Faizsiz Sistemler

Eminevim Kendi Yöneticilerini Kendisi Yetiştiriyor!

Yıllardan bu yana ev ve araba sahibi olmak isteyen ancak bunun için yeterli miktarda birikime sahip olamayan insanların imdadına Eminevim yetişmektedir. Ev almak istediğiniz halde birikmiş paranız yoksa tercihiniz konut kredisi almak olabilir. Ancak, herkesin bildiği gibi, konut kredisi faizli olarak sunulmaktadır. Bu noktada, 300 bin TL değerindeki bir evi güncel faiz oranlarıyla beraber vade sonunda minimum 600 bin TL’ye satın almış olursunuz. Buna ek olarak, vade süresini uzattığınız her durumda ödeyeceğiniz toplam miktar artmaktadır. Bunun yanı sıra, birtakım sebeplerden dolayı faizli işlemlerde bulunmak istemeyebilirsiniz. Bu düşüncelerin içerisinde olan biriyseniz ev ve araba almak için size uygun çözümün Eminevim olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

birevim faizsiz ev

Eminevim; yalnızca tüketicilerin uygun ekonomik koşullarla ev veya araba sahibi olmasını sağlamaz. Bunun yanı sıra, ciddi bir istihdam yaratmaktadır. Türkiye’deki şube sayısını her geçen gün arttıran Eminevim; bünyesinde çalıştırmak için nitelikli elemanlara ihtiyaç duymaktadır. Bu noktada, Eminevim’in iş arayanlar için ciddi bir seçenek olduğunu söyleyebiliriz.

Eminevim İş Olanakları

Bünyesinde çalıştırmak için eleman ihtiyacı hisseden Eminevim; bunun için organizasyonlar düzenlemektedir. Bu organizasyonlardan bir tanesi; beş ay önce başlayan Geleceğin Yöneticileri eğitim projesidir. Bu projeye katılanların geçtiğimiz günlerde süreci tamamlayarak mezun olduğunu eklemek gerekir.

Geleceğin Yöneticileri projesinde temel amaç yönetici yetiştirmektir. Beş aylık bir eğitim programının ardından ilk mezunlarını veren bu projeye katılanlar için geçtiğimiz günlerde sertifika töreni düzenlenmiştir. Bu proje; İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi işbirliğiyle gerçekleştirilmiştir. Bu projeye katılan adayların liderlik, kişisel farkındalık ve mesleki yeterlilik gibi konularda kendilerini geliştirmesi amaçlanmaktadır. Bu noktada, adaylar, proje kapsamında kendilerini geliştirerek yöneticiliğe hazırlanmaktadır.

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi’nde düzenlenen törenle sertifikalarını alan adayların sertifika töreninde konuşan Emin Grup İcra Kurulu Başkanı Sefa Üstün; Eminevim olarak insan kaynaklarına yapılan yatırımı çok önemsediklerini dile getirmiştir. Bu noktada, her şirket gibi kendilerinin de liderlik ve yönetim becerileri gelişmiş adaylara ihtiyaç duyduklarından bahsetmiştir. Bu amaca hizmet etmesi için Geleceğin Yöneticileri programını hayata geçirdiklerini söyleyen Sefa Üstün; yetenekli yönetici adaylarının gelişimlerine katkıda bulunarak onların ilerleyen yıllarda başarılı bir yönetici olarak kendilerine hizmet vermesini amaçladıklarını dile getirmiştir.

Sefa Üstün; iş dünyasında ciddi bir rekabet olduğunu söylerken bu rekabetten başarılı bir şekilde ayrılmak için nitelikli iş gücüne ihtiyaç duyduklarını söylemiştir. Eminevim’in büyüme planlarından bahseden genç iş adamı; yönetici ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kendi bünyelerinden yönetici adayı yetiştirerek rekabette öne çıkmayı amaçladıklarını ifade etmiştir. Yönetici havuzunun faydasını göreceklerini söyleyen Üstün; ilk proje kapsamında 17 yönetici adayının sertifikalarını aldığını dile getirerek bu projenin önümüzdeki dönemlerde de devam edeceğinin müjdesini vermiştir.

Eminevim; sunmuş olduğu istihdam olanakları sayesinde bilhassa genç kesimin büyük beğenisini toplamaktadır.

birevim

TOKİ Konut Satıyor! En Pahalı Ev 150 Bin TL

Önceki Yazı

Faizsiz Finans Hizmeti Sağlayan Firmalar Nasıl Çalışıyor?

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

six + nineteen =