Faizsiz Sistemler

Birlik Birikim Nedir?

Birlik Birikim, adı üstünde insanların son zamanlarda yapamadığı ve bir hayli zor olan birçok şeye sahip etme sistemini tam adıdır. Çünkü insanlar özellikle geçimlerini zor bir halde yaşarken ve diğer ay geliyor diye yorgun düştüler. Dolayısıyla hiç bir zaman geleceğe umut ile bakabilme ihtimalleri kalmadı. Ancak bu sistem bunun tam tersine sizin hayallerinizi gerçekleştirmenizde yardımcı olacak sistemin ta kendisidir. Böylece hayata karanlık içerisinde değil umut içerisinde bakmanızı sağlayacaktır. Hadi sizde gelin Birlik Birikim farkı ile ister ev ister araba ister arsa sahibi olun ve daha aydınlık bakın, neticesinde yaşamak için birçok sebep var ve bunu da birikim ile yapmak çok daha güzel olacaktır.

Birlik Birikim Tasarruf Sistemleri Nelerdir?

Birlik Birikim Tasarruf Sistemleri; özgür olan faizsiz finansman desteği ile beraber kuruluş tüm Türkiye’ye ulaşarak insanların hayallerine kavuşmasına net bir biçimde aracılık etmektir. Kurulmuş olan faizsiz finansman sistemi desteği ile beraber rekabet ortamı oluşturarak kalite ve güvenilirliği en üst düzeye çıkarmak ve finansal olarak insanlara yardımcı olabilme amacı ile sürdürülmesine katkıda bulunmaktır. Birlik Birikim Tasarruf Sistem müşterinin bütçesine göre asla ama asla faiz ödemeden dilediği konumdan veya seçtiği istediği ev, dilediği arsa, dilediği araba ve her türlü ihtiyaçlarına finansman sağlamaktadır. Bu sistemin tam açılımı bu anlattıklarımız kadar basit ve sizleri mutlu edecek şeylerdendir.

Birlik Birikim Şubeleri Nerede?

Normal zamanlarda ulaşım için tabii ki birçok merkez var ancak bizler normal bir zamanda değiliz. Bu zamanı sıra dışı hale getiren ise tüm dünyada negatif biçimde etki eden korona-virüs pandemisinin ta kendisidir. Tabii bizler bu pandemi ile merkez binamızı asla kapatmadık bizlere ulaşmanız için açık adresimiz, İstanbul Çamlık Mahallesi, Dinç Sokak no:9 Ümraniye/İstanbul. Farklı yollar içinse Email var, [email protected] veya [email protected] Telefon numaraları ise 444 95 46. İşte bu olağandışı durumdan dolayı şimdilik bu kadar bir iletişim kurabilirsiniz. Hizmet günleri Pazartesi-Cuma ve saatleri ise saat 08:00 ile 18:00 arası olan saattir.

Birlik Birikim Hesaplama Nasıl yapılır?

Birlik birikim hesapları kişilerin 24 kişiden- 240 kişiye varana kadar toplam katılım âdeti ile hesaplanır. Sizlerin maksimum karı elde edebileceği şekilde hesaplanır. Tamamen hesap işleri sizlere bağlıdır. Şirket diğer birçok kuruluş gibi peşinat miktarı belirlemekte asla sizleri rehin alırmış gibi dikte etmez. Ancak sizlere daha önce neredeyse karşılaşmadığınız bir kolaylıkta sağlar. Seçeceğiniz ve katılmak istediğiniz çekilişteki ev miktarına göre 400 aya kadar taksit sağlar evet yanlış duymadınız 400 aya kadar. Tabii bu konuda sizlerde bir hayli dürüst davranmak zorundasınızdır. Aylık gelirinizi ve hedefinizi net bir şekilde belirtmek zorundasınızdır. Yoksa bu konuda olumsuz etki hem size hem şirkete mağduriyet olarak dönecektir.

Birlik Birikim için Şikâyet Var mı?

Birlik Birikim sistemi ile hizmet veren kişilerin çalışmalarında aksaklık neredeyse sıfırdır. İşlerini adeta müşteri olarak kendisiymiş gibi empati yaparak düzenledikleri için şikâyet yok. Fakat bundan farklı olarak bu tarz birçok kuruluşta büyük- küçük problemler olabilir ancak Birlik Birikim disiplini ile şikâyet almaları imkânsız. Kuruluşun en önemli değeri ise tamamen güvendir.

birevim

Karlı Evim Nedir ?

Önceki Yazı

Ezogelin Evim Nedir?

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

5 × five =