Emlak & Konut

Dekar Kıyıbahçe Projesi

İnsanın yeşile bir kıyısı olmalı, insan ruhu suyla buluşmalı sloganına sahip olan Dekar Kıyıbahçe projesi; Çekmeköy Ömerli’de faaliyete konulan bir projedir. Çekmeköy Ömerli’nin İstanbul’un ulaşım ağlarının kesiştiği bir yer olması büyük beğeni toplamaktadır. Dekar Kıyıbahçe projesi; FSM ve YSS köprüsüne 15 dakika uzaklıkta olmasıyla avantajlı olduğunu belirtmektedir. Bunun dışında, Anadolu Yakası’nda bulunan havalimanlarına ve iş merkezlerine olan yakınlığı bu projenin faydalı bir proje olacağını gösteren unsurlar arasında bulunmaktadır. Dekar Kıyıbahçe projesi; İstanbul’un kalbine yakın bir proje olmasından mütevellit beğeni toplamaktadır.

Dekar Kıyıbahçe Fiyat Listesi

KDV; Dekar Kıyıbahçe fiyat listesi içerisinde bulunmaktadır. 4+1 bahçeli dubleks; 200m2 olmakla beraber liste fiyat aralığı; 2.254.320 TL ile 2.372.490 TL arasında değişmektedir. Buna ek olarak, %20 özel lansman indirimi uygulanmaktadır. 4+1 bahçeli dubleks indirimli fiyat aralığı; 1.803.000 TL ile 1.897.000 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bunun dışında, 3+1 ara dubleks fiyatları; indirimli olarak 1.330.000 TL’ye kadar uzanmaktadır. B blok 4+1 bahçeli dubleks indirimli fiyatları ise 1.815.000 TL’ye kadar çeşitlilik göstermektedir. 2+1 bahçeli ara dubleks fiyatları; indirimli olarak 1.118.000 TL’den başlamaktadır. 3+1 bahçeli kenar dubleks ise 1.503.000 TL’den indirimli olarak satışa sunulmaktadır. 2+1 bahçeli ara dubleks D blok; 1.085.000 TL’den satışa başlarken D blok 3+1 bahçeli kenar dubleks fiyatları 1.510.000 TL’den satışa sunulmaktadır. Söz konusu fiyatların indirimli fiyatlar olduğunu belirtelim.

Dekar Kıyıbahçe Nerede?

Dekar Kıyıbahçe nerede diye merak edenlere İstanbul Çekmeköy Ömerli mevkisinde olduğunu belirtmek gerekir. Bahçeşehir Koleji gibi okullara yakın bir yerde bulunmaktadır. Işık Üniversitesi’ne yakın bir pozisyonda konumlanmıştır. Çayağız (Riva) deresi, Sırapınar- Ömerli yolu gibi mevkilere yakın olduğunu belirtmek gerekir. Bunun dışında, havalimanlarına, alışveriş merkezlerine ve hastanelere rahatlıkla ulaşım sağlanacak bir pozisyondadır.

Dekar Kıyıbahçe Kat Planları

A,B,C,D blokları; Dekar Kıyıbahçe kat planları arasında bulunmaktadır. A blok; iki adet yan yana 4+1 dubleks bahçeli evden meydana gelmektedir. B blok ise yan yana üç adet bahçeli dubleks evden oluşmaktadır. Köşe evler 4+1 bahçeli dubleks iken ara ev ise 3+1 bahçeli ara dublekstir. C blok ise yan yana üç adet bahçeli dubleks evden meydana gelmektedir. Köşe evler 3+1 bahçeli kenar dubleks iken ara ev ise 2+1 bahçeli ara dublekstir. D blok; yan yana dört adet bahçeli dubleks evden meydana gelmektedir. Köşe evler 3+1 bahçeli kenar dubleks, ara evler ise 2+1 bahçeli ara dubleks olarak bilinmektedir.

Dekar Kıyıbahçe Özellikleri

Dekar Kıyıbahçe özellikleri arasında özel güvenlik ve kapalı devre TV ön plana çıkmaktadır. Buna ek olarak, çocuk oyun alanları bulunmaktadır. Dekar Kıyıbahçe özellikleri arasında spor olanaklarının oldukça geniş yer tuttuğunu söylemek gerekir. Ayrıca, ebeveyn banyosu ve ankastre mutfak dikkat çekmektedir.

birevim

Başkent Emlak Konutları Projesi

Önceki Yazı

Eston Şehir Koru Projesi

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

three × 5 =