Emlak & Konut

Demir Country Projesi

Demir İnşaat tarafından, Beylikdüzü Yakuplu’ da yükselen, Demir Country projesi toplamda 44.426 metrekarelik bir alana sahiptir. Proje kapsamında 1160 daire, 50 adet villa ve 110 adet ticari birim yer alıyor. 9 bloktan oluşan projenin 6 bloğunun tasarımı aynı, 3 bloğun mimarisi ise daha farklı bir şekilde dizayn edilmiştir. Projedeki en küçük konutun büyüklüğü 58 metrekaredir. Proje kapsamında 6 farklı büyüklüğe ve tasarıma sahip daire seçeneği bulunuyor. Alıcı bu seçeneklerden, kendisine uygun olanı seçme hakkına sahiptir.

Demir Country Kat Planları

Toplamda 6 farklı tasarıma ve büyüklüğe sahip olan Demir Country kat planları, 1+1 2+1, 3+1, 3,5+1, 4+1, 4,5+1 şeklindedir. Projedeki 9 bloktan, 3 blok farklı, 6 blok farklı şekilde tasarlanmıştır. Konutların büyüklükleri 60 metrekare ve 190 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Proje kapsamındaki daireler 260.000 TL’ den satışa sunulmuştur. Ayrıca proje kapsamında 113 adet ticari ünite de yer alıyor. Kişiler bütçelerine göre istedikleri daireyi tercih edebilirler.

Ödeme Seçenekleri

Demir Country ödeme seçenekleri ile alakalı bilgilerin satış ofisinden ya da çağrı merkezinden öğrenilmesi gereklidir. Çünkü Demir Country proje kapsamında alıcılara, kişiye özel ödeme planı gibi avantajlar sunabiliyor. Fakat, projenin anlaşmalı olduğu bankalardan, düşük faiz oranlarına sahip ve uygun vade seçeneği ile kredi alınabilir. Ayrıca Demir Country projesi için 36 aylık senet yapılabiliyor. Proje kapsamında, daire fiyatları 260.000 TL’ den başlıyor. 2+1 daireler 420.000 TL, 3+1 daireler ise 650.000 TL’ den satışa sunulmuştur.

Demir Country Özellikleri

Proje Toplamda 44.426 metrekarelik bir alanda, 9 adet blok ile yükselmiştir. Bu 9 bloğun 3’ü farklı, 6’ sı ise farklı tasarımlara sahiptir. Demir Country özellikleri açısından, avantajlı fırsatlar ile alıcıları karşılıyor.  Proje kapsamındaki daireler, 60 metrekare ile 190 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Projede 1.160 adet daire ve 113 adet ticari alan bulunuyor. Bunların yanında, çocuk oyun alanları, spor salonu, otopark, kapalı havuz, oyun sahaları, toplantı-davet salonu, yürüyüş yolu, restoran, sağlık merkezi, kafe, dinlenme alanları ve sauna gibi sosyal aktiviteler yapılacak alanlar da bulunur.

Demir Country Nerede ve Yakın Çevre

Proje Beylikdüzü Yakuplu’ da 44.426 metrekarelik arazi üzerine kurulmuştur. Demir Country konumu ile E-5 ve E6’ ya 3 dakika, metrobüs durağına 2,5 kilometre Yakuplu Marina’ ya 1,5 kilometrelik mesafede yer alır. Demir Country proje alanında, rezidans ve aile yaşantısı tek bir çatı altında fakat bağımsız şekilde bulunuyor. Rezidans blokları ve normal konut blokları birbirinden 200 metre uzunluğunda bir cadde ile ayrılıyor.  Proje, Özel Medical Hause, Beylikdüzü Hastanesi, Yakuplu Aile Sağlığı Merkezi, RUBİ Sağlık Tıp Merkezi, Galip Balkar Ortaokulu, Özel Eğitim Bilimleri Temel Lisesi, Acamedia Center, Moda AVM ve Beylikdüzü Tespo Alışveriş Merkezine oldukça yakın mesafede bulunur.

birevim

Brand İstanbul Park Projesi

Önceki Yazı

Duru Beytepe Projesi

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

three × 1 =