Faizsiz Sistemler

Birevim’in Katılım Şartları Nedir?

Faizsiz ev sahibi olmak isteyenler için en uygun fırsatlardan birisini Birevim sunmaktadır. Birevim sayesinde hiçbir şekilde faize bulaşmadan kısa zamanda ev sahibi olmak mümkündür. Peşinat vererek Birevim organizasyonuna katılan kişilerin normalden daha önce ev sahibi olma şansına erişeceklerini ve borçlarının vadesinden önce biteceğini eklemek gerekir.

birevim faizsiz ev

Birevim; tüketicilerin faizsiz ve vade farksız ev sahibi olmasını mümkün kılan bir sistemdir. Birevim’de dört adet tasarruf yöntemi bulunmaktadır. Sıra tespitli tasarruf yöntemi 1, sıra tespitli tasarruf yöntemi 2, serbest planlı tasarruf yöntemi, konut değer endeksli tasarruf yöntemi sayesinde tüketiciler, kendilerine en uygun yöntemi seçerek ev sahibi olma şansına erişirler. Birevim’in en büyük avantajlarından birisi, dar gelirli kişilerin de ev sahibi olmasını mümkün kılmasıdır. Buna ek olarak, tüketiciler, Türkiye’nin her yerinden ev sahibi olma fırsatı yakalarlar. Birevim’den faydalanmak isteyenlerin peşinat verme zorunluluğu yoktur. Ayrıca, ev sahibi olacak kişilerin aylık taksitleri kendileri belirleme şansı vardır. Birevim taksitli ev alma seçeneklerinde en çok 120 ay vade seçeneği sunulmaktadır. Buna ek olarak, Birevim’de 20 kişilikten 480 kişiliğe kadar tasarruf programları yer almaktadır.

Birevim’e Kimler Katılabilir?

Birevim’e Türkiye’nin her yerinden katılmak mümkündür. Birevim’in Türkiye’nin her yerine dağılmış bir şube ağı bulunmaktadır. Birevim’e katılmak isteyenlerin 18 yaşını doldurması zorunluluğu dışında hiçbir şartı yerine getirmesine gerek yoktur. Kredi notu, geçmişteki finansal ödemelerin nasıl yapıldığı, cinsiyet, meslek gibi konuların Birevim’e katılmada hiçbir etkisi bulunmaz. Birevim; müşterilerinde hiçbir sınırlamaya gitmez. İsteyen herkes, Birevim’in tasarruf yöntemlerini kullanarak ev sahibi olma şansına erişebilir. Ev almak isteyen insanların gelirlerinin ne olduğunun hiçbir önemi yoktur. Birevim sayesinde tüketicilerin ev başta olmak üzere iş yeri, arsa gibi gayrimenkullerini faizsiz satın alması mümkün olmaktadır.

Birevim’de kira yardımı gibi ek maliyetlerin ödenmesi söz konusu değildir. Birevim’de 20, 40, 60, 80, 120, 180, 240, 360, 480 kişilik tasarruf programlarına dahil olma fırsatı bulunmaktadır. 120 kişilik tasarruf programına dahil olan bir tüketici, evini ilk ayda almaya hak kazandığı takdirde özel avantajlar sayesinde borcu 81 ay gibi kısa bir sürede bitmektedir.

birevim

Hayat Sigortası Ne İşe Yarar?

Önceki Yazı

Faizsiz Araba Kampanyaları

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

eighteen − five =