Faizsiz Sistemler

Düzce Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Bir ev satın almak karmaşık bir spor yapmak gibidir. Sahaya çıkmadan önce kuralları bilmeniz ve forma girmeniz ve ardından oyunu kazanmak için zorluklar arasında çevik bir şekilde manevra yapmanız gerekir.

birevim faizsiz ev

2021’de “kazanmak”, borç verenin niteliklerine karşı ne durumda olduğunuzu anlamayı, diğer alıcılarla rekabet etmeye hazırlanmayı ve aşılar pandemiyi sona erdirene kadar sosyal olarak uzak bir ev satın alma sürecinde ilerlemeyi gerektirir.

Yıllar önce Bolu ilimize bağlı olan Düzce artık il oldu ve gitgide en çok tercih edilen iller arasında yer almaya devam ediyor.  Ev almaya karar verdiğinizde piyasaya yeni çıkmış olsa da kredi faizleri düşünüldüğünde ev almak gözünüzde ev almanın cazibesini düşürebilir.  Ancak yazımızda size Düzce’de faizsiz ev alma avantajı sunan Birevim tasarruf sisteminden bahsedeceğiz.  En makul fiyatlarla alacağınız konuta ederinden fazla ücret ödemeden alma şansına sahip olacaksınız.

Düzce’de Kredisiz ev almak hayal değil!

İyi durumda makul fiyatlı bir ev bulursanız, muhtemelen teklif veren tek kişi siz olmayacaksınız. Ve pazarlık payınızı faizsiz bir sistemden destek alarak artırmaya ne dersiniz? Bu yazımızda size taksitle nasıl ev alınır, detaylarını anlatacağız.

Bundan yaklaşık 30 yıl önce birkaç şirket ile başlatılan faizsiz finansman sistemi gün geçtikçe büyüyerek ülke genelinde şubeleşti. Adeta banka sistemi gibi büyüyen bu sistemde bu yılın başında devlet denetimine de girdi. Yani artık eskisinden de güvenli ve devlet güvencesindedir.

Yıllar içerisinde büyüyen sektörde binlerce kişi konut sahibi oldu. Birevim sistemi ülkemizde ve dünyada ilklere imza atan bir sistemdir. Peşinatsız, faizsiz ve dilediğiniz oranda taksit ödeyerek kısa sürede ev sahibi olabilirsiniz.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Düzce’de kira öder gibi ev sahibi olmak kolay!

18 yaşını doldurmuş her birey düzenli bir gelire de sahipse ev sahibi olabiliyor. Küçük bir konut desteğinden daha fazlası! Almak istediğiniz evi olması gereken fiyat ile fazla faiz ödemeden satın alabiliyorsunuz. Hesabınızı yaparak her aya ne kadar tasarruf edeceğinizi öğrenin gerisi kolay! Uygun vadeler ve sizin belirlediğiniz taksit tutarı ile ev sahibi olabilirsiniz.

Düzce’de Yaşam Şartları ve Birevim Şubesi 

Batı Karadeniz’de bulunan sevimli yeşil şehir gün geçtikçe daha çok rağbet görmeye başladı. Tarihi Hititlere kadar uzanan şehirde ev nasıl satın alınır? Bolu, Sakarya ve Zonguldak’a komşu şehirde görülecek çok yer var. Ve yaşamak için ideal bir şehirdir.

Kredisiz ve taksitle ev satın almaya karar verdiyseniz Birevim Düzce şubesinin iletişim bilgilerine aşağıda ulaşabilirsiniz.  Uzman danışmanlar size destek verecektir.  Ev sahibi olmak hayallerimizi süslüyor değil mi? O halde bir adım atmaya ne dersiniz?

Düzce Birevim İletişim Bilgileri

Cedidiye, Bolu Cd. No:34/B, 81010 Merkez/Düzce

(0212) 622 14 64

birevim

Eskişehir Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Önceki Yazı

Çankırı Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

sixteen − 7 =