Güncel Haberler

BİRTEP – Birlikte Tasarruf ve Ticaret Ekonomisi Platformu

BİRTEP; birlikte tasarruf ve ticaret ekonomisi platformu olarak bilinmektedir. Oldukça özgün bir platformdur. BİRTEP; gayrimenkul ve otomobil gibi motorlu araçları satmak isteyen kişilerin aylarca beklemeden satış yapmasını sağlayan çözümler ortaya koymaktadır. BİRTEP; birinci veya ikinci el fark etmeksizin her türlü gayrimenkul veya motorlu taşıtın satılmasını sağlamaktadır. BİRTEP’in sunmuş olduğu çözümler, yalnızca satış yapmak isteyenlerin değil söz konusu gayrimenkul veya motorlu taşıtları almak isteyen kişilere de uygun fırsatlar sunmaktadır. Alıcıların herhangi bir faiz ödemeden gayrimenkul veya araç satın alması mümkün olmaktadır. Buna ek olarak, taksitler, tüketicilerin bütçelerine en uygun şekilde oluşturulmaktadır. Maliyet konusunda en büyük fırsatı, BİRTEP sunmaktadır. Ayrıca, gayrimenkul veya motorlu araç satın alınmasında herhangi bir bekleme olmadan satışlar yapılmaktadır.

BİRTEP Neler Vaat Etmektedir?

BİRTEP’in alıcı veya satıcı fark etmeksizin her tüketiciye birden çok fırsat sunduğu bilinmektedir. Bunun yanı sıra, BİRTEP, emlak aracılarına ve emlak danışmanlarına çözüm ortaklığı programı sunmaktadır. Çözüm ortaklığı programını başarıyla tamamlayarak sertifika almak mümkündür. Sertifika alınmasının ardından BİRTEP çözüm ortağı olma hakkı kazanılmaktadır. BİRTEP çözüm ortağı olmanın sayısız avantajı bulunmaktadır. BİRTEP çözüm ortağı olmayı başaran emlak danışmanlarının birtakım gayrimenkulleri BİRTEP portföyüne dahil etmeleri söz konusudur. Söz konusu gayrimenkullerin satılması sayesinde emlak danışmanları da kısa yoldan gelir elde etmektedirler.

Neden BİRTEP Tercih Edilmelidir?

BİRTEP’i tercih etmenin birden çok sebebi bulunmaktadır. BİRTEP, gayrimenkul yatırımcılarına gayrimenkul ortaklığı yöntemiyle yüksek kazanç elde etme fırsatı sunmaktadır. Bu ortaklığa katılanların normal yollardan gayrimenkul satmak isteyen kişilere kıyasla çok daha kısa zamanda karlı satışlar yapmaları söz konusu olmaktadır. BİRTEP sayesinde her şeyden önce piyasadaki alıcı ve satıcılar, çok beklemeden alış veya satış yapma hakkı elde ederler. Buna ek olarak, piyasadaki durgun koşullardan veya krizlerden etkilenme riski en aza inmektedir. Satışlar, oldukça iyi şartlarda yapılmaktadır. BİRTEP, hızlı ve kolay satış yapma becerisi kazandırmaktadır. Satıcıların hiçbir sorun yaşamadan satıştan elde edilen bedeli BİRTEP’ten temin etmesi mümkün olmaktadır.

birevim

Türkiye Finans Katılım Bankası

Önceki Yazı

Ümraniye Metro Durakları

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

5 × five =