Faizsiz Sistemler

Burdur Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Burdur’da yaşıyorsanız ve hem kredisiz hem de taksitle ev almak istiyorsanız vakit kaybetmeden Birevim ile temas kurmalısınız. Birevim sayesinde yalnızca kira öder gibi ev sahibi olmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Taksitle ev almak isteyenler için birden çok formül bulunmaktadır. Bilhassa büyük şehirlerde çok sayıda inşaat firması faaliyet göstermektedir. Bu firmaların sayısız konut projesi vardır. Ancak, takdir edersiniz ki, günümüz şartlarında herhangi bir yerden maddi destek almadan ev sahibi olmak imkansıza yakındır. Hatta, almak istediği evin peşinatını dahi karşılayamayacak durumda olanlar bulunmaktadır. Bu noktada, Birevim sayesinde istediğiniz evi en kısa sürede alma şansına erişebilirsiniz.

Birevim Vizyonu ve Misyonu

Birevim; sunmuş olduğu yenilikçi, müşteri memnuniyetine dayalı, özgün fonlama modelleriyle Türkiye sınırları içerisinde ev sahibi olmak isteyenlerin ilk tercihi olmayı hedeflemektedir. Hatta, bu şartlar doğrultusunda faaliyet gösteren en önemli firma olduğunu söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra, birlikte tasarruf modeliyle katılımcılarının ev almak için sahip oldukları birikimleri bir araya getirerek onların gereksinimlerini güvenli ve kolay bir şekilde karşılamaktadır. Birevim; çalışılacak en iyi kurum olma misyonuna sahiptir.

Birevim; açıklık ve şeffaflık ilkesi doğrultusunda faaliyet göstermektedir. Müşteri ve personel iletişiminin yanı sıra ürün ve uygulamalarında da şeffaf, hesap verebilir ve dürüst olmayı hedeflemektedir. Tüm bunların yanı sıra, müşteri odaklı olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Hem katılımcılarına hem de kendisinden hizmet almayı düşünen herkese gerçekçi, etkin ve uygulanabilir çözümler sunmaktadır. Aynı zamanda, yasal ve ilkesel yükümlülüklerini de yerine getirmektedir. Her zaman yapıcı bir anlayış doğrultusunda hizmet sunmaktadır. Bu sayede, bilhassa müşteri memnuniyetinde sürekliliği sağlamak istemektedir.

Birevim; güvenilir bir kurum olmaya oldukça önem vermektedir. Etik ve dürüst bir faaliyet anlayışı ile taahhütlerini yerine getirmektedir. Kendisinden beklenenlere en kısa zamanda yanıt vermeyi hedeflemektedir. Tüm taraflarla güvene dayalı ilişkiler geliştirmeyi amaçlamaktadır. Ayrıca, sözlerinin arkasında durmak; Birevim için son derece önemlidir.

Birevim Hangi Değerlere Sahiptir?

Birevim; tüm faaliyetleri sırasında çevreye son derece saygılı bir şekilde hareket etmektedir. Sosyal sorumluluk anlayışı kapsamında içsel ve dışsal kaynaklarını verimli olarak kullanmak; Birevim’in hedefleri arasında bulunmaktadır. Emeğe saygılı, insana değer veren, bilgiye önem veren ve çevreye duyarlı bir şekilde faaliyetlerini sunmaktadır.

Birevim; katılımcılarının mutlu olmasından kendisine pay çıkarmadan onlar için mutlu olmayı başarabilen bir kurumdur. Her zaman pozitif düşünen, yapmış olduğu işi seven ve sonuna kadar savunan, içindeki heyecanı her zaman canlı tutan Birevim’den hizmet almak ciddi bir ayrıcalıktır.

Birevim; taksitle ev sahibi olmanın ne kadar zor olduğunun bilincindedir. Bu noktada, peşinat ödeme zorunluluğu olmadan, faiz, vade farkı, ara ödeme ve kira yardımı olmadan, üyelerin aylık taksitlerini kendilerinin belirleyeceği bir sistemle ev sahibi olmayı mümkün kılmaktadır.

birevim

Sıfır Faizli Konut Projeleri ve Kampanyaları

Önceki Yazı

Bolu Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

20 − four =