Faizsiz Sistemler

Destekevim Müşteri Yorumları & Şikayetleri

Ev ya da araba satın alabilmek için para biriktirmek neredeyse imkansız. Günümüz koşullarında ev satın almak aylık ödemelerle mümkün olabiliyor. Ev kredisi için defalarca başvurmuş ancak krediye hak kazanamamış birçok aile bulunuyor.  Destekevim bu noktada adeta alıcıların imdadına yetişiyor.

Uygun taksit seçenekleri, uzun taksit sayısı gibi avantajları sayesinde Destekevim ile ev almak çok daha kolay.

Birevim İle Ev Almak Çok Kolay

Destekevim Ev Alma Yöntemleri

Destekevim alıcılar için oldukça çeşitli ödeme yöntemlerine sahip. Size uygun olan ödeme yöntemini seçip taksitlerinizi yatırmaya hemen başlayabilirsiniz.

Çekilişli Yöntem

Çekilişle yöntem sayesinde düşük bütçelerle ve uzun taksit sayısı ile rahatça ev satın alabilirsiniz. 365 aya kadar taksit yapma imkanınız bulunuyor. Birçok firma bu kadar uzun taksit süresine onay vermezken Destekevim’in bu hizmeti alıcıların ilgisini çekiyor.

Sabit Planlı Yöntem

Sabit planlı yöntemde ödeyeceğiniz taksit miktarı değişmeyecektir. Eğer birikmiş paranız varsa peşinat olarak yatırabilirsiniz. Şimdiye kadar para biriktirmediyseniz birikiminiz eviniz olacaktır. Çünkü ön ödeme yapmadan sabit planlı yöntemle ev satın alabilirsiniz. Ödemelerin sabit olması ilerleyen dönemlerde bütçenizde rahatlama da sağlayacaktır.

Konut Değer Artışlı Yöntem

Teslim tarihi geldiğinde ev fiyatları artış gösterebiliyor. Bu da alıcılar için bir dezavantaj haline geliyor. Destekevim bu dezavantajı ortadan kaldırmak için ev alım sırasında evin fiyatını göz önünde bulundurarak projenizin yüzde 20’si kadarına proje miktarınızı yükseltiyor.

Destekevim Nedir?

Destekevim yüksek faiz oranları, masrafı yüksek vade farkları gibi ev ve araba sahibi olmaya engel olan ödeme seçeneklerine alternatif bir hizmet sunuyor. Destekevim sayesinde taksit ödeyerek ev ve araba satın alabiliyorsunuz. Destekevim’in size uygun olan ödeme yöntemlerinden birini seçerek sözleşmenizi başlatabilirsiniz. Bazı ödeme yöntemlerinde ev sahibi olacağınız tarih sonradan belirlenirken bazılarında kısa süre içerisinde bu tarihi öğrenebiliyorsunuz.

Destekevim’in en önemli avantajı katılım bedeli dışında herhangi bir ek ödeme talep etmemesidir. Bazı finansman sağlayıcılarla ilgili sözleşme sonrasında müşteriye daha önce söylenmeyen ödemeler talep ediliyor. Bu gibi şikayetlerle kısa bir araştırma sonucunda siz de karşılaşabilirsiniz. Destekevim ise sadece katılım bedelinin tahsil edileceği konusunda müşterilerine güvence veriyor.

Ayrıca Destekevim’in bir diğer artısı dilediğiniz zaman sistemden ayrılabilmenizdir. Ödemiş olduğunuz tüm taksitler ve peşinatları iade alabilirsiniz.

Destekevim Araba

Destekevim araba sahibi olmak isteyenlere de uygun ödeme seçenekleri sunuyor. Destekevim sayesinde kredi çekmeden ödemelerinizi taksitler halinde yaparak otomobil satın alabiliyorsunuz. Satın almak istediğiniz otomobilin fiyatını ise siz belirliyorsunuz. Belirleyeceğiniz fiyatın ilerleyen dönemlerde bütçenizi zorlamayacağından emin olmak için ödeme planlarını inceleyerek, aylık harcamalarınızı da göz önünde bulundurmanız önemlidir.

Destekevim Şubeleri

Destekevim müşterilerine Erzurum Yakutiye’de bulunan merkez ofisinde hizmet vermektedir. Destekevim yeni şubeler açmak için çalışmalarına devam ediyor.

Destekevim Şikayet ve Yorumları

Destekevim müşterilerinin memnuniyetleri ya da şikayetleriyle ilgili araştırma yaptığımızda net verilere ulaşamadık. Eğer Destekevim müşterileriyle görüşerek fikirlerini almak isterseniz, Destekevim merkez ofisinden bu bilgileri rica edebilirsiniz.

birevim

Fuzulev Müşteri Yorumları & Şikayetleri

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

23 Comments

 1. Destekevime bir tanıdığım kayıt oldu ve 5.ayında evini teslim almıştı

 2. 6 aydır çıkmış olan paramı alamıyorum

 3. Destekevim hakkında çok fazla yorum var, bir kısmı şikayet bir kısmı memnuniyet firmaya nasıl güveniliriz?

  1. Merhaba Sena Hanım,
   Genle olarak firmanın müşteri memnuniyetine bakarak karar verilebilir.

  2. Bunun hakkında ben cevap vermek istiyorum. Firma calışanları olumlu yorum yapıyor. Müşterileri ise olumsuz yorum yapıyor. Karar sizin

   1. Faizsiz diye girdik türlü vaadler ikna yöntemleri ve kesinlikle ödeme de gecikme olmayacak sözüne güvenerek girdik evimizi de ayarladık müteahhite de kapora verdik günü gelmeden peşinatı taksit yatırdık ödeme zamanı gelince nemi oldu muhatap yok oyalama erteleme biktirma yıldırma.sonuc bunların yüzünden aracimi ucuza sattım ev gitti kapora yandı sözleşmenin feshedildiği tarafıma fesih evraklarını göndereceklerini söylediler.kac gün oldu 10 gün.kendi ana paramı dahi alamıyorum peki yanlarına kalacakmi sanmam kimler kimler ah aldı ama daha bu dünyada takıldı boğazlarına adalet elbette tecelli edecek ama ben mağdur olduğumla kaldım Allah hesabını sorsun haram olsun.

  3. Kesinlikle güvenmeyin siz hiç bir gecikme olmadan peşinat ve taksitleri ödüyorsunuz .teslimat zamanı gelince pranizi vermemek için kırk takla atıyorlar.ben kendi paramı bile geri almdim henüz

 4. Destekevimden arkadaşım ev sahibi oldu ve çok memnun kaldı, kura kısmında da şansına kısa zaman çıktı 🙂

 5. Destekevimden benimde yengemler ev sahibi oldular ve çok uzun sürmedi evi teslim almaları

  1. Allah aşkına yalan söylemeyin nekadar mağdur var biliyormusunuz kaç insanın canı yandı vebal almayin

 6. Destekevim, çok farklı bir strateji ile çok fazla kişiyi ev sahibi yaptı, ve hakkında olumsuz yorum görebilmek çok zor

  1. Sen destekevim çalışanısın kesin gözünü aç aklını başına al yapılan yorumlara bak yapılan yorumların yüzde 98i şikayet olarak yapılmış sen neyin kafasını yaşıyorsun öyle yazdın

  2. Arkadaşlar benim paramı 1.ila 12 aya kadar teslimat dediniz benim 12 . Ayım bu ay benim paramı verin kendi paramla mağdur olmak istemiyorum ben kapora verdim sizin sozunuze dayanarak 8 binlira zararım oluyor lütfen benim paramı söz verdiğiniz günde teslim edin benim adım gazi uyguner

 7. Benim iki tanıdığım dahil oldu ve çok kısa sürede evlerini teslim aldı. Pandemi döneminde yaşanan bazı sıkıntılar olduğu belli ama araştırma yapıldığında bu süreçte tüm şirketlerin sorun yaşadığı aşikar. Önemli olan niyetleri ve milyonlarca lira yatırım yapmış bir şirket bu sorunları kısa sürede aşacaktır.

  1. 1 milyon ile kurulmuş basit bir dükkan insanları kandırmaktan başka bir işe yaramıyor destekevim adını değiştirsin bence Köstekevim yapsın

 8. Bende destekevime üye olmuştum. 9. Ayda çekilişte ismim okundu ve evimi aldım. Bu kadar erken beklemiyodum evi bulmakta da zorlandım hatta Sağolsunlar evi bulmama bile yardım ettiler şimdi kendi evimdeyim çok mutluyum Allah hepsinden razı olsun. Herkese de tavsiye ederim kötü yorumları okuyup önyargı oluşturmayın muhakkak gidip görüşün böyle bir düşünceniz varsa. Aklınıza takılan bişey varsa şahsıma ulaşabilirsiniz seve seve yardımcı olurum ben kendi evimi aldm herkeste alsın isterim

  1. Size nasıl ulaşabilirim bankada yardımcı olun

  2. Siz ne zaman aldiniz

 9. Mayıs 2020 Bende 8 ayda teslim bayram kampanyasına katıldım son ödeme günü pazara geldi pazartesi saat 10 yatırdım teslim ayım gelince 1 gün geç yatırdın diye teslimatı 3 yıl geriye attılar şu an uğraşıyom tek taraflı işlerine gelecek şekilde dosyaları imzaladık güvendik sorun olmaz dediler şimdi mahkemelik olmak üzereyiz düşdük yanıldık çok pişmanım

 10. Tarihi geçmiş olan teslimatımı alamıyorum sözleşmede olmayan bir maddeyi bahane ederek vermiyorlar. Bursa şube müdürü ile sözlşemeleri okuyup imzaladık katıldığım proje kampanya dert çözen 36 kişilik kampanya ya katılmıştım. Teslimatı geçti ama hala parayı alamadım. Sıkıntı yok avukatıma danıştım ve icra yolu ile alırız diye işlem başlattım. Masrafları ve faizi ile o parayı alacağım. Ben taksitleri mi kefilimi herşeyi sözlşemede olduğu gibi harfi ile uydum ama destek evim yan çizdi. Saçma sapan bahabler üreterek.

 11. Destekevime e üye oldum 20 bin tl de peşinat ödedim ve Aralık ayında 60 bin tl ödememin yapılması gerekiyordu. Nerdeyse 3 ay olacak hala ödemem yapılmadı zaten alacağım paranın yarısını ödedim ve bana geri dönüş de yapılmıyor. Üye olurken ilgi alaka gösterildi sözler verildi, sonuç ise tam bi hayalkırıklığı. Asla tavsiye etmiyorum. Kurumsal bir firma nasıl bu kadar küçük bi meblağ ı ödeyemez? Ve artık paramın ödenmesini bekliyorum.

 12. peşinat ödedim ve Aralık ayında 60 bin tl ödememin yapılması gerekiyordu. Nerdeyse 3 ay olacak hala ödemem yapılmadı zaten alacağım paranın yarısını ödedim ve bana geri dönüş de yapılmıyor. Üye olurken ilgi alaka gösterildi sözler verildi, sonuç ise tam bi hayalkırıklığı. Asla tavsiye etmiyorum. Kurumsal bir firma nasıl bu kadar küçük bi meblağ ı ödeyemez? Ve artık paramın ödenmesini bekliyorum.

 13. Olumlu yazanlar destek Evim üyeleri inanmayın kimsede girmesin memnun değilim proje dedikleri günde alamıyorsun sonra paranı vermiyorlar falan arkadaşlar dost tavsiyesi kredi çekin günaha girin daha iyi en azından paranızdan olmazsınız o kadar biriktirip parayı almamak nere faiz ödemek nere 48.bin TL mi almaya çalıyorum düşünün

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

six + 8 =