Faizsiz Sistemler

Eminevim Yeni Kampanyasını Açıkladı!

Tüketicilerin faizsiz, vade farksız, peşinatsız ve ek ödemesiz ev sahibi olmasını sağlayan Eminevim; yıllardan bu yana sürdürdüğü faaliyetlerini her geçen gün geliştirmektedir. Türkiye’nin her yerine yayılan şube ağı sayesinde insanların nerede yaşadıklarından bağımsız olarak bu sistemin bir parçası olma şansları bulunmaktadır. Buna ek olarak, istediğiniz takdirde Eminevim’in resmi internet sitesi üzerinden Eminevim kampanyaları ve genel şartları hakkında fikir edinebilirsiniz.

Bugüne kadar binlerce insanın hayallerine kavuşarak ev veya araba sahibi olmasını mümkün kılan Eminevim; her geçen gün yeni kampanyalar düzenleyerek müşteri memnuniyetini arttırmaktadır. Bu noktada, gelin hep birlikte, Eminevim’in yeni açıkladığı 2020 kampanyasına bir göz atalım!

Eminevim 2020 Kampanyası

Şubat ayında Eminevim’den yapılan açıklamayla beraber yepyeni bir kampanyanın müjdesi verilmiştir. Bu noktada, Eminevim’den ev almak isteyenlerin artık çok şanslı olduğunu dile getirebiliriz. Yeni kampanyaya göre, Eminevim’den ev almak isteyenlerin önünde iki seçenek bulunmaktadır. İlk olarak, erken teslim fırsatı sayesinde ev sahibi olmak mümkündür. Bu bağlamda, tüketicilerin 120 ay vadeyle en geç otuz ayda kendi evlerine geçmeleri söz konusu olacaktır. Bunun yanı sıra, ikinci seçenekte, organizasyon ücreti indiriminden faydalanmaları mümkündür. Eminevim’de organizasyon ücreti alınmaktadır. Ancak, normalde %9,4 olan organizasyon ücretinin %7,4’e düştüğünü söylemek gerekir.

Eminevim; tüm Türkiye’ye yayılan şubeleri sayesinde insanların hiçbir sorun yaşamadan ev sahibi olmasını mümkün kılmaktadır. Günümüz tarihi itibariyle 120 şube ile faaliyetlerine devam eden Eminevim’in 2020 planları arasında yıl sonuna kadar şube sayısını 150’e çıkarma fikri bulunmaktadır. Eminevim İcra Kurulu Başkanı Sefa Üstün; 2020 yılı içerisinde yüzde otuz büyüme hedeflediklerini dile getirmiştir. Bunun yanı sıra, 2019 yılıyla beraber yaygınlaşan istihdam politikası sayesinde Eminevim; yüzlerce çalışanı kendi bünyesinde istihdam edecektir. Sonuç olarak, hem avantajlı kampanyaları hem de çalışma fırsatı sunması sayesinde Eminevim’in bilhassa ülke ekonomisine büyük faydasının olduğunu  dile getirebiliriz.

Eminevim Neler Vaat Ediyor?

Eminevim; peşinatsız ev sahibi olmanın en kısa yolu sloganıyla birçok insanın ilgisini çeken bir kurumdur. Günümüzde ev sahibi olmak isteyenlerin konut kredisi alsalar dahi belirli bir birikime sahip olmaları zorunludur. Çünkü, konut kredisi; satın alınmak istenilen evin %100’ünü karşılamaz. Ancak, Eminevim sistemine katılanların böyle bir zorunluluğu bulunmaz. Peşinat ödemeden sisteme katılmak mümkündür. İsteyen tüketiciler ise peşinat ödeyerek ödemelerinin erken bitmesini sağlarlar.

Eminevim’e Türkiye’nin her yerinden katılmak mümkündür. Ayrıca, yine Türkiye’nin her yerinden ev veya araba satın alınmasına imkan verilmektedir. Bunun yanı sıra, ister sıfır, isterse de ikinci el araba alma şansı bulunmaktadır. Eminevim’de 200 aya kadar uzanan taksit vadeleri vardır. Buna ek olarak, çekilişle evi erkenden teslim alma şansı sayesinde tüketicilerin hiç beklemeden ev sahibi olmalarına imkan verilmektedir. Siz de Eminevim avantajlarından faydalanmak istiyorsanız şubelerden veya internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

birevim

Mesken Finans 50 Milyon Sermaye ile Kuruldu!

Önceki Yazı

Fuzulev’den Ev Sahibi Olmanın En Kolay Yolu!

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

two + 3 =