Faizsiz Sistemler

Eminevim’den Evlenenlere Erken Ev Sahibi Olma Kampanyası

Eminevim; tüketicinin faizsiz olarak ev almasını mümkün kılan bir sistemdir. Bu sistemin temelinde yardımlaşma vardır. Her tüketici, bütçesine göre istediği yerden ev alma şansına sahip olmaktadır. Eminevim sisteminde taksitler, faizsiz olmaktadır. Sisteme katılanların daha ilk aylarda ev alma şansı vardır. Tasarruf yapmayı mümkün kılan bu sistemde, tüketiciler, zorda kaldıkları zamanlarda taksitlerini dondurma şansına sahip olurlar. Eminevim; verdiği tüm bu hizmetlere ek olarak, evlenenlerin erken ev sahibi olmasını sağlayacak bir kampanya başlatmıştır. Herkesin bildiği gibi, ev sahibi olmak isteyen bilhassa yeni çiftlerin konut kredisi alarak yıllarca bitmeyecek bir borcun altına girmesi söz konusu olmaktadır.

birevim faizsiz ev

Eminevim’in Avantajlı Kampanyası

Eminevim’den evlenenlere erken ev sahibi olma kampanyası sayesinde yeni evlenenler için teslimatlar öne çekilmiştir. Bu sayede, yeni evli çiftlerin iki yıl önce ev sahibi olmasının önü açılmıştır. Eminevim’in bu kampanyası yeni evli kişiler için oldukça faydalı olacaktır. Ev sahibi olmak isteyen ancak elinde yeteri kadar nakit olmayan kişiler, konut kredisinin faiz oranından korktukları için kirada yaşamayı tercih etmektedirler. Bu sorunun çözülmesi adına devreye Eminevim girmektedir.

Eminevim; küçük birikimlerle faizsiz ödeme yöntemiyle ev sahibi olmanın yolunu göstermektedir. Bununla yetinmeyen Eminevim; yeni evli çiftlere ekstra bir avantaj yaratmaktadır. Bilhassa yaz aylarında evlenme sayılarının artmasına paralel olarak böyle bir kampanya hazırlayan Eminevim; 2019 yaz ayında evlenen çiftler için teslimatları iki yıl öne çekmiştir. Ayrıca, temmuz sonuna kadar kampanyaya katılanlara ikinci bir fırsat olarak KDV tutarındaki hizmet bedeli indirimi yapılması söz konusu olmaktadır. Bu kampanya, 2019 Temmuz ayının sonuna kadar devam edecektir. Eminevim’in sunmuş olduğu her iki kampanyanın birisini tercih etmek mümkündür.

birevim

Garanti Bankası Ekspertiz Ücretleri

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

9 + 20 =