Faizsiz Sistemler

Birikim Oto

Eğer ilk defa araba alacaksanız, nereden başlayacağınızı bilmek zor olabilir. Yıllarca ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacak otomobili nasıl bulacaksınız? Sadece biraz araştırma ve planlama gerektirir. İstediğiniz araba türünü bildiğiniz zaman, yeni bir araba satın almak, yeni bir araba kiralamak veya kullanılmış bir araba satın almak isteyip istemediğinize karar verebilirsiniz.

Doğru arabaya sahip olmak, kim olduğunuza ve bir arabadan ne beklediğinize bağlıdır. Bazıları güçlü beygir gücü ve güçlü bir motor isteyebilirsiniz.  Size aracınızı seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğine dair birkaç bilgi vereceğiz. Ancak önce en önemli bilgiyi aktaralım; Faizsiz, kefilsiz küçük taksitler ile Birikim Oto sizi araba sahibi yapıyor. Aracınızı seçerken şunlara dikkat edin;

 • Kaç yolcu taşıyacaksın?
 • Yakıt ekonomisine dikkat edin.
 • Ne tür bir sürüş yapıyorsunuz? Öncelikle karayolu, yüzey sokakları, arazi dışı mı?
 • Dört tekerlekten çekişe ihtiyacınız var mı?
 • Sahip olmanız gereken özellikler neler? Yedek kamera, deri koltuklar, Apple CarPlay, vb.
 • Hangi güvenlik özellikleri sizin için önemlidir? Örneğin kör nokta izleme, şerit ayrılma uyarısı ve otomatik acil durum freni istiyor musunuz?
 • Hangi kargo kapasitesine ihtiyacınız var?
 • Çocuk koltuğu kullanıyor musunuz?
 • Garajınız var mı, ölçüsü nedir?

Birikim Oto Araba Alma Yöntemleri

Birikim Oto, en basit anlatım ile faizsiz kredisiz otomobil alma yöntemidir. Herkesin kesesine uygun bir çözüm var. Taksit tutarlarınızı kendinizin belirleyeceği bir sistemdir. Üstelik 7/24 aklınıza takılan soruları yanıtlamak üzere danışmanlar hizmet veriyor.

Birikim Oto Nedir?

Peşinatsız, faiz ödemeden, hızlı, kolay ve ekonomik şekilde araba sahibi olmanıza olanak sağlayan bir mülk edindirme sistemidir.

400 türk lirasından başlayan taksitler ile kredi masrafı olmadan, faizsiz, ara ödeme zorunluluğu ve ek maliyetler olmadan Türkiye’nin herhangi bir yerinden Birikim Oto avantajları ile araç sahibi olabilirsiniz.

Alacağınız aracı kredi faizi ödemeden ucuza mal etme şansı sunan Birikim Oto sizlere ayrıca aylık ödemelerinizi bütçenize göre belirleme konusunda avantaj sağlar.

Birikim Oto Kimler Katılabilir?

Birikimoto başvuru için 18 yaşını doldurmuş olmak ve Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak yeterlidir.  Aylık ödemelerinizi kendiniz belirleyerek araç sahibi olabilirsiniz.

Birikimoto, 30 yılı aşkın süredir hizmet veren şirket başvuru sahiplerine güven konusunda da destek veriyor. 400 türk lirasından başlayan taksitler ile hizmet veriyor. Faizsiz, kredi masrafı gibi ek ödemeler söz konusu olmadan üstelik senetsiz araba sahibi olabilirsiniz.

Peşinatsız ödeme seçeneği ile araba sahibi olabilirsiniz. Peki, Birikimoto hangi sistemlere sahiptir;

 • Serbest sistem,
 • Sabit sistem,
 • Erken teslimatlı sistemler,

Size en uygun sistemi tercih edebilirsiniz.  Telli gurup iştiraki olan sisteminde eğitim sektörü çalışanlarına özel indirim söz konusudur. 0212 3051212 numaralı hattan detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Birikimoto en bilgili danışmanlar size yardımcı olacaktır.

Birikim Yaparak Hedeflerimize Ulaşabilir Miyiz?

Önceki Yazı

Önce Tasarruf – Önce Evim

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR