Emlak & Konut

Duru Beytepe Projesi

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren, Tona Yapı ve Safe İnşaat A.Ş.’ nin iş birliği sonucunda Duru Beytepe projesi hayat bulmuştur. 47.276 metrekarelik bir alan üzerine kurulu olan bu proje toplamda 484 adet daireden meydana geliyor. Proje, Konut kuleleri, Bahçelievler ve bahçe villaları adı verilmiş olan farklı bloklardan oluşuyor. Ayrıca proje kapsamındaki konutlar, 202 metrekare ve 501 metrekare arasında değişkenlik gösteren oranlara sahiptir.

Duru Beytepe Kat Planları

Bu proje kapsamındaki konutlar, 202 metrekare ve 501 metrekare arasında değişiyor. Duru Beytepe kat planları ise 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca düşük konut sebebi ile oturan kişilerin ferah bir yaşam sürmesine de olanak sağlıyor.  Ayrıca farklı olarak dizayn edilmiş olan kat planları içerisinde yer alan, bahçe ve çatı dubleks gibi alternatiflerinden de yaralanmak mümkün hele gelebilir..

Ödeme Seçenekleri

Beytepe’ de, 2020 Nisan ayında kapıları açılacak olan Duru Beytepe projesinin yaz mevsimi ile birlikte, konut sahibi olmak isteyen kişilere avantajlı ödeme koşulları sağlanacağı belirtildi. Duru Beytepe ödeme seçenekleri kapsamında, %5 peşinat ile ev sahibi olunabiliyor, ayrıca firma kişiye özel olarak da ödeme planı çıkarabiliyor. Bu durumda 25.000 TL’ ye ev almak mümkün hale geliyor. Projenin anlaşmış olduğu bankalar aracılığı ile uygun kredi almak da müşterilere sunulmuş olan fırsatlardan biridir ve bununla birlikte %15 peşin ıskonto yapılıyor.

Duru Beytepe Özellikleri

Duru Beytepe, İnşaat Sektörünün öncü firmalarından olan, Tona Yapı ve Safe İnşaat ortaklığı ile hayat bulmuştur.  Duru Beytepe özellikleri açısından avantajlıdır. Toplam proje alanının %84’ ü peyzaj ve sosyal alanlarla kaplanacaktır. Kişilerin tasarım istekleri ve maddi durumlarına göre üç farklı konut tasarımı dizayn edilmiştir, bunlar; Konut Kuleleri, Bahçelievler ve Bahçe Villalarıdır. Bu üç seçenek her açıdan birbirinden farklı imkanlara ve tasarımlara sahiptir. Ayrıca fiyat olarak da birbirlerinden farklı fiyat seçeneklerine sahiptirler.

Duru Beytepe Nerede ve yakın Çevre

Duru Beytepe, kişilerin günlük aktivitelerini kolay bir şekilde yapabilmeleri için, konum olarak önemli noktalara yakın olacak şekilde inşa edilmiştir. Duru Beytepe projesinin konumu, Ufuk Üniversitesi, Atılım Üniversitesi, ODTÜ, LÖSEV Hastanesi ve Bilkent Şehir Hastanesi gibi önemli noktalara oldukça yakın mesafede bulunuyor.  Ayrıca, Minesera Beytepe AVM, Panora AVM, Simge AVM ve Mine Alışveriş Merkezi’ de proje konumundan rahatça ulaşılabilecek konumdadır. Duru Beytepe konumu sayesinde de Ankara’ lılar için bir tercih sebebi haline gelebilir.

birevim

Demir Country Projesi

Önceki Yazı

Emaar Square Projesi

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

15 + 10 =