Faizsiz Sistemler

Denizli Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Geçmişte ev almak daha mı kolaydı bilinmez ama sanırız banka kredileri bu kadar yüksek değildi. Ev sahiplerinin sayısı pandemiye rağmen gün geçtikçe artıyor. Çünkü Denizli’de kredisiz ve faizsiz konut satın alabileceğiniz bir faizsiz finansman şirketine sahipsiniz.  Üstelik sadece kredisiz ev almak değil kredisiz araba ya da arsa almakta oldukça kolaydır!

birevim faizsiz ev

Kiraya vereceğiniz tutar ile evinizin taksitlerini ödemeye ne dersiniz? Aşağıda size Denizli kredisiz ve faizsiz ev alma fırsatları hakkında sizlere bilgi vereceğiz.

Ev almak ya da arsa almak gibi birikim gerektiren satın almalar artık peşinatsız destek veren tasarruf şirketleri sayesinde kolaylaştı.

Ancak size de düşen bazı görevler var. Başvuru öncesi almak istediğiniz evi belirleyin ve her ay ne kadar tasarruf yapacağınızı hesaplayın.  Bundan sonra başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Karar aşamanızdan sonra taksitle kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz.

Denizli Kira Öder Gibi Ev Almak

Tasarrufa dayalı sistemlerde hizmet veren Birevim 30 yılı aşkın süredir sektörde yer almaktadır.  Her ekonomi grubuna uygun fırsatlar sunan Birevim şubelerinde işinin uzmanı danışmanlar sizlere en uygun şartlardaki sistemleri önermektedir.

Kira öder gibi taksit ödeyerek Denizli’de ev sahibi olabilirsiniz. Dilediğiniz konut seçeneğine uygun çözümler var. Ekonomi durumunuza göre gruplara ayrılarak en kısa sürede evinize sahip olacağınız şekilde sistemler düzenlenmektedir.  Dilerseniz kura ile çekilişli sistemlerde yer alabilir dilerseniz diğer seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Birevim Denizli Şubesi

Birevim Denizli şubesi gibi ülkemizin dört yanında şubeleri bulunan Birevim danışanına daha yakın olmanın yollarını aramaktadır. Çeşitli Kampanyaları, fırsatları sunarken her ekonomi grubuna hitap edebilmeyi sağlamaya çalışmaktadır.

Ev almak istiyorsanız web sitesi üzerinden form doldurarakta size dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz.  Özellikle pandemi döneminde görüntülü görüşmeler için randevu verilebilmektedir.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Denizli Konut Kampanyaları

Gelir seviyelerimiz aynı değil ve her meslek grubu maalesef her ay maaş almıyor.  Bazı ekonomi grupları örneğin esnaflar ve köylüler ile memurlar aynı değildir.  Bunun bilincinde olan Birevim her ekonomi grubuna özel kampanya ve özel ödeme sistemleri oluşturmuştur.

Birevim kampanyaları esnek bir yapıdadır. Öncelikle sistemlerin hiçbirinde zorunlu peşinat seçeneği yoktur. Siz dilerseniz peşinat ödeyebilirsiniz. Çekilişli ya da çekilişsiz kampanyalara dahil olabilirsiniz.

Denizli’de Avantajlı Ev Sahibi Olma Şartları

18 yaşını doldurmuş her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının katılabileceği Birevim sistemlerinde ev sahibi olma fırsatı! Dilerseniz avantajlarınıza bir göz atalım.

  • Peşinatsız
  • Ara ödemesiz
  • Küçük taksitler seçenekleri
  • Faizsiz

Birevim ’in faizsiz ev alma sistemini ülkemizde ilk kez hayata geçirmesinin ardından 30 yıl geçti. Denizli kredisiz ve taksitle ev alma seçeneklerini sunan Birevim ’de her ekonomi grubuna özel birçok sistem yer alıyor.

  • Çekilişli Sistem
  • Peşinatlı Sistem
  • Vade Ortası Sistem

Denizli ilinde iseniz Birevim şubesini ziyaret edebilirsiniz.  Aşağıda iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Telefon: 0258 241 57 92

Adres: Sırakapılar Mah. Saltak Cad. No:72/1 Merkezefendi/Denizli

birevim

Erzurum Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Önceki Yazı

Çorum Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

1 + 8 =