Emlak & KonutFaizsiz Sistemler

Eminevim 2020’de 500 Kişilik Yeni İstihdam Sağlayacak!

Eminevim; faizsiz ve vade farksız ev veya araba sahibi olmak isteyenlere hizmet vermektedir. Herkesin bütçesine göre aylık ödemelerini planlaması ve bu sayede istediği aracı ya da evi herhangi bir maddi zorluk yaşamadan satın alması mümkün olmaktadır. Popülerliği her geçen gün artan Eminevim; hali hazırda yaygın olan şube ağını daha da yaygın hale getirerek birçok kişinin iş sahibi olmasını sağlamaktadır.

birevim faizsiz ev

Eminevim’in istihdam sağlamasıyla alakalı olarak konuşan Sefa Üstün; Eminevim ve Eminotomotiv olarak 2019 yılında yüzde 60 büyüdüklerini ifade etmiştir. Bunun yanı sıra, bulunduğumuz tarih itibariyle Türkiye’de 120 şubelerinin olduğunu dile getirirken 2020 yılında bu sayıyı 150 şubeye kadar arttırmak istediklerinden bahsetmiştir. Sefa Üstün; Eminevim’in her geçen gün daha çok kişiye istihdam yarattığını dile getirmiştir. 2018 yılının sonunda yaklaşık 900 kişinin bünyelerinde çalıştığını söylerken 2019 sonunda bu sayının çok ciddi bir artışla 2 bin seviyelerine kadar geldiğini dile getirmiştir. Buna ek olarak, Sefa Üstün; 2020 yılı içerisinde yaklaşık 500 kişinin çalışma arkadaşları olacağından bahsetmiştir. Sonuç olarak, iş arayanlar için bu durumun heyecan verici olduğu söylenebilir.

Eminevim Hızlı Bir Şekilde Büyüyor!

Sefa Üstün’e göre son yıllarda faizsiz sistem hızlı bir şekilde büyüyor. Her geçen gün daha çok aileyi ev ve araba sahibi yapmayı hedeflediklerini dile getiren Sefa Üstün; 2019 yılında 21 bin teslimat yaptıklarını ve bu sayının sektördeki rekorlardan birisi olduğunu ifade etmiştir. 2019 yılında 1.5 milyar dolarlık sözleşme yaptıklarından bahseden Sefa Üstün; ülke ekonomisine de çok ciddi bir katkılarının olduğunu dile getirmiştir. Yaklaşık 3.5 milyar liranın Türk ekonomisine kazandırıldığını vurgulayan Üstün; ilerleyen yıllarda bu rakamı daha çok arttırmayı hedeflediklerini ifade etmiştir.

2018 yılında herkesin bildiği gibi faizlerin artmasından dolayı birçok sektörde ciddi sorunlar yaşanmıştır. Bu noktada, faizsiz sistemlerin artık tüketiciler için çok daha cazip olduğunu söylemek gerekir. Sefa Üstün; faizsiz sistemlerin faydasını bir örnekle açıklamıştır. Konut sahibi olmak isteyen bir kişinin 300 bin TL’lik bir ev için kredi aldığı takdirde kredi faiz oranlarından dolayı neredeyse 600 bin TL’lik bir geri ödeme yaptığını dile getirmiştir. Ancak, Eminevim’de ise yalnızca %10 tutarında organizasyon bedeli alınmaktadır. Bu noktada, 300 bin TL’lik bir evin yalnızca 330 bin TL’ye mal edilmesi söz konusu olmaktadır.

Sefa Üstün; Eminevim projesinin daha çok alt ve orta gelir grubuna sahip insanlara hitap ettiğini vurgulamıştır. Bu noktada, onların faize bulaşmadan ev veya araba sahibi olması sağlanmaktadır. Emin Grup Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Üstün; 1991 yılından bu yana 155 bin insanın kendileri sayesinde ev veya araba sahibi olduğunun altını çizmiştir. Kemal Üstün; hac fonlarının da yakın zamanda daha çok popülerlik kazanacağından bahsetmiştir.

birevim

Yılda 4 Bin Aileyi Ev ve Otomobil Sahibi Yaptı!

Önceki Yazı

Faizsiz Ev ve Oto Kredi Sistemleri Nasıl Çalışıyor?

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

one × 4 =