Faizsiz Sistemler

Elazığ Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Ev almaya karar verdiyseniz! Mevcut mali durumunuzla ilgili bu birkaç basit soruyu yanıtlayın. Peşinatınız yok ama ev sahibi olmak istiyorsanız Birevim faizsiz tasarruf fonunu değerlendirin.  Emlak sektöründe Pozitif hissiyatın yüzde 29’a düştüğü COVID-19 krizinin etkisinin ardından Nisan ayına göre önemli bir artış oldu.

birevim faizsiz ev

Kovid birçok açıdan insanlığı zorlasa da emlak sektörü bu hastalıktan avantajlı çıktı. Çünkü kiracı olan birçok kişi kendini güvenceye alma ihtiyacı içine girdi. Ve şimdi konut satışları tüm ülke genelinde ve dünyada artışa geçti.

Elazığ gibi illerimiz gün be gün gelişirken artık şehirleşme ya da toprağa dönme hangisi olduğu önemli değil ama ev ve arsa satışları arttı.

Konut piyasası toparlanıyor ve ev satışları artıyor!

Yapılan ulusal anket, emlak piyasasındakiler arasındaki duyarlılığın neredeyse korona virüs öncesi pandemi seviyelere geri döndüğünü ve ev fiyatları ve ev sahiplerinin önemli ölçüde daha fazla iyimser olduğunu ortaya koydu. Elazığ ev fiyatları 150 bin civarından başlıyor.  Ancak dilerseniz arsa alarak prefabrik bir evde inşa edebilirsiniz.  Maliyetleri düşündüğünüzde bir de banka faizleri neredeyse vergiler ile birlikte tek eve iki ev fiyatı geri ödemesi yapmanıza yol açabiliyor.

Elazığ’da Nasıl ev alabilirsiniz? Aslında sadece Elazığ değil ama tüm Türkiye’de kredisiz ev sahibi olabilirsiniz.  Birevim bunu 30 yılı aşkın süredir sürdürüyor ve web sayfası ve sosyal medyada gerçek kişilere ulaşabilirsiniz.

Elazığ’da Kredisiz Ev alma Şartları Nelerdir?

Ev almak için 18 yaşını geçmiş olmanız ve düzenli bir geliriniz olması şartı aranmaktadır. Gerisi sizin istediğiniz bütçenize uygun taksit seçenekleri ile gerçekleştirilir. Ev almak eskisi kadar zor değil! Üstelik dininize göre faizsiz bir sistemde ev sahibi olmak istiyorsanız doğru yoldasınız. Kısa sürede küçük taksitler ile ev sahibi olabilirsiniz.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

İlk Evini Alacaklar İçin avantajlı ödeme seçenekleri nelerdir?

İlk kez ev satın alanlar genellikle daha deneyimli ev alıcılarının karşılaşmadığı zorluklarla karşılaşır. Büyük bir fark, ilk kez ev alacakların kredi geçmişine sahip olma olasılığının düşük olmasıdır. Geçmişte çok fazla borç almadıysanız veya kredi kartı kullanmadıysanız, kredi raporunuzda çok az bilgi olabilir veya hiç bilgi olmayabilir. Neyse ki banka kredisi için uygun olmamak sizi üzmemeli!

Artık faizsiz tasarruf sistemleri tüm ülkede hizmet veriyor.  Ve Birevim Elazığ şubesini ziyaret ederseniz göreceksiniz ki, kredi faiz yükü altında ezilmeden ev sahibi olabilirsiniz.

Birevim sunduğu avantajlar ile ister kura ister kurasız sistemleri ile her ekonomi grubuna özel sistemler sunmaktadır. Kredisiz ev almak artık sanıldığı kadar zor değil!

Mali durumunuzu düzenleyerek her ay ne kadar tasarruf edeceğinize ve ne civarda vir ev sahibi olmak istediğinize karar verin.  Sonrası kolay, aşağıdaki iletişim bilgilerinden uzmanlara ulaşın.

Küçük taksitler ile ev sahibi olmanın kapıları açık, siz de bir adım atın.

Birevim Elazığ İletişim Bilgileri

Çarşı Mahallesi Bosna Hersek Bulvarı, İstasyon Cd. No:5, 23100 Elazığ

 444 2 353

birevim

Edirne Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Önceki Yazı

Gaziantep Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

2 × five =