Faizsiz Sistemler

Edirne Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Gençseniz ve yaşamak için yeni bir ev satın almak istiyorsanız, belki de ilk evinizi bir yatırım mülkü haline getirmeyi düşünmelisiniz. Çoğu insan gayrimenkul yatırımı yapmaya başlamak için birinci veya ikinci evlerini satın aldıktan sonra beklerken, düşündüğünüzden çok daha erken başlayabilirsiniz. Gayrimenkul yatırımı yapmak avantajlı mıdır?

birevim faizsiz ev

Birçok insan, özellikle de Mortgage krizinin ardından, bu konuya kafa yorarken buldular.  “Bir ev satın almak iyi bir yatırım mı?” Bir ev satın almanın karşılığını alıp almayacağına dair endişelerinizi azaltmanın bir yolu, satın aldığınız ilk evi kiralamaktır. Evinizi bir yatırım mülkü haline getirerek, mükemmel olmayan kredinizden, mükemmel olmayan yaşam tarzınızdan ve sınırlı sorumluluklarınızdan bir yatırıma dönüştürebilirsiniz. Tek gereken biraz zeka ve emlak kurnazlığıdır.  Ayrıca banka kredisi dışında kredisiz ve faizsiz ev alabileceğinizi bilmeniz gerekir.  Bu şekilde olabilecek en avantajlı şartlarda ev sahibi olabilirsiniz.

Konut fiyatları yükseliyor. Bununla birlikte, çoğu emlak piyasası, potansiyel alıcılara sıkıntılı satışlar şeklinde birçok pazarlık sunmaktadır. Sıkıntılı satışlar, genellikle bankanın defterlerini temizlemek için zararına satmaya razı olduğu için haciz edilen evler veya mülklerdir. Bu sıkıntılı satışlar, bölgedeki tüm mülklerin maliyetini düşürmeye de yardımcı oluyor. Satılık çok sayıda sıkıntılı ev var. Bir tane satın almak, özellikle fiyatlar yükselmeye başladığında, piyasa değerinden önemli ölçüde daha düşük bir yatırıma sahip olmanızı sağlar. Ancak herhangi bir mülk satın almadan önce, karşılayabileceğiniz bir ev satın aldığınızdan emin olmanız önemlidir.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Edirne’de faizsiz ve küçük taksitlerle ev sahibi ol! 

Edirne özellikle Osmanlı döneminde önemli şehirlerimizden biriydi. Ve şimdi de önemini devam ettiriyor.  Edirne’de ev almaya karar verdiyseniz ve yatırım amaçlı kiralamayı planladığınız bir mülk satın alıyorsanız, kiracı bulur bulmaz yatırımınızdan kar edebilirsiniz. Daha sonra kazandığınız parayı alıp mülkünüze yeniden yatırabilir veya diğer faturaları ve borçları ödemek için kullanabilirsiniz.

Birevim faizsiz finansman şirketi 30 yılı aşkın deneyimi ile peşinatsız ve küçük taksitler ile ev sahibi olmanıza olanak sağlıyor.

İstatistikler özellikle pandemi dönemini avantaja döndürerek kredisiz ev sahibi olan kişilerinin oranının arttığını söylüyor.

Birevim’ in Edirnelilere Sunduğu Avantajlar Nelerdir?

  • Ekonomik durumlarına göre taksit tutarını belirleyebilirler,
  • Peşinat zorunluluğu yok,
  • Faizsiz ev sahibi olma avantajı sunar.
  • Küçük taksitler ile ev sahibi olabilirsiniz.
  • Ekonomik durumlarına göre tasarruf sistemlerinden kendilerine en uygun olanı tercih edebilirler.

İletişim için Edirne Merkezde yer alan Birevim şubesine ulaşabilir ya da call center aracılığı ile detaylı bilgiye sahip olarak işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Gayrimenkul yatırımının sizin için doğru olabileceğini düşünüyor ancak nasıl başlayacağınızdan emin değilseniz, tüm seçeneklerinizi anlamanıza yardımcı olabilecek bir mali danışman bulmak isteyebilirsiniz. Özel hedeflerinize göre sizin için doğru olanı bulmak üzere binlerce danışman arasında sıralama yapmanın tüm zor işlerini üstlenen Birevim uzmanları görüşmek üzere sizleri bekliyor.

Birevim Edirne Şubesi İletişim Bilgileri 

Çavuş Bey, Talat Paşa Cd. No:184, 22020 Edirne Merkez/Edirne

(0212) 622 14 91

birevim

Çanakkale Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Önceki Yazı

Elazığ Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

four + twenty =