı insanlar rahat bir emekliliğin tadını çıkarabilmeleri için bir aile tatili, rüya düğünü yapmak veya yatırım yapmak isterler. Aslında emeklilik için yatırım yapmak herkesin üzerinde çalışması gereken bir yatırım hedefidir. İnsanlar neden yatırım yapmak istediklerini öğrendikten sonra, bu hedefi destekleyecek yatırım seçeneklerini seçmek daha kolay hale gelir. Büyük bir yatırım yaparken rahat bir ortamda olmak önemlidir.  İşte bu rahat ortamı sağlayacak olan Birevim bir kez daha danışanlarına verdiği değeri göstermektedir.

Uzun vadede en iyi yatırımlardan biri olan ev ve araba sahibi olmak için faizsiz ve peşinatsız ödeme yöntemleri ile Birevim her zaman yanınızdadır.  Sn. Murat Çiftçi yeni şubeleri görmeniz ve danışmanlardan detaylı bilgi alabilmeniz için Birevim Şubelerine sizleri davet ediyor.

birevim

Hedefevim Müşterilerine Farklı Fırsatlar Sunuyor

Önceki Yazı

Eminevim’den Görüntülü Şube İle Ev Sahibi Olma Dönemi

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

5 × 1 =