Faizsiz Sistemler

Eminevim’den Görüntülü Şube İle Ev Sahibi Olma Dönemi

Ev almaya karar verdiniz değil mi? İster sıfır bir ev alın ister eski tarihi bir ev fark etmez.  Faizsiz bu eve sahip olabilmeniz için Eminevim her zaman yanınızdadır. Ayrıca  bir ev tasarlamak ve arsa alarak inşa etmek isterseniz  yine peşinatsız Eminevim size destek olabilmektedir.  Peki zaman yönetiminiz nasıldır?  Büyük şehirlerin koşturmacası yada küçük yerleşim yerlerinin mesafe sorunun sizler için çözen Eminevim’in görüntülü şube ile ev sahibi yapma sistemi sizleri bir hayli rahatlatacak ve zaman tasarrufu yapmanıza olanak sağlayacaktır.

birevim faizsiz ev

Dünya çapında  birçok şirket görüntülü konuşma ile hizmet vermektedir.  İşletmelerin en çok tercih ettiği görüntülü konferans uygulamaları hangileridir? Neden bu kadar çok tercih ediliyorlar?.İletişim biz insanlar için, günümüz dünyasının vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Birebir görüntülü sohbetler bir yana çalışanlar görüntülü konferanslar ve ekipler arasında verimliliği artıran performans toplantıları için faydalıdır. Ayrıca teknolojiyi kullanarak görüntülü görüşmeler  uzaktaki tanıdıklarımızla yüz yüze görüşmemizi sağlar. İşletmeler de  müşterilerle farklı bir etkileşim yolu sağlayan görüntülü konuşma büyük bir zaman tasarrufu da sağlar.

Tüm bu avantajlar bir yanında maliyet açısından avantaj da sağlar. Bazen verilen hizmetler için cüzi miktarlar istemektedir. Sohbet, ekran paylaşımı ve diğer iş odaklı özellikler eşliğinde iş dünyasında yüz yüze görüşmeleri kolaylaştıracak uygulamalar ile Eminevim’in görüntülü şube ile ev sahibi olma dönemi başladı.

Ülke genelinde toplam 129 şube ile hizmet veren Eminevim,özellikle yaşanan pandemi ve zaman yönetimini baz alarak yeni bir hizmet modeli olan görüntülü konuşmayı hayata geçirdi.  Ev sahibi olmak artık çok kolay! Peşinatsız, vade farksız ve küçük taksitler ile faizsiz ev sahibi olmak Eminevim fırsat modelleri  ile avantajlıdır.

Günümüzde fiziksel etkileşim maalesef hem sağlık açısından sıkıntı yaratırken zaman yönetimimizi ise olumsuz etkilemektedir. Tüm bu durumları değerlendiren Eminevim yönetim kurulu Görüntülü konuşma ile ev sahibi yapma devrini başlattı.

Sektördeki ilklere birçok kez ön ayak olan Eminevim’in yeni hizmet modeli büyük beğeni topladı. Kesintisiz hizmetin sürmesi açısından büyük bir şans olan görüntülü görüşme hizmetini 29 yıllık deneyimi  ile birlikte değerl üyelerine ve üye adaylarına sunmaktadır.

Eminevim Yönetim Kurulu Başkanı Sefa Üstün ilke olarak birliği korumamızın öneminden bahsederek, yeni hizmet modelini halka açıkladı.

birevim

Birevim Tüm Şubelerini Tekrardan Tasarlıyor

Önceki Yazı

İhtiyaçevim

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

15 − 2 =