Kredi Haberleri

En Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

İhtiyaç kredisi sayesinde tüketiciler nakit ihtiyaçlarını karşılama şansına erişirler. Eğitim, evlilik ve daha birçok konuda paraya ihtiyacı olanlar için en iyi çözüm olduğunu ifade edebiliriz. Günümüzde, hem kamu hem de özel bankaların birbirinden avantajlı ihtiyaç kredisi seçenekleri bulunur.

İhtiyaç kredisi almak isteyenlerin dikkat etmesi gereken bazı hususlar vardır. Her şeyden önce, tüketicinin kredi notunun yüksek olması gerekir. Bunun yanı sıra, bankaların kara listesine girmemiş bir tüketici olması şarttır. Ayrıca, herkesin bildiği üzere ihtiyaç kredisi belirli bir faiz oranı ve vade süresiyle verilir. Bu yüzden, ihtiyaç kredisi almak isteyen tüketicilerin kendi ekonomik şartlarına en uygun olan ihtiyaç kredisi faiz oranını sunan bankayı bulması gerekir.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi

36 aya kadar vade imkanı ile sunulmaktadır. Güncel faiz oranı yüzde 1,79 olarak belirlenmiştir. 50 bin TL kredi almak istediğiniz takdirde aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı ortalama 2 bin TL olacaktır.

Halkbank İhtiyaç Kredisi

36 aya kadar uzanan vade seçenekleri yer alır. Güncel faiz oranı yüzde 1,75 olarak belirlenmiştir. 50 bin TL kredi almayı tercih ettiğiniz takdirde aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı bin 993 TL olacaktır.

Vakıfbank Uygun Faizli İhtiyaç Desteği

3 bin TL’den 125 bin TL’ye kadar farklı tutarlarda sunulur. En çok 36 ay vade imkanı yer alır. Aylık akdi faiz oranı ise yüzde 1,59’dan başlamaktadır. 50 bin TL ihtiyaç kredisi almayı tercih ettiğiniz takdirde bin 932 TL olacak şekilde aylık ödeyeceğiniz taksit tutarları sizi beklemektedir.

Türkiye İş Bankası Bireysel İhtiyaç Kredisi

36 ay vade süresinin yanı sıra güncel faiz oranı yüzde 1,50 olarak belirlenmiştir. 50 bin TL kredi almak istediğiniz takdirde aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı bin 899 TL olacaktır.

Garanti BBVA İhtiyaç Kredisi

En çok 36 ay vadeli olmakla beraber kredinin tutarına göre değişecek şekilde aylık yüzde 1,49’dan başlayan faiz oranlarıyla sunulmaktadır. 50 bin TL kredi alan bir tüketici; aylık bin 951 TL geri ödeme yapacaktır.

TEB İhtiyaç Kredisi

36 ay maksimum vade süresinin yanı sıra aylık yüzde 1,45 faiz oranıyla verilen bir kredidir. 50 bin TL kredi almayı düşünenler aylık bin 880 TL geri ödeme yaparlar.

Denizbank İhtiyaç Kredisi

En çok 36 ay vade süresinin yanı sıra güncel faiz oranı yüzde 2,17 olarak belirlenmiştir. 50 bin TL kredi almak isteyen bir tüketici; aylık 2 bin 156 TL ödeme yapacaktır.

İhtiyaç Kredisi İçin Hangi Belgeler Gerekir?

  • Tüketiciye ait T.C kimlik belgesi, nüfus cüzdanı veya ehliyet fotokopisi
  • İkametgah belgesinin fotokopisi
  • Tüketicinin aylık gelir durumunu gösteren belge
  • Kredi çekecek olan tüketicinin üzerine kayıtlı fatura
  • Krediyi çekecek olan tüketici tarafından doldurulmuş ihtiyaç kredisi başvuru formu
birevim

Emekli PTT Kredisi Hesaplama Şartlar ve Faizler

Önceki Yazı

Faizsiz Kredi Veren Bankalar (10 Banka Listesi)

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

3 Comments

  1. Bankalar aslında müşterisi olan kişilere daha uygun faiz sunabiliyor, bazı bankalar kredi risk puanına göre bile faiz düşürebiliyor

  2. Faizi en düşük banka şu an hangisi acaba? Sürekli değiştiriyorlar faizlerini 🙂

  3. Düşük faizli krediler şu an bütün vatandaşların sıkıntıları bitirir gerçekten

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

two × one =