Emlak & Konut

Emlak Konut GYO Konut Projeleri ve Kampanyaları

1953 senesinde ülkemizin kentleşme çabalarına öncülük edecek, insanların yaşam kalitesini artıracak anlayış ile oluşturuldu. İnşaat sektörünün köklü bir markası olan Emlak Konut’un, başarılar ile dolu inşaat sektörü yolculuğu bu şekilde başlamış oldu. İnsanların yaşamlarına rahatlık ve konfor katacak, çevreye duyarlı, modern şehirler oluşturmak doğrultusunda bir vizyona sahiptir. Bu temel amaçlar ile beraber Emlak Konut, inşaat sektörüne birçok yenilik getirmiştir.

Emlak Konut Kampanyaları

Emlak Konut GYO, 30 projede 15 bin bağımsız kısımda geçerli olan ve tarihi olanaklar sunan “Güçlü Türkiye İçin Birlik Bekti” adındaki konut projeleri satış kampanyasını hayata geçirecek. Kurum, Emlak Konut GYO içerisindeki 30 proje ve 15 bin bağımsız bölüm için gerçekleştirilecek olan bu kampanya içerisinde 20 yıla kadar uzanan bir vade ile satış gerçekleştirilecektir. Kampanyanın konut ve bankacılık sektörünün el ele verip her kesime uygun ev sahibi yapmayı amaçladığını dile getirmiştir.

Kurum, “Yüzde 5 peşinat olmak üzere 20 yılda yüzde 0,79 vade farkı ve 10 yılda yüzde 0,45 vade farkı uygulanacaktır. 5 yıl için ise faizsiz ev sahibi olma fırsatı sunmaktayız. 20 yıl vade ile ülkede bir ilk olma özelliği taşıyan kampanya gerçekleştirildi.” Kurum, gayrimenkul sektörüne bir hareketlilik kazandıracak olan kampanyanın konut sahibi olmak isteyen kişiler için bir altın fırsat olduğunu ifade etmektedir. Kurum, “İsteğe göre, Türkiye’den konut satın alan yabancıların uyruklarına göre yurt dışında faaliyet göstermeyi düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.

Emlak Konut Projeleri

Emlak konut içerisinde gerçekleştirmiş olduğu birçok proje bulunmaktadır. Emlak Konut Başakşehir Evleri-2, UNIKONUT ISPARTAKULE, DUMANKAYA MİKS, 1STANBUL, Avrupa Konutları- TEM, Avrupa Konutları- TEM 2, Metropol İstanbul, Soyak Park APARTS, SPRADON QUARTZ, Soyak Evostar, Sultanbeyli Emlak Konutları, SPRADON Vadi, Tuzla Emlak Konutları 1, BAHÇETEPE İstanbul, Tuzla Emlak Konutları 2, My World ATAŞEHİR, My World Europe, Park Mavera, Alemdağ Emlak Konutları, Bulvar 216, UPHILL COURT ATAŞEHİR, BURGAZKENT, EVORA İstanbul Marmara, ŞEHRİZAR KONAKLARI, Bizim Evler 2, Bizim Evler 4, YILDIZKENT, Bizim Evler 3, ATAŞEHİR RESIDENCE, DREAMCITY ÇERKEZKÖY, ELITE CITY, Avrupa Konutları ISPARTAKULE 1, EVORA İSTANBUL, Avrupa Konutları ISPARTAKULE 2, Avrupa Konutları ISPARTAKULE 3, VARYAP MERİDİAN, Emlak Konut Mavi Şehir Evleri, EVVEL- Adım İstanbul, Pelikan Evleri, Emlak Konut Pelikan Sitesi, Batışehir, Seyran Şehir, Ergene Vadisi, Gebze Emlak Konutları 1, Gebze Emlak Konutları 2, Sofa Loca, Avrupa Konutları Başakşehir, ISPARTAKULE, NOVUS RESIDENCE, Kent Plus Mimar Sinan, KUASAR İstanbul, KÖRFEZKENT 1, KÖRFEZKENT 2, Bulvar İstanbul ve KÖRFEZKENT gibi daha onlarca projeye imza atan Emlak Konut sadece ülkemizin tek bir noktasına odaklanmamış aksine ülkemiz içerisinde ihtiyaç duyulan ve gelen taleplere bağlı olarak hizmet vermektedir. Yapmış olduğu ve yapmaya devam ettiği projeler gelecekte gerçekleştirecekleri projelerin adeta teminatı konumundadır.

birevim

2019 TOKİ İzmir Alt Gelir Grubu Konut Projeleri

Önceki Yazı

Birikim Yaparak Hedeflerimize Ulaşabilir Miyiz?

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

1 × 2 =