Faizsiz Sistemler

DoğruEvim

Biliyor musunuz? Dokuz ayak yüksekliğindeki tavanlar, kare görüntüleri arttırmadan iç kısımları açıyor ve standart 8 metrelik tavanların eksik olduğu bir refah ve konfor hissi üretiyor. Evet, ev satın almak için araştırmalara başladığınızı düşünüyoruz. O halde şimdi ikinci aşamaya geçebilirsiniz. Faizsiz beğendiğiniz ev veya arabaya sahip olmak çin tek yapmanız gereken faizsiz finansman şirketi DoğruEvim ile irtibata geçmektir.

DoğruEvim iki grup şirketinin yatırımlarından güç alarak hizmet vermeye başlamıştır.  Müşteri memnuniyetini esas alarak hem vatandaşlara hem de devlete destek vermektedir.

DoğruEvim Ev Alma Yöntemleri

Faizsiz, ek masrafsız, uygun maliyet ve kredi masrafı olmayan faizsiz modeller ile hizmet vermektedir. Ev veya araba ihtiyaçlarınızda ulaşmanız gereken doğru adrestir.  46 yılı aşkın süredir hizmet veren grup şirketlerinin yeni dönemde açtığı DoğruEvim ekibi gücünü deneyimlerinden almaktadır.

Tasarrufun en doğru adresi olarak milyonlarca aileyi hayallerine kavuşturan faizsiz tasarruf şirketi DoğruEvim danışmanları sizleri hem telefon hem de yüz yüze hizmet vermek için şubelerine beklemektedir.  Aşağıda DoğruEvim yöntemlerine ulaşabilirsiniz.

Sıra Belirlemeli Yöntem

Almak istediğiniz ev veya aracın tutarı belirlenerek başlanır,  her ay ne kadar tasarruf ile ne kadar taksit ödeyebileceğiniz belirlenir.  Taksit ödemesi teslimat artışlı olara işleyen bir sistemdir. Borcunuz bu şekilde erken biter.  Evin teslim tarihi belirlenir.  Teslim tarihinde gecikmesiz evinize yâda aracınıza kavuşabilirsiniz.  Sıra belirleme ile yapılır.

  • Sıra Belirlemeli Teslimat Artışlı Yöntem
  • Sıra Belirlemeli Yıllık ve Teslimat Artışlı Yöntem
  • Sıra Belirlemeli Sabit Yöntem

Serbest Planlı Yöntem

Sıra belirlemeli sistemden farkı ödenecek taksit tutarları ister teslimat öncesi ister teslimat sonrası için siz belirlersiniz.

Vade Ortası Yöntem

Sıra belirlemeli ve Serbest planlı yöntemden farkı taksit ödemesi teslimat artışlı şekilde düzenlenir ve elbette borcunuz hızlı biter.

DoğruEvim Nedir?

DoğruEvim, ülkemizde ki genç nüfusun farkındadır. Genç nüfus evleniyor ve yaşaması için ayrı evlere yâda araba ihtiyaçlarına DoğruEvim cevap vermek istiyor.  Peşinat biriktirmek çok kolay değil ve günümüzde faizlerin artışı ev yâda araba almanıza yardımcı olmuyor olabilir.  Peki, ne yapabiliriz?  Elbette faizsiz tasarruf sistemlerini sizlere sunan DoğruEvim ile irtibata geçebilirsiniz.  DoğruEvim faizsiz ve peşinatsız sizin ev ve araba sahibi olmanıza olanak veren faizsiz finansman şirketidir.  .

444 99 23 veya 0850 577 10 23 telefonlarından detaylı bilgi alabilir yâda yüz yüze görüşmeler için randevu alabilirsiniz.

DoğruEvim Kimin?

DoğruEvim 50 milyon Türk lirası sermaye ile faizsiz finansman sektöründe yerini aldı.  Avcıl şirketler gurubu 1974 yılında kurulmuştur sonrasında 1980 yılında Saraçlar Mesken tarafından bir birleşme ve yatırımlarına bağlı olan Doğru Evim sermaye gücünü bu holdingden almaktadır.  Detaylı bilgi için saraclarmesken.com web adresini ziyaret ederek yatırımları ve alanları konusunda bilgi edinebilirsiniz.

Ülke ekonomisine ciddi şekilde destek veren DoğruEvim sektörde uzun yıllardır hizmet veren çalışma arkadaşları ile yollarını birleştirmiştir.  Yeni iş olanaklarını sağlayan ve milli ekonomi, istihdama destek veren DoğruEvim hayallerinizi gerçekleştirmenize destek vermek için sizleri bekliyor.

DoğruEvim Şubeleri

DoğruEvim Genel Müdürlüğü Ümraniye’de bulunan firmanın Elazığ, Adana, İstanbul Bağcılar, İstanbul Ümraniye, İstanbul Sultanbeyli şubeleri bulunuyor. Ayrıca İstanbul Sefa köy, Ankara, Bursa ve Konya şubelerinin yakında açılması için hazırlıklar sürüyor.

İster yeni evlenmeye hazırlanın, ister yatırım için ikinci evinizi almak isteyin fark etmez doğru adres DoğruEvim’dir. Kredi aramaya başlamayın gerek yok ekstra faiz ödemesi yapmadan, peşinatsız, kredisiz DoğruEvim metotları size yardımcı olacaktır.

DoğruEvim Şikâyet ve Yorumları

DoğruEvim,  ev, otomobil, arsa, şirket, yatırım gibi birçok alanda ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Bunları yaparken sizinle olan ilişkisine ve sizin ihtiyaçlarınızı doğru anladığına emin olur. Buda ilerde yaşanabilecek yanlış anlaşılmaların önüne geçilmesine olanak sağlar. DoğruEvim ile ilgili şuan bir şikâyete rastlamadık.  İlerde yaşanmaması için ise şirket dikkatli ve aşağıdaki başlıklara dikkat ederek geleceği sizinle kurmaya hazırlanıyor.  Dürüstlük ilkesi ile iyi dinleme yaparak müşteri memnuniyeti mümkündür.

birevim

Finalevim

Önceki Yazı

Gelecek Tasarruf

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

six − three =