Emlak & Konut

Büyükyalı İstanbul Projesi

Büyükyalı İstanbul projesi; İstanbul Kazlıçeşme sahil yolunda hayata geçirilen bir projedir. Söz konusu projenin Ziylan Gayrimenkul, Yenigün İnşaat ve Özak GYO işbirliğinde faaliyete geçirildiğini eklemek gerekir. Büyükyalı İstanbul projesi; 111 bin metrekare alan üzerinde inşa edilmektedir. Söz konusu projenin ilk kısmında yaklaşık 452 ünitenin satışa sunulması hedeflenmektedir. Bu proje; yukarıda bahsettiğimiz ortaklıklara ek olarak Emlak Konut güvencesiyle faaliyete sunulmaktadır. Marmara denizinin kıyısında bulunan Kazlıçeşme sahili boyunca yükselen Büyükyalı; İstanbul’un boğaz hattının uzamasına ve burada yepyeni bir deniz semtinin kurulmasına vesile olmaktadır.

Büyükyalı İstanbul Fiyat Listesi

Büyükyalı İstanbul fiyat listesi; 840 bin TL ile 13 milyon TL arasında değişmektedir. Projenin teslim tarihinin Aralık 2019 olduğunu düşündüğümüzde birtakım konutların satışının halen daha devam ettiğini belirtmek gerekir. 1+1 evler, 53 ile 133m2 arasında değişmekle beraber 1.132.000 TL’ye satışa sunulmaktadır. Bunun yanı sıra, 78 ile 94m2 arasındaki 1+1 evlerin satışı tamamlanmıştır. Satışı tamamlanan diğer evler arasında 122-180m2 aralığındaki 2+1 evler, 527m2 aralığındaki 3+1 evler ve 342-409m2 aralığındaki 5+1 evler yer almaktadır.

Büyükyalı İstanbul Nerede?

Büyükyalı İstanbul nerede sorusuna cevap arayanlara bu projenin E5 otoyoluna üç kilometre uzaklıkta konumlandığını söylemek gerekir. Avrasya Tüneli; bu projeye yalnızca üç kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. Büyükyalı İstanbul projesinin merkezi bir konumda olduğunu ve her yere ulaşımının mümkün olduğunu belirtmek gerekir. Buna ek olarak, Marmaray Zeytinburnu Durağı sayesinde ilerleyen zamanlarda İstanbul’un tüm ulaşım ağlarına bağlanmak söz konusu olacaktır. Büyükyalı İstanbul nerede diye merak edenlere Atatürk Havalimanı’na on km mesafe olduğunu söylemek gerekir. Buna ek olarak, Taksim Meydanı ve Nişantaşı’na 12 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Büyükyalı İstanbul Kat Planları

Büyükyalı İstanbul kat planları; 2+1, 3+1 ve 4+1 için ayrı ayrı oluşturulmuştur. 2+1 kat planında balkon, salon, mutfak, salon kış bahçesi, mutfak kış bahçesi, yatak odası, banyo, hol, antre, yatak odası kış bahçesi, ebeveyn yatak odası, giyinme/soyunma bölümü, ebeveyn banyo bulunmaktadır. 3+1 kat planında aynı ev kısımlarının olduğunu belirtmek gerekir. 3+1 kat planında iki adet balkonun varlığı dikkat çekmektedir. 4+1 kat planında tüm bunlara ek olarak iki adet holün ve yatak odasının varlığı söz konusudur.

Büyükyalı İstanbul Özellikleri

Büyükyalı İstanbul özellikleri dediğimizde satışların halen daha devam ettiğinden bahsetmek gerekir. 936 adet konut bulunmaktadır. Toplam mağaza/dükkan sayısı 57 olarak bilinmektedir. Açık ve kapalı otopark, yeşil alan, 24 saat güvenlik, spor ve fitness salonu, sauna, basketbol ve voleybol sahası, yürüyüş alanları, açık ve çocuk yüzme havuzu, çocuk parkı, sosyal tesis, cafe, restaurant, toplu taşıma ve alışveriş merkezlerine yakınlık; Büyükyalı İstanbul özellikleri arasında bulunmaktadır. Buna ek olarak, Büyükyalı İstanbul; birçok okul ve hastaneye yakınlığıyla dikkat çekmektedir.

birevim

AND Pastel Projesi

Önceki Yazı

Çiftçi Towers Projesi

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

7 Comments

 1. Fiyatları çok yüksek gelsede imkanı olan aldıktan sonra pişman olmayacaktır, bir kaç seneye 2-3 katına çıkabilir fiyatları

  1. Merhaba Ayten Hanım,
   Günümüzde konut yatırımı her zaman olumlu geri dönüş sağlamıştır. Uzun süreli konut alımlarında pişman olunmayacak bir yatırımdır. Bu arada faizsiz sıfır veya ikinci el daire almak isterseniz BİREVİM firmasını önerebilirim.

 2. Büyükyalı projesi, İstanbul’un en gözde yerine yapılmış bir proje bence. Yatırım yapanların uzun vade de ciddi bir kâr edeceği projelerden biri

 3. Büyükyalı İstanbul’a yakışır bir proje oldu, mimari yapısı ve yaşam alanı bambaşka bir şehir hayatı sunuyor insana.

  1. Merhaba Süleyman Bey,
   Büyük yalı projesi konumu ile de tercih sebebi olmaktadır. Ayrıca projenin manzarası da bir harikadır.

 4. Büyükyalı projesi gerçek anlamda muhteşem mimariye sahip bir proje. Lokasyon olarak zaten tek başına tercih sebebi olabilecek bir lokasyonda 🙂

 5. Büyükyalı projesi mimarisi ve lokasyonuyla dikkatleri üzerine çeken bir proje olmuş 🙂

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

twelve + 3 =